بهترین معماری های آلمان
22
اردیبهشت

۹ مورد از بهترین معماری های آلمان

بهترین معماری های آلمان  | مسافران آلمان اغلب به دلیل بازارهای معروف کریسمس ، مناظر خیره کننده یا صحنه های موسیقی در برلین یا فرانکفورت مورد جستجو قرار می گیرند. اما این ساختمان همچنین دارای ساختمان های هیجان انگیز فراوانی است که جایگاه میراث جهانی یونسکو را بدست آورده اند و ارزش سفر به تنهایی را دارند ، زیرا غواصی عمیق در تاریخ و معماری کشور را ارائه می دهند. در اینجا برخی از سایت هایی است که نمی خواهید آنها را از دست بدهید.

 

پیشنهاد نویسنده: معماری های برتر در کشور ژاپن

۱. کلیسای جامع کلن

 

بهترین معماری های آلمان

یکی از بهترین معماری های آلمان کلیسای جامع کلن که شاهکاری از معماری گوتیک است ، سالانه بیشترین بازدید را در آلمان انجام می دهد و سالانه به طور متوسط ​​۶.۵ میلیون گردشگر آن را تور می کنند. این کلیسای جامع یکی از زیباترین کلیساهای اروپا به حساب می آید – حتی برخی ادعا می کنند که آن را با شکوه Notre Dame می کوبد – و پیچیدگی های شیشه های رنگ آمیزی مطمئناً جذاب خواهد بود. برای کشف گنجینه های پنهان آن ، بلیط به سردابه کلیسای جامع خریداری کنید یا از طریق گل پیچی در یک پله مارپیچ پیچ در پیچ صعود کنید تا مناظر خارق العاده ای از شهر را ببینید.

۲. کلیسای جامع آخن؛ یکی از بهترین معماری های آلمان

 

بهترین معماری های آلمان

کلیسای جامع آخن یکی از قدیمی ترین کلیساهای جامع در اروپا است و اولین مکان در آلمان است که در سال ۱۹۷۸ میراث جهانی یونسکو را به دست آورد. این ساختمان به عنوان نمادی از اتحاد و تجدید حیات اروپای غربی پس از پایان امپراتوری روم در نظر گرفته شده است. . ساخت آن توسط امپراطور شارلمانی انجام شد ، که در سال ۸۱۴ در آنجا دفن شد. برجسته ترین جزئیات طراحی مربوط به درهای کلیسای جامع است که دارای شیرهای شیر شیر گچ بری است. طبق افسانه ها ، گفته می شود که آنها انگشت شست شیطان را درون خود دارند.

 

پیشنهاد نویسنده: تزئینات ساختمان

۳. اقامتگاه وورتسبورگ

 

بهترین معماری های آلمان

یک کاخ باروک زیبا در جنوب آلمان ، اقامتگاه Würzberg یک شاهکار هنری است که توسط باغهای زیبا و مناظر طبیعی احاطه شده است. در قرن هجدهم توسط تیمی از هنرمندان ، مجسمه سازان و معماران بین المللی ساخته شده است و محل اقامت سابق شاهزاده-اسقف یوهان فیلیپ فرانتس فون شونبورن بوده و دارای تأثیرات طراحی از آلمان ، فرانسه و وین است که با هم ترکیب می شوند و یک تأثیرگذار و جذاب را ایجاد می کنند. خاصیت ، هم در ساختار و هم در دکوراسیون.

 

پیشنهاد نویسنده: معماری های برتر کشور ترکیه

۴. قلعه های آگوستوسبورگ و فالکنلوست در برول یونسکو

 

بهترین معماری های آلمان

از جمله بهترین معماری های آلمان به سبک روکوکو در قرن ۱۸ در این کشور ، قلعه های آگوستوسبورگ و فالکنلوست در برول چندین ساختمان متصل به باغ های ایده آل Schlosspark را شامل می شوند. باغ های پراکنده توسط دومینیک جرارد طراحی شده است که از ذائقه فرانسوی الهام گرفته شده است و شاخ و برگ شاخ و برگ بهتر از تراس کاخ مشاهده می شود. در تابستان نیز به عنوان مکان کنسرت دو برابر می شود.

۵. خانه اپرای مارگریویال

 

بهترین معماری های آلمان

یکی از تنها نمونه های باقی مانده از یک تئاتر باروت بارک ، خانه مجلل اپرا Margravial در بایرویت به طور گسترده بازسازی شده است. گزارش شده است که حدود ۷۰،۰۰۰ ساعت کار و سرمایه گذاری ۳۰ میلیون یورویی برای بازگرداندن آن به شکوه قرن ۱۸ خود به طول انجامیده است و ارزش بازدید از آن را دارد تا با فضای داخلی انحطاط آمیز شگفت زده شوید ، که بیش از حد جالب است.

