تعمیرات منزل توسط تیم معماری

خدماتی اختصاصی تعمیرات منزل توسط تیم معماری و دکوراسیون داخلی دکوطرح که در امر تعمیرات منزل بسیار فعال و حرفه ای بوده است انجام می شود و شما با خیال راحت تمامی امور تعمیرات منزل خود را به ما واگذار خواهید کرد و از خدمات تعمیرات منزل لذت لازم را خواهید برد.

تعمیرات منزل توسط تیم معماری

وقتی چند سالی درخانه ای زندگی می کنید برخی قسمت های آن فرسوده و خراب می شود و هم چنین ساکنین آن خانه نیاز به تنوع و تحولی در خانه احساس می کنند.اگر سیستم لوله کشی خانه آسیب ندیده ونیاز به تعویض ندارد بازسازی خانه را ازآشپزخانه شروع می کنیم.تعمیرات منزل از آنجایی که آشپزخانه از مهم ترین قسمت های خانه است و رفت و آمد در آن زیاد بوده و تقریبا تمام افراد خانواده مقداری از زمان خود را در آن سپری می کنند، از این رو دکوراسیون آن از اهمیت زیادی بر خوردار است و باید به نحوی باشد که برای افراد تازگی داشته باشد.رنگ آمیزی یا تعویض کابینت ها جلوه آشپزخانه را می تواند تغییر و تحول چشم گیری در فضا ایجاد کند.

تعمیرات خانه

یکی دیکر از مکان های که باید بازسازی کنید حمام است اگر در تعمیرات خانه حمام قدیمی است ممکن است بخواهید برای تغییر حمام خود نسبت به بودجه خود تغییرات را انجام دهید. مثلا تعویض کاشی، برای زیبایی کار از باند های افقی یاعمودی کارکنید. تعویض کاسه توالت، روشویی، واگر شما می خواهید خیلی به روز رسانی کنید حمام خود را مجهز به کابین دوش و…درتعمیرات خانه در نظربگیرید

در دکوطرح بخوانید :

شرکت معماری و دکوراسیون داخلی دکوطرح خدمات خود را در ازگل، اقدسیه، الهیه، اوین، باغ فردوس، تجریش، دارآباد، درکه، دربند، زعفرانیه، فرمانیه، فرشته، قیطریه، کامرانیه، محمودیه، ولنجک، نیاوران اختیاریه، پاسداران، دروس، دولت، دیباجی، جردن-ولیعصر، سیدخندان، ظفر، قلهک، ونک و میرداماد، سایر مناطق تهران ارائه می دهد.

برای مشاوره ی رایگان می توانید با شماره های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۹۹۱۹۱۷۴۱ به طور مستقیم تماس گرفته و یا در صورت نیاز با شماره ی دفتر ۰۲۱۲۲۴۸۲۸۷۸ در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *