آینه کاری در کویت
28
آبان

آینه کاری در کویت

آینه کاری در کویت

آینه ها چیزی بیش از یک شیء عملی هستند که در آن می توانید انعکاس صورت خود را بررسی کنید. در دست راست می توان از یک آینه زیبا برای تقویت نور، افزودن درام، ایجاد انعکاس های جالب و نماهای قاب استفاده کرد. فراتر از حمام فکر کنید و به پنج نکته اصلی طراحی ما برای استفاده از آینه برای تغییر خانه خود نگاه کنید. در ادامه این تکنیک ها نیز از مزایا و نحوه استفاده از آینه و آینه کاری در کویت سخن خواهیم گفت، با دکوطرح همراه باشید!

 

قبل از خواندن این مقاله توصیه می شود مقالات زیر را نیز مطالعه کنید:

 

 

آینه کاری در کویت

استفاده از آینه برای روشن کردن اتاق های شما در خانه تان در کویت

برای افزایش میزان نور طبیعی در اطراف اتاق، به سادگی یک آینه را در مقابل یا در کنار پنجره قرار دهید. مهم نیست که آسمان بیرون چقدر تاریک باشد، از نور روز استفاده می کند. هرچه آینه بزرگتر باشد، فضای روشن تر و بزرگتر احساس می شود. به عنوان مثال، در اتاق خواب، آینه سرزی قطعه مناسبی است که فضا را سبک‌تر و بازتر می‌کند – به‌خصوص زمانی که بالای یک کمد آینه‌ای قرار می‌گیرد. یک لحظه در مورد آن فکر کنید.

با این حال، فقط نور طبیعی نیست که می توان به این روش دستکاری کرد. آینه ها به طور موثر بر خروجی سایر منابع نور نیز تأکید دارند. اگر وظیفه دارید یک فضای غاردار یا یک گوشه تاریک را تزئین کنید، قرار دادن یک آینه در نزدیکی یک چراغ رومیزی می تواند تفاوت را ایجاد کند.

 

نحوه ایجاد یک نقطه کانونی با یک آینه کاری در کویت

وقتی صحبت از انتخاب هنرهای تزئینی برای خانه شما می شود، آینه ای با قاب حکاکی شده تزئینی می تواند به اندازه یک نقاشی تأثیر بگذارد. مانتل‌ها اغلب مکان محبوبی هستند که بالای آن آینه آویزان می‌شود، اما در اتاق‌هایی که فاقد این ویژگی هستند، یک قطعه بزرگ مانند آینه ابزاری عالی برای دیکته کردن مرکز اتاق است. روش دیگر، با استفاده از گروهی از آینه های کوچکتر برای دمیدن زندگی جدید به یک دیوار ساده آزمایش کنید. چه یکنواختی را انتخاب کنید – آینه هایی با همان شکل و با همان قاب رنگی – یا ترکیبی متنوع از طرح ها و اندازه ها را انتخاب کنید، نتیجه یک بیانیه درخشان خواهد بود. همچنین در اتاق‌های بدون پنجره – معمولاً حمام‌ها – یک آینه می‌تواند دنیای متفاوتی ایجاد کند. بزرگ شوید و یک طرح بزرگ انتخاب کنید تا واقعاً درخشندگی را به حداکثر برسانید. یکی دیگر از ترفندهای هوشمندانه در مناطق تاریک خانه (به راهروها فکر کنید) این است که آینه ای را انتخاب کنید که برای تقلید از شکل یک قاب پنجره سنتی طراحی شده باشد، مانند آینه دیواری پنجره ای. به طور موثر، شما این توهم را ایجاد می کنید که نور از طریق شیشه پنجره می ریزد. آینه ای با طرح شبدر روی دیوار، چشم را به بالای صندوق کوچکی از کشوها می کشاند.

 

با اشکال و تقارن آینه ها بازی کنید

با چسبیدن به آینه‌های مستطیل شکل سنتی، از کاربردی بودن و کارکردی خود غافل نشوید – با شکل‌های کمتر متعارف، می‌توانید سرگرمی زیادی داشته باشید. قرار دادن و موقعیت یابی نیز قابل تفسیر است. برای مثال، آینه عمودی را به صورت افقی پشت تخت و به جای تخته سر آویزان کنید. این هم تعجب آور و هم تاثیرگذار است. و چرا سعی نمی کنید یک نما را کادربندی کنید؟ هنگامی که آینه ها به صورت جفت در دو طرف پنجره یا درگاه استفاده می شوند، حس تعادل و هماهنگی ایجاد می کنند و سمت مخالف اتاق را از جلو به عقب و همچنین از چپ به راست منعکس می کنند.

 

آینه ها را در فضای باز خانه تان در کویت فراموش نکنید

آینه ها به دیوارهای داخلی خانه شما محدود نمی شوند: آنها را به بیرون ببرید و از آنها برای وارد کردن نور طبیعی بیشتر به یک پاسیو رو به شمال، یک باغ در سطح زیرزمین یا یک حیاط سایه دار استفاده کنید. یک آینه که در مقابل تکه ای از فضای سبز قرار دارد، توهم بزرگتری از فضا و همچنین حسی از هوس ایجاد می کند. در اینجا واقعاً هیچ قانون سخت و سریعی وجود ندارد: با مجموعه ای از آینه های کوچک و غیرعادی که به دیوار آویزان شده اند بازی کنید، یا یک آینه بلند را به ریل بالکن (یا دیوار) تکیه دهید. برای اشاره ای به استایل الهام گرفته از تعطیلات. برای الهام و ایده های بیشتر، مجموعه آینه های ما را مرور کنید.

تسلط بر تزیین و دیزاین کردن با آینه آسان است – اما واقعاً تنها در صورتی می توانید از جلوه های آنها نهایت استفاده را ببرید که ترفندهای تجارت برای قرار دادن آن ها را به درستی بدانید، وزن مناسب قاب و طراحی قاب را انتخاب کنید. آینه‌ها یک ویژگی طراحی فوق‌العاده همه‌کاره هستند که در عین به حداکثر رساندن نور و تقویت حس فضا، جذابیت و جذابیت آنی را اضافه می‌کنند. ما به روش‌های شگفت‌انگیزی برای استفاده موفقیت‌آمیز از آینه‌ها نگاه می‌کنیم تا خانه شما روشن‌تر و بزرگ‌تر شود.

 

 

برای مشاوره ی رایگان می توانید با شماره های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۲۱۴۷۱۸۴۷ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با این مقاله ما بنویسید.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]