 

پیشنهاد نویسنده: اجرای دکوراسیون داخلی مسکونی

۶. کاخ ها و پارک های پوتسدام و برلین | بهترین معماری های آلمان

 

بهترین معماری های آلمان

فقط با یک قطار کوتاه سوار برلین ، کاخ ها و پارک های پوتسدام و برلین مجموعه ای از ساختمانها و باغ های محوطه شده است که به عنوان نمادی از وحدت و تنوع تاریخ اروپا شناخته می شوند. ۱۵۰ ساختمان استثنایی و وسعت پارک ها و باغ های گیاهان که طی دو دهه ایجاد شده است ویترین های خیره کننده ای از حق امتیاز پروس با مراقبت ویژه از محیط طبیعی است. کاخ Sanssouci ، به ویژه ، که توسط پادشاه فردریک دوم در قرن هجدهم ایجاد شده است ، امیدوار بود که از نظر مجللیت بتواند با کاخ ورسای رقابت کند و جذب عظمت ماندگار آن دشوار است. برای بازدیدهای قابل مشاهده در اینستاگرام و کمی اطلاعات در مورد حاکمان گذشته آلمان در اینجا متوقف شوید.

۷. کلیسای جامع Naumburg

 

بهترین معماری های آلمان

کلیسای جامع Naumburg با قدمت به قرن سیزدهم میلادی نمونه برجسته ای از معماری قرون وسطایی و یک بنای مشهور از سبک اواخر رومانسک در آلمان است – نیازی به ذکر نیست ، یک بنای فرهنگی مقدس قابل توجه از قرون وسطی اروپا. این معمار ناشناخته آلمانی ملقب به “استاد Naumberg” طراحی شده است و شامل یک دخمه سه بخشی ، یک مجسمه از سنت الیزابت مجارستان و یک خزانه خزانه است که در آن نسخه های خطی ، مجسمه ها و محراب ها را پیدا خواهید کرد.

 

پیشنهاد نویسنده: طراحی دکوراسیون داخلی مجتمع تجاری

۸. اثر معماری لوکوربوزیه – املاک وایسنهوف

 

بهترین معماری های آلمان

بهترین معماری های آلمان | چارلز-ادوارد ژانرت ، معمار سوئیسی-فرانسوی ، معروف به لوکوربوزیه ، پیشگام معماری مدرن بود. اثر معماری لوکوربوزیه مجموعه ای از ۱۷ ساختمان است که نقش برجسته او را در معماری قرن ۲۰ نشان می دهد ، برخی از آنها در آلمان هستند: به ویژه ویلا ها در املاک Weissenhof و Unité d’Habitation برلین. مورد اول مجموعه قابل توجهی از واحدهای مسکونی کارگران است که به عنوان بخشی از نمایشگاه مسکن مدرنیست در سال ۱۹۲۷ ساخته شده است و به راحتی می توان فهمید که چگونه این طرح آزمایشی به عنوان یک معیار برای مسکن شهری در سراسر جهان تبدیل شده است. دومی (همچنین به عنوان Corbusierhaus شناخته می شود) ، ساختمانی از سال ۱۹۵۸ است که به عنوان نمایشی رنگارنگ از مدرنیزاسیون آلمان عمل می کند.

۹. تالار شهر و رولاند در بازار برمن، یکی دیگر از بهترین معماری های آلمان

 

بهترین معماری های آلمان

به نمایندگی از توسعه خودمختاری مدنی و حاکمیت در امپراتوری مقدس روم ، تالار شهر قدیمی در برمن و مجسمه وابسته به آن از رهبر نظامی رولاند در اوایل قرن ۱۵ ساخته شد ، اما بعداً در اوایل قرن ۱۷ به سبک رنسانس وزر بازسازی شد. در قرن بیستم ، تالار شهر جدیدی در کنار ساختمان قدیمی ساخته شد که هر دو از بمباران جنگ جهانی دوم جان سالم به در بردند. فضای داخلی این سالن به شکلی مجلل تزئین شده است و بازرگانان و رهبران معتبری را که روزگاری به محل برگزاری می رفتند منعکس می کند. از نظر نمادین ، سنگ زیبای رولند با افتخار در بیرون از تالار شهر ایستاده است تا نماد قدرت و استقلال سابق این شهر باشد.

 

پروژه هایی که توسط شرکت دکوطرح انجام شده است:

 

برای مشاوره ی رایگان می توانید با شماره های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۲۱۴۷۱۸۴۷ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با این مقاله برای ما بنویسید.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۳ میانگین: ۵]