طراحی و اجرای سقف های تزئینی
30
شهریور

طراحی و اجرای سقف های تزئینی

طراحی و اجرای سقف های تزئینی تهران

یکی از مهمترین عناصری که در طراحی داخلی خانه وجود دارد و تغییراتی که می‌توان در سقف ایجاد کرد محلی برای نصب لوسترها و چراغ های تزیینی هستند و نقش زیادی در زیبا سازی منزل را ایفا می کند.

قبل از اینکه بخواهید زیبایی هایی برای سقف انتخاب کنید بهتر است که سبک دکوراسیون داخلی منزلتان را انتخاب کنید و طبق آن طراحی را شروع کنید.

سقف به عنوان یکی از قسمت های مهم منزل هستند که باید همه اجزا را با آن هماهنگ کنید.

مبلمان هایی که در سبک کلاسیک وجود دارند که می‌توانند در کنار تزیینات و گچبری ‌هایی که در سقف ایجاد شده ترکیب زیبایی را به وجود بیاورند.

 

طراحی و اجرای سقف های تزئینی تهران

همچنین رنگ آمیزی سقف، حال و هوای متفاوتی را به فضا می دهد و این طور نیست که تنها از یک رنگ و یا رنگ سفید برای آن استفاده کنید.

گاهی رنگ های تیره می توانند زیبایی منحصر به فردی داشته باشند و هنگامیکه کار سقف و رنگ آمیزی آن تمام شد و چراغ ها را که نصب کردید متوجه زیبایی آن می شوید.

لوستر و چراغ های تزیینی که برای سقف انتخاب می کنید باید از سبک کلی دکوراسیون پیروی کند.

همچنین فرورفتگی ها و نقش برجستگی هایی که در سقف ایجاد می شود باعث می شود تا محیط از یکنواختی خارج شود و چهره تازه به دکور منزل میدهد.

هنگامی که تصمیم گرفتید از فرورفتگی ها در دکوراسیون استفاده کنید باید دقت داشته باشید که خطوط حاشیه اضلاع مکان مناسبی برای استفاده از نورهای مخفی می باشند.

نورهای نقطه‌ای هم در سقف هایی که به صورت فرورفته کار شدن بسیار زیبا میشود.

یکی از دلایلی که سقف را به صورت فرورفته اجرا می کنند استفاده از نورهای ریسه ای است که در سقف و در کناره های گچبری از آن استفاده می کنند.

قرار نیست که همیشه از فرورفتگی های با اشکال هندسی استفاده کنید.

می توانید منحنی های زیبا را بر روی سقف ایجاد کنید و محیط خانه را تغییر دهید و همچنین روش های نورپردازی هم برای آنها متفاوت خواهد بود.

هنگامی که تغییرات را در سقف انجام دادید می‌توانید میزناهارخوری را در زیر آن قرار دهید تا در هنگامی که برای صرف غذا به آنجا می روید و با یکدیگر به گفت‌وگو مشغول هستید حس و حال زیبایی که از سقف منتقل می‌شود را دریافت کنید.

 

پیشنهاد نویسنده: تزئینات داخلی ساختمان، بازسازی ساختمان

 

پروژه های مرتبط با این مقاله که توسط شرکت دکوطرح طرح انجام شده است:

 

برای مشاوره ی رایگان می توانید با شماره های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۲۱۴۷۱۸۴۷ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با این مقاله برای ما بنویسید.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۲ میانگین: ۴.۵]