نمای آپارتمان
08
آذر

نمای آپارتمان

نمای آپارتمان

معماری به عنوان هنر ساخت فضا و فراهم کردن نیازهای اساسی افراد می باشد و ایجاد ارتباط بین محیط بیرون و محیط داخل از ویژگی های که یک معمار باید آن را در هنگام طراحی اجرا کند نمای بیرونی ساختمان و نمای آپارتمان معمولاً نشان دهنده فضای داخلی آن است که نقش یک معمار یا آرشیتکت شکل دادن به نما و زیبایی آن است.

نمای ساختمان می تواند از هر متریالی اجرا شود.متریال هایی مانند سنگ؛چوب؛بتن و ….

 

نمای آپارتمان | بازسازی خانه

نکته بسیار مهمی که هنگام ساخت آپارتمان های زیبا باید اجرا شود برنامه ریزی برای همه المان هایی است که در قسمت های مختلف ساختمان به کار می‌رود توجه به جزئیات در معماری اصیل ایرانی وجود داشته و در نمای داخلی و خارجی از آن به فراوانی استفاده شده.

نمای ساختمان را باید مطابق با شرایط جوی مانند آب و هوا تابش نور خورشید و موارد دیگری اجرا کرد.

اجسام سنگین برای نمای ساختمان نباید استفاده کرد زیرا ممکن است به مرور زمان که فرسوده شدند خطرات آسیب ناپذیری را به وجود بیاورد.

امکان ریزش آنها از ذهن ما وجود دارد و برای این کار بهتر است قبل از این که فرسوده شوند آنها را به وسیله پیچ و رولپلاک محکمتر کنیم.

امروزه انواع متریال ها در سطح نما اجرا میشوند متریال های چوبی باید متناسب با شرایط آب و هوایی انتخاب شوند زیرا اگر در مناطقی که رطوبت و بارش فراوان وجود دارد چوب را انتخاب کنیم ممکن است پس از مدتی همه چوب ها تبدیل کنند و باعث خرابی شود.

متریال اصلی مانند سنگ از متریال های هزینه بسیاری را باید برای آن پرداخت کرد اما از لحاظ دوام و ماندگاری بسیار مقاوم هستند.

نمای ساختمان همچنین از لحاظ دید و منظر در جلوی شهری تاثیرگذارند که همه خانه ها فرسوده در کنار یکدیگر باشند باعث نابسامانی در زیبایی سطح شهر می شود.

پس بهتر است قبل از اینکه خانه ها فرسوده شوند و آنها را بازسازی کنید و نمای آنها را از بهترین متریال انتخاب نمایید.

 

پروژه های مرتبط با این مقاله که توسط شرکت دکوطرح انجام شده است:

 

برای مشاوره ی رایگان نمای آپارتمان می توانید با شماره های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۲۱۴۷۱۸۴۷ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با این مقاله برای ما بنویسید.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۴ میانگین: ۴.۸]