مرمت کاری ساختمان

مرمت کاری ساختمان های قدیمی کاری زمان بر و نیاز به حوصله و تخصص بالایی دارد که این مرمت ساختمان به خوبی انجام شود و در آن پروژه ی مرمت ساختمان خطایی نباشد تا بازدهی مرمت ساختمان بالا رود؛ شرکت معماری و دکوراسیون داخلی دکوطرح پیشرو در خدمات مرمت ساختمان می باشد و تمامی پروژه های مرمت ساختمان را به بهترین نحوه پذیرش و انجام می دهد.

خانه های تاریخی
خانه های تاریخی
شیوه بازسازی استحکامی

در این شیوه برای بازسازی مسکن های قدیمی اقدام هایی برای مقاوم سازی  و تضمین پایداری مجموعه های ساختمانی انجام می شود.

مرمت جامع

در این شیوه اقدام هایی برای برپایی، محافظت و مـرمت ساختمان صورت می گیرد و ممکن است از تمام شیوه ها استفاده شود. عملکرد و احیای مسکن ها نیز از اهمیت برخوردار است. در این قسمت نیز شیوه های مــرمت و بازسازی ساختمان ها و بناهای قدیمی قید شد. در کل باید به این نکته اشاره کرد که برای حفظ ساختمان و بنا در اثر نیروها و فشارهایی که از بیرون به آن وارد می شود، کار مقاوم سازی ساختمـان انجام می شود. اما بازسازی و مرمت ساختمان آن هم بنا های قدیمی اهداف دیگری را دنبال می کند. البته مشاهده کردید که برخی از شیوه های مرمـت و بازسازی با هدف مقاوم سازی ساختـمان و محافظت از آن ها انجام می شوند.

در دکوطرح بخوانید :

شرکت معماری و دکوراسیون داخلی دکوطرح خدمات خود را در ازگل، اقدسیه، الهیه، اوین، باغ فردوس، تجریش، دارآباد، درکه، دربند، زعفرانیه، فرمانیه، فرشته، قیطریه، کامرانیه، محمودیه، ولنجک، نیاوران اختیاریه، پاسداران، دروس، دولت، دیباجی، جردن-ولیعصر، سیدخندان، ظفر، قلهک، ونک و میرداماد، سایر مناطق تهران ارائه می دهد.

برای مشاوره ی رایگان می توانید با شماره های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۹۹۱۹۱۷۴۱ به طور مستقیم تماس گرفته و یا در صورت نیاز با شماره ی دفتر ۰۲۱۲۲۱۷۲۰۶۹ | ۰۲۱۲۲۱۷۲۰۶۸ در تماس باشید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *