بازسازی ساختمان آسوده و مطمئن

بازسازی ساختمان آسوده و مطمئن در پروژه های گذشته ی شرکت معماری و دکوراسیون داخلی دکوطرح بسیار قابل توجه بوده است و سابقه ی طولانی ما در این زمینه گواه این را دارد که در بازار بازسازی ساختمان شرکت ما پیشرو خدمات بازسازی ساختمان می باشد. و شما می توانید در امر بازسازی ساختمان آسوده و مطمئن در کنار شرکت ما باشید.

تخریب ساختمان

پس از گذشت مراحل قبلی در این مرحله کار واقعی شروع خواهد شد. معمولا بازسازی بدون تخریب ساختمان امکان پذیر نخواهد بود. البته که تخریب ساختمان حتما باید که به متخصصان خود در این زمینه سپرده شود زیرا که تخریب بدون دانش از قوانین و مقررات می تواند منجر به تخریب کل ساختمان یا صدمات و هزینه های سنگین را به دنبال خود داشته باشد.
به شما این نوید را می دهیم مهندسین دکوطرح از تمام قوانین و مقرارت بازسازی ساختمان در تهران آگاه می باشند پس بدون نگرانی بازسازی را به آنها محول کنید.

نوسازی و بازسازی ساختمان

مرحله بعدی نوسازی یا ساخت سازه می باشد این مراحل همراه با تعمیرات ساختمان نیز می باشد. این مرحله شامل گچ کاری، نازک کاری دیوار پوش ها نیز می باشد. در مرحله نوسازی پس از انتخاب دیوار پوش و کف پوش بر روی ساختمان اجرا می شود. این مرحله انتخاب های متفاوت و بسیار متنوع وجود خواهد داشت که با توجه به نیاز ساختمان و سلیقه شما انتخاب می شود.

در دکوطرح بخوانید :

شرکت معماری و دکوراسیون داخلی دکوطرح خدمات خود را در ازگل، اقدسیه، الهیه، اوین، باغ فردوس، تجریش، دارآباد، درکه، دربند، زعفرانیه، فرمانیه، فرشته، قیطریه، کامرانیه، محمودیه، ولنجک، نیاوران اختیاریه، پاسداران، دروس، دولت، دیباجی، جردن-ولیعصر، سیدخندان، ظفر، قلهک، ونک و میرداماد، سایر مناطق تهران ارائه می دهد.

برای مشاوره ی رایگان می توانید با شماره های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۹۹۱۹۱۷۴۱ به طور مستقیم تماس گرفته و یا در صورت نیاز با شماره ی دفتر ۰۲۱۲۲۱۷۲۰۶۹ | ۰۲۱۲۲۱۷۲۰۶۸ در تماس باشید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *