دکوراسیون خانه رنگ صورتی
10
فروردین

دکوراسیون خانه رنگ صورتی

دکوراسیون خانه رنگ صورتی | صورتی که اغلب به عنوان گرانبها و دخترانه قلمداد می شود ، در هنگام تزئین خانه سخت است که خود را به عنوان یک رقیب جدی ثابت کند. با این حال اوقات در حال تغییر است و همه چیز ، از مد گرفته تا ناهار خوری خوب ، به یک چشم انداز روزمره تغییر می کند. به عنوان مثال ، باند های پاییز ۲۰۱۶ را در نظر بگیرید. در آنجا ، صورتی شاهد افزایش محبوبیت بود ، طراحانی مانند آلساندرو میشله در مدل های لباس گوچی با رنگهای صورتی ، دارای ته رنگ اسطوخودوس بودند ، در حالی که در آلتوزارا ، دامن های ابریشمی و کتهای خز را در یک سرخابی عمیق شستشو می دادند. و همین پاییز ، Pietro Nolita ، یک رستوران جدید در خیابان الیزابت نیویورک ، درهای خود را باز کرد ، و مشتریان خود را در یک پالت عجیب و غریب پاستل قرار داد. کالب آندرسون ، طراح داخلی ، که دسامبر گذشته با جمی دریک ، طراح AD100 ، برای تأسیس دریک / اندرسون ، نیروهای خود را پیوست ، می گوید: “با لحنی ظریف ، رنگ صورتی بسیار پیچیده است. “همچنین می تواند مردانه و همچنین تاریخی باشد. وقتی صحبت از طراحی می شود ، پیچیدگی جذابی دارد. ” در زیر ، اندرسون نکات خود را برای یافتن سایه کامل صورتی به اشتراک می گذارد و توضیح می دهد که چگونه رنگ پر جنب و جوش می تواند بیانیه غیر منتظره ای را در خانه شما بیان کند.

۱. هیچ دو رنگ صورتی یکسان نیستند | دکوراسیون خانه رنگ صورتی

اندرسون می گوید: “صورتی های مختلف می توانند حالت های مختلفی ایجاد کنند.” “صورتی روشن تر به لطافت ، بی گناهی ، ظرافت ، پرورش و آرامش بخشیده است. از طرف دیگر ، صورتی روشن و اشباع تر مانند سرخابی یا فوشیا می تواند به سمت زنانگی ، جنسیت و قدرت حرکت کند. ”

۲. صورتی می تواند خنثی باشد

اندرسون می گوید: “من وقتی صورتی به عنوان رنگ خنثی استفاده می شود ، دوست دارم.” “صورتی ملایم جایگزین جالب تری برای رنگ بژ است و می تواند مکمل خوبی برای کارهای هنری و سایر مواد باشد. رنگ صورتی کمتر اشباع شده با رنگ سفید ، می تواند به این کیفیت دست یابد. ساده ترین راه برای صورتی که به عنوان رنگ خنثی در نظر گرفته می شود ، در یک پالت با رنگ های ملایم دیگر است. در اندیشه تئوری رنگ ، یک پالت مشابه ، فقط با استفاده از رنگ های افزایشی از سفید و صورتی ملایم ، فضای اتاق را خنثی می کند. رنگ های صورتی که از کیفیت اثیری برخوردار بوده و فقط رنگی به آنها می دهند در انتقال بی طرفی بیشترین موفقیت را دارند. من دوست دارم برای این منظور از Pink Ground شرکت Farrow & Ball استفاده کنم. رنگ غنی است ، اما طاقت فرسا نیست. ”

۳. از رنگ در مواد لوکس استفاده کنید

اندرسون می گوید: “صورتی در جیر و چرم سکسی است.” پارچه های مخمل خواب دار بیشتر مانند مخمل ، هوای غنی می دهند. من همچنین پس از بازدید از Grand Trianon در Versailles وسواس سنگ مرمر صورتی دارم. ستون های مرمر صورتی که در کنار هم قرار گرفته اند با کف مرمر سیاه و سفید ، در مروارید نمونه ای شیک است. ”

 

 

۴- رنگ صورتی را با سایر مواد خنثی جفت کنید | دکوراسیون خانه رنگ صورتی

اندرسون می گوید: “یک روش ظریف تر برای استفاده از رنگ صورتی ایجاد تضاد با سایر مواد خنثی مانند سیاه ، ذغال ، سفید یا سفید است.” “این به رنگ آمیزی کمک می کند و باعث می شود پالت طاقت فرسا نشود. اگر شما به دنبال دستیابی به گزاره ای تأثیر گذار و واضح تر با رنگ صورتی نیستید ، صورتی های اثیری تر را انتخاب کنید که ژست رنگی به شما بدهند.

 

۵. لایه ، لایه ، لایه

اندرسون می گوید: “شما می توانید با استفاده از بافت ها و سطوح غیر منتظره مانند اتاقکی ظریف روی بالش یا دستمال پارچه ای یک اتاق را به رنگ صورتی لایه بندی کنید.” “من همچنین ماهیت غیرمتعارف آن را هنگامی که در الگوی فرش سفارشی یا در سایه چراغ چینی استفاده می شود دوست دارم. به یاد داشته باشید که از کلیشه های زنانه با الگو های شیرین گل ، جوش و خطوط سوزنی پرهیز کنید. در عوض ، به خطوط تمیز تر و ساختارمند تر بچسبید. ”

 

۶. صورتی لازم نیست دخترانه باشد | دکوراسیون خانه رنگ صورتی

اندرسون می گوید: “صورتی می تواند مردانه باشد.” “من فکر می کنم انجام یک اتاق مردانه با لحنی صورتی-هلو می تواند تعارضی را فریبنده و هوشمندانه ایجاد کند. من دوست دارم برای این کار از Salmon Peach از بنیامین مور استفاده کنم. این به سختی ظریف است ، اما دارای سرزندگی انحطاطی است که به نظر می رسد زیبا با خاکستری های تیره و سیاه است. ”

۷. صورتی تقریباً در هر اتاق جایی دارد

اندرسون می گوید: “رنگ صورتی تقریباً در هر اتاق عالی به نظر می رسد.” “صورتی زیبا یک انتخاب عالی برای یک اتاق رختکن است. این رنگ نه تنها زمینه خوبی برای کمد لباس شما ایجاد می کند ، بلکه فضا را گرم می کند و می تواند برای رنگ پوست چاپلوس باشد. از طرف دیگر ، سرسرا ها اتاق های بسیار خوبی برای بیان بیانیه بزرگ هستند. این معمولاً اولین اتاقی است که در خانه به آن وارد می شوید و رنگ صورتی مناسب در یک گچ یا لاک براق می تواند اولین احساس مهیج را ایجاد کند. با این حال ، آشپزخانه ها به عنوان سرمایه گذاری بزرگی در نظر گرفته می شوند و هنگامی که زمان فروش مجدد است ، رنگ صورتی می تواند ترسناک باشد. من عناصر صورتی را به روش های کوچک ، از جمله گل های تازه و ظروف ، وارد می کنم. حتی می توانید داخل کابینت ها و کشوها را با پوشش ابریشمی یا جیر به رنگ صورتی اضافه کنید. ”

 

 

پیسنهاد نویسنده: کاغذ دیوار صورتی، ۷ روش ترکیب کردن دکوراسیون صورتی در منزل

 

پروژه های مرتبط با مقاله “دکوراسیون خانه رنگ صورتی” که توسط شرکت دکوطرح انجام شده است:

 

برای مشاوره ی رایگان می توانید با شماره های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۲۱۴۷۱۸۴۷ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با دکوراسیون خانه رنگ صورتی برای ما بنویسید.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۳ میانگین: ۵]