بازسازی منزل در شهر تهران

بازسازی منزل در شهر تهران تخصص ماست؛ این شعار برای تیم معماری و دکوراسیون داخلی دکوطرح به سادگی به دست نیامده از این رو برای ماندن در این شعار بهترین خدمات خود را به مشتریان خود ارائه می دهیم و در زمینه ی بازسازی منزل همیشه در کنار شما خواهیم ماند.

بازسازی منزل در شهر تهران

بازسازی خانه قدیمی در تهران : نگرانی همیشگی از هزینه های بالای تعمیرات ساختمانی و طولانی بودن این فرایند باعث بی میلی اکثر افراد شده و فرد را قانع میکند که در همان خانه قدیمی رنگ و رو رفته زندگی کند. در صورتی که با کمی تحقیق متوجه خواهید شد استفاده از متریال های جدید و روش های اجرای مدرن علاوه بر اینکه مقاومت های بسیار بالاتری در مقایسه با نمونه محصولات مرسوم موجود در بازار داشته ، در مدت زمان بسیار کمتری نیز نصب و اجرا خواهند شد.که البته خود همین سرعت بالای اجرا باعث کمتر شدن هزینه های نیروی انسانی شده و نهایتا این بارسازی را بسیار ارزانتر مینماید.

بازسازی محیط داخلی

دیـوار های اتـاق ها ، بازسازی و دکوراسیون داخـلی آشـپزخانه ، کـف پوش خانه ، در ها و کـمدهای دیواری ، تاسیسات لـوله کشی و تـهویه ، نـورپردازی داخلی ، سیستم سقف

در دکوطرح بخوانید :

شرکت معماری و دکوراسیون داخلی دکوطرح خدمات خود را در ازگل، اقدسیه، الهیه، اوین، باغ فردوس، تجریش، دارآباد، درکه، دربند، زعفرانیه، فرمانیه، فرشته، قیطریه، کامرانیه، محمودیه، ولنجک، نیاوران اختیاریه، پاسداران، دروس، دولت، دیباجی، جردن-ولیعصر، سیدخندان، ظفر، قلهک، ونک و میرداماد، سایر مناطق تهران ارائه می دهد.

برای مشاوره ی رایگان می توانید با شماره های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۹۹۱۹۱۷۴۱ به طور مستقیم تماس گرفته و یا در صورت نیاز با شماره ی دفتر ۰۲۱۲۲۱۷۲۰۶۹ | ۰۲۱۲۲۱۷۲۰۶۸ در تماس باشید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *