مکمل رنگ صورتی در دکوراسیون | شرکت معماری و دکوراسیون دکوطرح 09122460089
23
آبان

مکمل رنگ صورتی در دکوراسیون

مکمل رنگ صورتی در دکوراسیون

رنگ صورتی بعنوان یک رنگ آرام بخش در فضای رنگ‌ها به شمار می ‌آید. دکوراسیون با رنگ صورتی در منزل یک سبک خاص و شاد را ایجاد می‌کند. انتخاب رنگ صورتی برای اتاق‌های مختلف، آشپزخانه و همین طور سرویس بهداشتی منزل به یک اندازه کاربردی است. در این مطلب از مجله دکوطرح تاثیر رنگ صورتی در دکوراسیون منزل را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

رنگ صورتی در دکوراسیون و به عبارتی دیگر دکوراسیون صورتی از جمله انتخاب‌های خاص برای طراحی داخلی منزل است. روانشناسی رنگ صورتی در دکوراسیون با بیان خاصیت این رنگ در قسمت‌های مختلف منزل به معرفی مکمل رنگ صورتی در دکوراسیون برای جلوه بیشتر این رنگ پرداخته است. رنگ صورتی کم رنگ و رنگ صورتی چرک در دکوراسیون و ترکیب آنها با رنگ‌های گرم مثل بنفش و خنثی و سرد مثل طوسی و آبی همگی نمونه‌ای از قدرت این تم رنگ در خاص نشان دادن فضای منزل است. دکوراسیون صورتی طوسی از مورد پسندترین کاربرد رنک در طراحی داخلی منزل است. علاوه بر این انتخاب دکوراسیون صورتی طلایی و همین طور دکوراسیون آبی صورتی برای قسمت‌های مختلف منزل یک انتخاب خاص و خلاقانه به شمار می‌آید. طیف‌ها و پالت‌های رنگی صورتی در دکوراسیون مدرن منازل امروزی محدوده کاربردی وسیعی را به خود اختصاص داده است. کاربرد رنگ صورتی در قسمت‌های مختلف منزل یک استایل خاص و زیبا را به محیط خانه می‌بخشد.

 

قبل از خواندن این مقاله توصیه می شود مقالات زیر را نیز مطالعه کنید:

 

 

مکمل رنگ صورتی در دکوراسیون

مکمل رنگ صورتی چیست؟

رنگ صورتی در طیف‌های مختلف هم بعنوان یک رنگ خنثی و هم بعنوان یک رنگ گرم دارای مکمل‌های مختلفی است. بهترین و پر طرفدارترین مکمل رنگ صورتی را می‌توان رنگ خنثی و خاص خاکستری بر شمرد. علاوه بر این تلفیق رنگ صورتی با طلایی و مسی نیز یک مجموعه‌ی زیبا و جذابی را ایجاد می‌کند.

 

 رنگ صورتی برای پذیرایی: طلایی

از رنگ صورتی در کنار دیگر رنگ‌های مکمل برای دکوراسیون پذیرایی استفاده می‌شود. این انتخاب اغلب در رنگ مبلمان، رنگ دیوار، سقف و یا کف و پرده‌های پذیرایی اعمال می‌شود. کاربرد رنگ صورتی روشن در فضای منزل در نورپردازی تاثیر مناسبی داشته و یک محیط روشن را بوجود می‌آورد.

 

دکوراسیون صورتی اتاق خواب: رنگ مسی

طیف رنگ صورتی برای اتاق خواب‌ بر اساس نوع آن متفاوت است. بعنوان مثال انتخاب رنگ صورتی پاستیلی برای اتاق خواب کودک یک انتخاب مناسب است. طیف رنگ صورتی در دکوراسیون اتاق خواب دیگر قسمت‌های منزل در کنار انواع رنگ سرد و خنثی یک ایده خلاقانه به شمار می‌آید.

 

کاربرد رنگ صورتی در چیدمان آشپزخانه

انتخاب رنگ صورتی برای کابینت‌های آشپزخانه و یا کف و دیواره آن می‌تواند یک فضای خاص و آرام در آشپزخانه منزل ایجاد کند. با رنگ صورتی می‌توان یک آشپزخانه آرام، پر از جنب و جوش و با انعکاس و جذب نور مناسب طراحی کرد.

 

رنگ صورتی برای دکوراسیون سرویس بهداشتی

رنگ صورتی برای چیدمان سرویس بهداشتی با خاکستری ذغالی و یا مشکی مات یک فضای شیک و خاص را بوجود می‌آورد. انتخاب کاشی و سرامیک به این رنگ برای فضای سرویس بهداشتی نیز یک طراحی مناسب را در فضا بوجود می‌آورد. کاربرد رنگ صورتی برای سرویس بهداشتی یک چیدمان خاص توام با یک حس تمیزی را در این قسمت از منزل بوجود می‌آورد. استفاده از رنگ سفید در کنار رنگ صورتی نورگیر بودن و روشنایی فضای سرویس بهداشتی به دنبال دارد.

 

چند نکته اساسی در انتخاب رنگ صورتی

برای انتخاب رنگ صورتی در دکوراسیون منزل تنها به رنگ‌های ملایم و روشن صورتی اکتفا نکنید. گاها از ترکیب رنگ‌های صورتی پر رنگ و نزدیک به سرخابی با رنگ‌های روشن و خنثی می‌توان یک چیدمان خاص را در منزل ترتیب داد. رنگ‌های صورتی پر رنگ بهترین گزینه برای اتاق خواب‌ کودک به شمار می‌آید. با بهره مندی از قانون ترکیب رنگ‌ها در دکوراسیون داخلی و استفاده از طیف رنگ‌های خاص مثل صورتی می‌توانید یک فضای زیبا و خاص را با کمترین هزینه در محیط زندگی خود بوجود آورید.

 

 

برای مشاوره ی رایگان می توانید با شماره های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۲۱۴۷۱۸۴۷ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با این مقاله ما بنویسید.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]