بازسازی کابینت
13
فروردین

بازسازی کابینت

بازسازی کابینت

بازسازی کابینت از اقداماتی است که در طراحی دکوراسیون آشپزخانه تاثیرگذار است و این ها بعد از مدت زیادی دچار فرسودگی می‌شوند و اگر خوبی از آنها مراقبت نکنید در گذشت زمان کمتری دچار خرابی می‌شود.

اما نگران نباشید بازسازی کابینت های آشپزخانه راهکاری است که می تواند برای کسانی که علاقمند به تغییرات در طراحی آشپزخانه هستند از آن استفاده کنند.

برای بازسازی کابینت های آشپزخانه راهکارهایی وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید.

اگر کابینت های قدیمی دارید و می خواهید بدنه کابینت ها را ترمیم کنید می توانید از راهکارهای زیر استفاده کنید.

در این روش باید هزینه بیشتری را انجام دهید.

اگر یک یا چند طرف کابینت آسیب دیده است باید آن را تعویض کنید.

در هر کابینت این موضوع مختلف هست و باید کار مشخص را انجام دهید.

اگر کابینت چوبی در اختیار دارید می‌توانید با اندازه‌گیری قسمت‌هایی که مشخص شده هستند و آسیب دیده اند اقدام به خرید چوب کنید و به جای آن قطعات چوب را در آن قسمت قرار دهید.

طراحی داخلی ساختمان و طراحی داخلی منزل 

 

بازسازی کابینت

اما در کابینت های فلزی متفاوت هست تکه های فلز را به قسمت‌های که آسیب دیده است با پیچ و یا جوش متصل کنید تا آسیب دیدگی های آن قسمت دیده نشود.

در کابینت های ام دی اف هم به شما توصیه می کنیم که قطعه را تعویض نمایید و بدنه را مقاوم کنید زیرا بدنه کابینت نگهدارنده وزن بالایی از وسایل است که باید تعویض و مرمت آن به دقت بالا انجام شود.

اگر بدنه کابینت نیاز به رنگ آمیزی ندارد و آسیب زیادی ندیده می توانید از سمباده استفاده نمایید و اقدام به رنگ کردن آن کنید و سطح کار را هنگامی که صاف کردید رنگ آمیزی آن را مجدداً شروع کنید.

دقت داشته باشید که کابینت های کناری و وسایل آشپزخانه را با پلاستیک بپوشانید زیرا ممکن است لکه های رنگ روی آنها پاشیده شود.

پس از بدنه کابینت به صفحه کابینت می‌رسیم.

صفحه کابینت معمولاً بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرد و باید دقت داشته باشید که آن را از متریالی انتخاب کنید که مقاومت بالایی داشته باشد.

برای مثال کابینت هایی که جنس صفحه آنها سنگ بوده‌اند دارای مقاومت بالایی هستند اما در برابر ضربه شکننده می باشد.

باید عواملی را هنگامی که می‌خواهید صفحه روی کابینت را انتخاب کنید را مد نظر قرار دهیم .مثلاً در چه شرایط آب و هوایی قرار دارید تا رطوبت کابینت را خراب نکند.

اگر پوسیدگی بر روی صفحه کابینت کم است آن را با کاتر یا اره جدا کنید و با استفاده از چسب آکواریوم و بتونه که روی آن می زنیم استفاده کنید و سپس به وسیله سمباده سطح آنرا صاف کنید.

 

پروژه های مرتبط با این مقاله که توسط شرکت دکوطرح طرح انجام شده است:

 

برای مشاوره ی رایگان می توانید با شماره های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۲۱۴۷۱۸۴۷ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با این مقاله برای ما بنویسید.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۴ میانگین: ۴.۸]