28
خرداد

بازسازی پروژه سعادت آباد – اجرا

بازسازی پروژه سعادت آباد – اجرا

سعادت آباد – مرحله طراحی پروژه شرکت معماری و دکوراسیون داخلی دکوطرح با کادری مجرب در امر پیمانکاری و ساخت و ساز پروژه های عمرانی و مهندسین ذیربط، از صفر تا صد پروژه شما را اچرا می نماید. این تیم با سابقه ای طولانی در امر ساخت و ساز و اجرا در خدمت شما هموطنان گرامی می باشد.

 

بازسازی پروژه سعادت آباد – اجرا

نام پروژه : بازسازی پروژه سعادت آباد – اجرا

تاریخ انجام پروژه : سال ۱۳۹۹

توضیحات : تصاویر زیر مربوط به ساخت ساختمان سعادت آباد – مرحله اجرای پروژه می باشد.

مراحل دیگر این پروژه : طراحیاجرامرحله نهایی

تصاویر :

 

 

اجرای پروژه چیست؟

مرحله اجرا شامل انجام جزئیات منشور پروژه شما به منظور ارائه محصولات یا خدمات خود به مشتریان یا ذینفعان داخلی است. ابتدا برنامه ریزی پروژه می آید. سپس اجرای پروژه فرا می رسد. هر چقدر خوب برنامه ریزی کنید ، پروژه شما موفقیت آمیز نخواهد بود ، مگر اینکه بتوانید ایده های خود را به طور مثر اجرا کنید.

نکاتی برای اجرای موفقیت آمیز پروژه

علاوه بر پیشنهادات فوق در مورد فرآیندها ، مدیریت پرسنل و ارتباطات ، این نکات اضافی موفقیت مرحله اجرای پروژه شما را تضمین می کند.

  • مسئولیت ها و مسئولیت های مشخص را به اعضای تیم خود اختصاص دهید.
  • منطق و انگیزه تصمیمات خود را برای خرید از تیم خود توضیح دهید.
  • وقتی دچار عقب گرد شدید ، اشتباهات خود را بدست آورید و در صورت لزوم اصلاحات دوره را اجرا کنید.

اجرای پروژه را در اولویت قرار دهید

اگرچه اجرای برنامه شما ممکن است قسمت ساده ای به نظر برسد ، اما با توجه به تمام کارهایی که در مرحله برنامه ریزی انجام شده است ، حقیقت این است که موفقیت آمیز انجام یک پروژه پیچیده به تلاش آگاهانه و سازگار نیاز دارد. یک سکوی مدیریت کار می تواند تمام ارتباطات ، همکاری ها و جزئیات پروژه را در یک فضای بصری متمرکز کند ، بنابراین شما همیشه می توانید با یک نگاه ببینید که چقدر پیشرفت کرده اید ، بهترین مراحل بعدی چیست و چقدر مانده تا پیشرفت .

 

بازسازی پروژه سعادت آباد – اجرا

گروه دکوطرح با توجه به طراحی و خواسته های کارفرما، بعد از اتمام و نهایی شدن طراحی، اجرای آن را شروع کرد. کارفرمای این پروژه، طراحی و اجرای آن را به طور کامل به گروه معماری و طراحی و اجرای دوراسیون داخلی دکوطرح واگذار کرد و از این نظر دست گروه برای انجام پروژه باز بود. ساختمان این پروژه پانزده سال ساخت بود و واحد، در طبقه چهارم خانه قرار داشت.

زمان انجام این پروژه ۴۵ روز کاری بود.

نکاتی درباره این پروژه

از آن جایی که پروژه در طبقه چهارم ساختمان قرار داشت، گروه دکوطرح برای انجام عملیات تخریب و لوله کشی، کمی با سختی مواجه شد. چرا که فاقد آسانسور بود و کارگران روزمزد می بایست چهار طبقه را برای حمل مواد و مصالح و همچنین تخلیه نخاله به بالا و پایین بروند. این موضوع باعث شد پروژه کمی کند پیش برود و هزینه پنهان این پروژه بیشتر شود.

تعمیرات و تغییرات

لوله های آب و فاضلاب و آب سرد و گرم به طور کامل تعویض شدند. سیستم گرمایش این پروژه، در ابتدا پکیج بود، گروه دکوطرح برای این که بتواند از تمام فضا ها بهترین استفاده را بکند، خانه را به قرنیز حرارتی مجهز کرد، که علاوه بر این که فضای بسیار کمی اشغال می کند، به خانه گرمای یکنواختی می دهد و جلوه بهتری هم برای خانه ایجاد می کند.

تزئینات پروژه

همان طور که تصاویر می بینید، در قسمت رو به روی درب ورودی، از نقاشی استفاده شده است، تا دیوار از سادگی در‌ آمده و جلوه ای زیبا به خود بگیرد. در قسمت دیگری از دیوار های اطراف درب ورودی نیز از آجر های دکوراتیو استفاده شده که نمایی زیبا ایجاد کرده است.

سر ستون های این پروژه آینه کاری هایی به سبک آجر کار شده است.

 

 

 

 

برای مشاوره ی رایگان می توانید با شماره های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۲۱۴۷۱۸۴۷ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با این پروژه برای ما بنویسید.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱۶ میانگین: ۴.۲]