طراحی روف گاردن سبک کلاسیک
21
خرداد

طراحی روف گاردن سبک کلاسیک

طراحی روف گاردن سبک کلاسیک

در مقالات قبلی به شما توضیح داده شد که روف گاردن در چه نقطه از ساختمان طراحی و ساخته می شود و شما می توانید این طراحی روف گاردن را به سبک مورد نظر خود انجام دهید.
شاید شما جزو افرادی باشید که به طراحی مدرن علاقه زیادی دارد پس بهترین کار این است که روف گاردن خود را به سبک مدرن طراحی کنید.

اما در این مقاله به شما گفته می شود که طراحی روف گاردن به سبک کلاسیک چگونه می باشد.

همان طور که مشاهده می کنید می‌ دانید که در طراحی روف گاردن در این مقاله به سبک کلاسیک اشاره می‌ شود این سبک به شما چنین اجازه را می‌ دهد که از عوامل و المان های سنتی و یا قدیمی استفاده کنید.

اما اگر بخواهید اطلاعات دقیقی درباره روف گاردن کلاسیک داشته باشید بهترین کار این است که از ایده‌ های مناسب در قسمت های مناسب از روزگار استفاده کنید به عنوان مثال روزگار داره کلاسیک زمانی که از آن نام برده می‌ شود عموما به آن اشاره دارد که عصر باستان را به شما نشان دهد و این یکی از موارد می‌ باشد که سبک را به سبک کلاسیک نمی دهند به عنوان مثال سبک می‌ تواند نشان‌ دهنده امپراتوری های گذشته باشد که توانسته اند جلوه هایی از بهشت را خلق کنند.

 

قبل از خواندن این مقاله توصیه می شود مقالات زیر را نیز مطالعه کنید:

 

طراحی روف گاردن سبک کلاسیک

ویژگی های منحصر به فرد روف گاردن کلاسیک:

  • وجود میز آتش
  • فواره ها و آبنما
  • وجود فضای سبز و باغچه
  • مکانی برای پخت و پز
  • وجود ستون ها

 

وجود میز آتش

میز آتش یکی از موارد می باشد که شما می توانید در طراحی روف گاردن خود از آن استفاده کنید زیرا این میز ها می‌ توانند جذابیت بسیار زیادی به طراحی کلاسیک شما بدهند این میز ها را شما می توانید از فروشگاه ها به صورت حضوری و یا به صورت آنلاین خریداری کنید و جذابیت را به روف گاردن خود هدیه دهید در بعضی از مواقع شما می توانید با استفاده از نصب یک قطع گاز، گاز شهری را به محل مورد نظر که می خواهید میز آتش را در آن قرار دهید هدایت کنید.

 

فواره ها و آبنما

در هر طراحی الخصوص طراحی روف گاردن کلاسیک شما می توانید از فواره های آب و آبنما ها استفاده کنید زیرا این کار باعث می شود دکوراسیون و طراحی شما بسیار زیبا شود و زمانی که شما از آبنما استفاده می کنید باعث می شود اگر آلودگی صوتی در اطراف شما وجود دارد از بین برود و شما صدای آب را بشنوید و دور از استرس در کنار عزیزان خود وقت بگذرانید و می توان گفت به نوعی آب نما و فواره ها می تواند المان اصلی روف گاردن ها باشند.

 

وجود فضای سبز و باغچه

یکی از المان های اصلی روف گاردن ها فضای سبز و باغچه ها می باشند زیرا شما این موقعیت مکانی را طوری طراحی کنید که بتوانید از آن حس خوب دریافت کنید و در آن مشکلات خود را فراموش کنید و وقت با خانواده خود بگذرانید اما به این توجه داشته باشید که فضای سبز و یا باغچه ها حرف اول را برای طراحی روف گاردن کلاسیک می زنند پس بهترین کار این است که از گل ها و گیاهان برای روز گاردن خود استفاده کنید.

 

مکانی برای پخت و پز

همانطور که از عنوان مشخص است باید محل و مکانی را مشخص کرد که بتوان در آن پخت و پز کرد نه به عنوان آشپزخانه بلکه به عنوان باربیکیو و یا قسمتی که بتوان در آن غذا تهیه کرد همانطور که می‌ دانید در فصل تابستان اکثر افراد به بیرون از شهر ها و فضای سبز می‌ روند و در آن مناطق و وقت خود را می گذراند و یکی از کارهایی که برای آن ها شاید جذاب و لذت بخش باشد پخت و پز در فضای باز می باشد پس به این توجه داشته باشید که در روف گاردن بهترین کار این است که یک فضای کوچک را به صورت کلاسی با المان های قدیمی و گذشته نیز طراحی کنید.

 

 

برای مشاوره ی رایگان می توانید با شماره های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۲۱۴۷۱۸۴۷ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با این مقاله ما بنویسید.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۲ میانگین: ۵]