فنگشویی واحدهای مسکونی
۱۲
مهر

فنگشویی واحدهای مسکونی

فنگشویی واحدهای مسکونی

حتماً اسم فنگ‌شویی را شنیده اید اما تاکنون به درستی آن را در زندگیتان به کار نبرده اید.

رعایت اصول ساده که همراه با انرژی هستند و آنها را در زندگی جریان می‌دهند فنگشویی است.

از دو واژه فنگ و شویی که به معنی باد و آب هستند می باشد در جنبه های مختلف زندگی از پنج عنصر اصلی یعنی آب ،خاک ،چوب، فلز ، آتش در چین باستان استفاده می شده.

در واقع با قرار دادن وسایل در منزل انرژی در خانه جریان پیدا می‌کند و محیط به دور از بی‌نظمی و انباشتگی وسایل حس و حال خوبی را به افراد خانه منتقل می‌کند.

 

فنگشویی واحدهای مسکونی

یکی از اصلی‌ترین کاربردهای فنگ شویی چیدمان کلیه لوازم و رنگ های استفاده شده برای آنهاست.

اگر مقدور نیست که همه قوانین فنگ‌شویی را رعایت کنید می توانید با تغییر برخی از المان ها در منزل انرژی مثبت را به درون خانه منتقل کنید و به آرامش روحی خانواده کمک کنید .

همچنین وجود وسایل های اضافه باعث می‌شود که انباشتگی و محیطی نابسامان به وجود بیاید و برای همین هر گاه که به آن محیط نگاه می کنید انرژی منفی از آن دریافت می کنید و انرژی شما را کم میکند.

نظم یکی از اساسی ترین اصول فنگ شویی است که باید آن را رعایت کنید.

استفاده از رنگ های تازه و نو می توانند حس زندگی را در خانه به جریان بیندازد و همچنین وجود مبلمان هایی که ساده اما پر انرژی هستند در محیط خانه می تواند کاربردی و زیبا باشد و بر روی افراد تاثیرگذار باشد.

هنگامی که اتاق نشیمن را چیدمان می‌کنید بهتر است هدف تان ایجاد صمیمیت در بین اعضای خانواده باشد در اتاق های بزرگ جمع کردن مبلمان در کنار یکدیگر باعث نزدیکی می‌شود و در اتاق های کوچک ترها به افراد منتقل می‌شود در دو حالت می توانید از المان هایی مانند پیش‌دستی کتاب در طراحی اتاق نشیمن استفاده کنید و همه چیز را به صورت گروهی قرار دهید

 

 

برای مشاوره ی رایگان می توانید با شماره های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۹۹۱۹۱۷۴۱ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با این مقاله برای ما بنویسید.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]