مبلمان سفید در دکوراسیون
29
مهر

مبلمان سفید در دکوراسیون

مبلمان سفید در دکوراسیون، دکوراسیون منزل و طراحی داخلی ساختمان

در بسیاری از خانه ها امروزی و مدرن بیشترین رنگی که از آن ها استفاده می شوند رنگ سفید می باشد که می توان در آن آرامش و صلح را تماشا کرد.

این رنگ زمانی که استفاده می شوند می توان این گونه گفت که رنگ سفید هیچ وقت و ابدا قدیمی و کهنه نمی شود و شما می توانید در هر زمانی از آن ها استفاده نمود.

بدون این که از این رنگ نگرانی داشته باشید می توانید این رنگ را با هر رنگ دیگری استفاده کنید و از جذابیت آن ها استفاده کنید.

شما می توانید خانه خود را تماما به رنگ سفید دربیاورید و یا می توانید المان های سفید رنگ را مورد استفاده قرار دهید و در کنار رنگ سفید از رنگ های بسیاری استفاده کنید.

 

مبلمان سفید در دکوراسیون

دکوراسیون سفید

یکی از ایده های جذاب و دوست داشتنی فضایی می باشد که تمام آن با رنگ سفید شکل گرفته باشد و شما نیز می توانید دکوراسیون داخلی خود را از رنگ سفید نیز استفاده کرد و آن را طراحی نمود، باز هم در این خانه ها بهتر است از رنگ دیگری نیز استفاده شود تا بتوانید نمایی زیبا و دکوراسیونی فوق العاده را داشته باشید.

اگر می خواهید دکوراسیون و طراحی داخلی خود را بر اساس قوانین معماری جلو ببرید و در آن دچار مشکل نشوید بهترین گزینه این می باشد که درباره رنگ ها بسیار مطالعه کنید که می توانید به مقاله ترکیب رنگ در معماری بروید و آن را مطالعه کنید.

 

انواع رنگ های سفید

شاید برای شما کمی عجیب به نظر برسد که رنگ سفید فقط یک رنگ می باشد ولی باید توجه داشته باشید که رنگ سفید نیز می تواند در طیف های مختلف باشد و شما نیز می توانید از انواع آن بسته به سلیقه خود استفاده کنید.

آیا می دانستید که بیشترین رنگی که برای دکوراسیون داخلی خانه ها به کار می رود رنگ سفید می باشد، و شما می توانید این رنگ را در خانه های لوکس نیز مشاهده کنید که این رنگ می تواند در خانه های لوکس ایرانی برای دکوراسیون داخلی خانه ها استفاده کنند.

می توان گفت این رنگ طرفداران فوق العاده ای را دارد و می توان این گونه بیان کرد که این رنگ در بین مردم کشور اسکاندیناوی یکی از پر طرفدار ترین ها می باشد زیرا این رنگ را می توانند با المان های دیگر نیز ست کنند و از این رنگ بسیار زیاد استفاده می شود.

 

انواع رنگ متنوع سفید

 • سفید ساده
 • سفید استخوانی
 • سفید مرمری
 • سفید صدفی
 • سفید گچی
 • سفید کاپوچینویی
 • فیلی ملایم
 • سفید – یاسی
 • سفید – سبز
 • سفید – آبی

این رنگ های فوق همگی در دسته سفید قرار می گیرند و شما می توانید از هر کدام که خوشتان می آید و مورد سلیقه شما می باشد را انتخاب کنید و در دکوراسیون داخلی از آن ها استفاده کنید.

 

گل و گیاه در محیطی با رنگ سفید

زمانی که شما از این رنگ استفاده می کنید می توانید از آن استفاده کنید تا انرژی خانه را افزایش دهید، این انرژی پر از انرژی مثبت و شاد می باشد که شما می توانید همیشه آن را احساس کنید.

از این رنگ شما می توانید به صورت هوشمندانه استفاده کنید و آن را به خوبی مدیریت کنید، این مدیریت می تواند همراه با گل ها و گیاهان نیز باشد، این شما هستید که آیا می خواهید انرژی خانه شما افزایش پیدا کند یا می خواهید انرژی را ثابت نگه دارید.

شما می توانید از رنگ سفید طوری استفاده کنید که فضای داخلی خانه را طوری طراحی کنید که همه را شگفت زده کند، رنگ سفید را شما می توانید با هر رنگ دیگری ترکیب کنید تا از آن بیشتر لذت ببرید.

در خانه هایی که از رنگ سفید استفاده می شود شما می توانید از گل ها و گیاهان استفاده کنید که برای این موضوع شما می توانید به مقاله گلدان های طبیعی در دکوراسیون خانه نیز مراجعه کنید و از آن ها اطلاعات جذابی دریافت کنید.

 

رنگ شناسی رنگ سفید

شما می توانید از رنگ سفید انرژی مثبت و شادی را دریافت کنید و در عین حال می توانید از این رنگ آرامش و امنیت را نیز بخواهید این رنگ به شما می تواند انرژی های مثبت خوبی را منتقل کند.

همان طور که می دانید و در مقاله تکرار شد این رنگ بسیار پرطرفدار می باشد و شما می توانید این رنگ را در اغلب دکوراسیون های داخلی مشاهده کنید بدون این که انرژی منفی به شما منتقل کند.

رنگ سفید یکی از رنگ های پرطرفدار در دکوراسیون به سبک مینیمال می باشد، این رنگ را می توان این گونه بیان کرد که دوست صمیمی مینیمالیست ها می باشد و از آن با شوق استفاده می کنند.

یکی از ویژگی های مثبت رنگ سفید از تعداد بیشماری از ویژگی های آن می توان این گونه گفت که اگر محیط داخلی شما کوچک می باشد و می خواهید آن را بزرگ نشان دهید می توانید از رنگ سفید استفاده کنید و آن جا را از نظر ابعاد بزرگ تر از حد خود نشان دهید.

 

دلایل استفاده از رنگ سفید

 • هماهنگ سازی رنگ سفید با تمام رنگ ها
 • رنگ سفید یکی از جذاب ترین رنگ ها
 • جذاب بودن همیشگی رنگ سفید
 • نشان دهنده تمیز بودن محیط با رنگ سفید
 • نشان دادن بیش از حد فضای داخلی اتاق
 • روشن شدن محیط داخلی با استفاده از رنگ سفید

این ویژگی هایی که گفته شد تعداد کمی از این ویژگی ها می باشد.

 

پروژه های مرتبط با این مقاله که توسط شرکت دکوطرح طرح انجام شده است:

 

برای مشاوره ی رایگان می توانید با شماره های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۲۱۴۷۱۸۴۷ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با مقاله ی مبلمان سفید در دکوراسیون برای ما بنویسید.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۵ میانگین: ۵]