نصب کابینت
01
فروردین

نصب کابینت

نصب کابینت

کابینت‌ها در یک آشپزخانه از نظر رنگ و مدل در دکوراسیون دارای هماهنگی و هارمونی هستند. چیدمان منزل می‌تواند کمک شگرفی در حس و حال افراد خانه بکند. علاوه بر این نوع متریال باکیفیت مسئله مهم‌تری است که زیبایی و ماندگاری آن کمک زیادی به شما خواهد کرد.

به دلیل اینکه کابینت‌های آشپزخانه از اصلی‌ترین عناصر و تجهیزات در هر آشپزخانه محسوب می‌شوند. مراحل نصب آن دارای اهمیت بسیاری است. آشپزخانه باید متناسب با اندازه و ابعاد و سلیقه مشتری طراحی شود.

نصب‌کابینت‌ها کار بسیار سختی است که باید توسط کارشناس ماهر انجام شود.

نصب کابینت

نصب کردن کابینت‌ها کار حرفه‌ای است که باید توسط تیم با تجربه انجام گیرد. مراحل نصب‌کابینت مراحل متعددی هستند که در ابتدا با علامت‌گذاری شروع می‌شود.

علامت‌زدن اندازه برای نصب اتصالات این کار باید با دقت و ظرافت کامل انجام شود. وجود هر گونه اشتباه می‌تواند هزینه زیادی را بر خانواده تحمیل کند.

کسی که کار نصب را انجام می‌دهد باید اندازه‌گیری دقیق کنید تا بتواند خطوط را به صورت صاف برای دیوار ترسیم نماید. مرحله بعدی اتصالات نگهدارنده کابینت و نصب است. پس از اینکه ترسیم علامت‌گذاری به پایان رسید باید اتصالات را به دیوار متصل کند. اتصالات مقاوم هستند تا بتوانند وزن کابینت را تحمل نمایند.

اتصالات هم کیفیت خوبی دارند و هم مقاومت بالایی را شامل می‌شوند. پس از اینکه مراحل فوق به پایان رسید نصب بدنه کابینت و اتصالات انجام می‌شود. باید توجه کنید که هنگامی کابینت‌ها را به اتصالات نصب می‌کنید آن‌ها را چک کنید که مقاوم هستند و به صورت صحیح در جای خود نشانده شده‌اند.

کابینت‌های زمینی به وسیله پایه بر روی زمین قرار می‌گیرند اما کابینت‌های بالا به وسیله اتصالاتی که بر روی دیوار نصب می‌شوند.

بعد از اینکه کابینت‌ها در خود نصب شدند باید سطح آن با زمین تراز شود و کف‌پوش و سطح که دارای اختلاف هستند هم متعادل شوند. کابینت‌هایی که در قسمت بالایی هستند باید اتصالات مقاومت‌تری را در طراحی به کار ببرند زیرا در روی ارتفاع هستند.

در برخی از مدل‌های کابینت مانند کابینت‌های تمام چوب درب‌های کابینت باید بعد از اینکه نصب می‌شوند اندازه‌گذاری و سپس طراحی شود در هر صورت کابینت اندازه‌گذاری و ساخته نشده باید به طور دقیق برش بخورد.

 

برای مشاوره‌ی رایگان می‌توانید با شماره‌های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۲۱۴۷۱۸۴۷ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با این مقاله برای ما بنویسید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۳ میانگین: ۵]