نگاهی متفاوت به طراحی داخلی منزل
۱۰
دی

نگاهی متفاوت به طراحی داخلی منزل

کاغذ دیواری اتاق نشیمن، نگاهی متفاوت به طراحی داخلی منزل

سال‌های زیادی است که طراحی دکوراسیون داخلی در دست طراحان حرفه‌ای قرار گرفته و خانه های متفاوتی با ظاهری زیبا به وجود آمده است .

امروزه وجود اینترنت و دسترسی آسان به مدرن ترین سبک ها توانسته است به افرادی که می‌خواهند بازسازی ساختمان را انجام دهند کمک شگرفی نمایند.

برای الگو گرفتن از نمونه های طراحی و تزیینات ساختمان سایت‌های مختلف وجود دارند که می توانند به شما ایده دهند .

ما در این محتوا سعی کرده‌ایم تا تکنیک های جالب برای طراحی خانه های کلاسیک و مدرن را با استفاده از کاغذدیواری بررسی کنیم و ادامه محتوا با ما همراه باشید.

 

کاغذ دیواری منزل

 

نگاهی متفاوت به طراحی داخلی منزل

رنگ در طراحی داخلی منزل

رنگ یکی از مهمترین جنبه های طراحی است که به فضا راه می‌دهند و باعث می‌شود فضا زیباتر دیده شود.

طراحی داخلی منزل
طراحی داخلی منزل

معمولاً در طراحی‌های مدرن قوانین روانشناسی بیشتر دیده می‌شود به دلیل اینکه وجود رنگ‌های خنثی باید به درستی در تزیینات ساختمان استفاده شوند.

رنگ ها دنیای گسترده‌ای دارند که هر کدام از آن ها می‌توانند برای قسمت‌های مختلفی مناسب باشند اما اینکه کدام رنگ را برای چه فضایی قرار است به کار ببرید نیاز به تخصص و تجربه طراحان دارد .

معمولاً طراحان در خانه های مدرن رنگ های خنثی و روشن را استفاده می‌کنند به دلیل این که نماد پاکی و صداقت می باشد و فضا را بزرگ تر از آن چیزی که هست نشان می دهد.

 

بافت های فرسوده ی شهری

 

بافت در طراحی داخلی منزل

بافت به فضا عمق می دهند و باعث زیبایی بصری در خانه خواهد شد ایجاد بافت فقط به رنگ‌کردن‌دیوار نمی باشد بلکه می توان وسایل تزیینی را بر روی دیوار به خوبی به کار برد.

مثلا رومیزی پشمی که بافت سختی دارد می‌تواند در کنار مجسمه های طلایی زیبا دیده شود و یا اینکه قرار دادن گلدان ها در کنار متریال های چوبی گزینه بسیار مناسبی است که فضا را زنده تر نشان میدهند.

 

پوشش های دیوار

این دیوارها هستند که یک فضا را تشکیل می دهند پس برای اینکه فضای زیباتر باشد باید در ابتدا دیوارهای آن محیط با طراحی های زیبا پوشش داده شود.

یکی از راهکارهایی که میتوان برای پوشش دیوار استفاده کرد به کار بردن کاغذ دیواری بر روی آنها می باشد.

امروزه این محصول بسیار پرطرفدار شده است و افراد در محیط های اداری و منازل و حتی فروشگاههای تجاری از آن استفاده می‌کنند.

استفاده از کاغذ دیواری باعث شده است که دیگر افراد به سمت رنگ آمیزی دیوارها نروند برای همین بهتر است که کاغذ دیواری هایی را متناسب با تزینات ساختمان قرار دهید که با روحیه خود و دیگر افراد هم خوانی داشته باشد.

کاغذ دیواری ها دارای رنگ بندی ها و طرح های متنوع هستند که توانستند در هر محیطی زیبا دیده شوند. برای مثال در خانه های کلاسیک نمونه های طرح برجسته آن استفاده می شود و یک زیبایی متفاوتی را ایجاد می کنند .

در خانه های مدرن هم همانطور که میدانید سادگی موج می‌زند و معمولاً کاغذ دیواری های ساده و بدون طرح استفاده می شود.

کاغذ دیواری زمانی زیبا دیده می شود که به درستی انتخاب رنگ و طرح شود برای همین بهتر است با کارشناسانی که در این زمینه فعالیت می‌کنند مشورت کنید تا آنها به شما بگویند.

با توجه به فضایی که در اختیار دارید کدام یک از رنگ بافت ها برای تزیینات ساختمان مناسب می باشد.

نمونه های ساده کاغذ دیواری ها باعث می شوند که فضا تمیزتر دیده شود.برای خانه های کلاسیک رنگ هایی از جنس مات بهترین گزینه برای خانه هایی با متراژ بزرگ هستند.

 

کاغذ دیواری برای فضای پذیرایی

 

برای مشاوره ی رایگان می توانید با شماره های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۹۹۱۹۱۷۴۱ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با این مقاله برای ما بنویسید.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۴ میانگین: ۵]