ویدیوی مراحل اجرای پروژه مسکونی پیروزی
۲۶
بهمن

ویدیوی مراحل اجرای پروژه مسکونی پیروزی

ویدیوی مراحل اجرای پروژه مسکونی پیروزی

طراحی و‌ اجرای پروژه مسکونی خانم جان بزرگی‌ به متراژ ۱۷۵ متر مربع واقع در پیروزی می باشد که این پروژه به سبک نئو کلاسیک توسط گروه معماری و دکوراسیون داخلی دکوطرح طراحی و اجرا شده است.

 

ویدیوی مراحل اجرای پروژه مسکونی پیروزی

مدت قرارداد : ۶۰  روزکاری

برای مشاوره ی رایگان می توانید با شماره های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ – ۰۹۱۹۹۱۹۱۷۴۱ به طور مستقیم تماس حاصل بفرمایید.

 

ویدیوی پروژه:

 

مراحل اجرای بازسازی

اولین قدم در طراحی و اجرای بازسازی و نوسازی ساختمان دریافت مشاوره از شرکت های معمار و دکوراسیون داخلی که در این زمینه فعالیت می کنند می باشد و شما در این مرحله این امکان را خواهید داشت که با تصمیم گیری در مورد هزینه و مدت زمان اجرای پروژه خود عملیات بازسازی و نوسازی را انجام نمایید .

بهتر است که به این نکته توجه داشت  قبل از شروع پروژه باسازی و دکوراسیون داخلی بودجه خود را دقیق مشخص کنید و همچنین نیازهای خود را بر حسب اولویت طبقه بندی کنید  و فضا های مختلفی را که در بازسازی در اولویت قرار داده اید به صورت جداگانه از شرکت های معماری و دکوراسیون داخلی  قیمت بگیرید.

پیمانکاران و شرکت های ساختمانی با توجه به تجربه ی فراوانی که در این زمینه دارند می توانند مشاوران بسیار خوبی برای شما باشند . همچنین بیشتر شرکت های ساختمانی به صورت رایگان از پروژه شما بازدید به عمل می آورند و شما این امکان را خواهید داشت که از این سرویس شرکت های ساختمانی برای برآورد هزینه  دکوراسیون داخلی و گرفتن ایده در هر بخش برای اجرای پروژه خود بهره ببرید.

در ادامه این مطلب به مراحل مختلف اجرای بازسازی و دکوراسیون داخلی ساختمان اشاره خواهد شد.

 

مرحله تخریب پروژه پیروزی

دیوارها و قسمت هایی از فضای خود  را که قصد برداشته شدن آنها را دارید  و یا قسمت هایی از ساختمان که نیاز به حذف آن می باشد را با مشورت  گرفتن از شرکت های ساختمانی و مهندسین ساختمانی، حذف کنید . در این مرحله شرکتهای ساختمانی که کار تخریب انجام می دهند می توانند بهترین مشاور برای شما باشند و به این نکته توجه داشته باشید که در حذف دیوارها توجه به نوع بنا (فلزی، بتونی و بنایی) و نقش دیوار در تحمل بار ساختمان امری ضروری می باشد.

 

مرحله ساخت پروژه پیروزی

در این مرحله که بسیار مهم می باشد تغییر کاربری فضا ها شکل می گیرد که در این مرحله با افزودن دیوار، اتاق، انبار  با دیوار چینی و یا استفاده از دیوار های پیش ساخته روند کار ادامه می یابد که در این مرحله می توان با به کار گیری از دیوارهای پیش ساخته زمان ساخت را سریعتر پیش برد و همچنین این امکان را خواهید داشت  تا طرح های مختلف را اعمال کنید .

 

طراحی داخلی پروژه پیروزی

راهکاری مختلفی برای تغییر فضای داخلی ساختمان وجود دارد که در ادامه به آن اشاره می شود و در مطالب جدا گانه ای در سایت شرکت معماری و دکوراسیون داخلی دکوطرح به آن پرداخته شده است  ولی بهترین راه این است که در این زمینه با طراحان داخلی مشورت کنید.

 

گچ کاری و سقف کاذب پروژه پیروزی

اگر دیوارها و سقف خانه نیاز به گچ کاری دارد بعد از انجام دو مرحله قبل، می توانید این کار را انجام دهید. در بسیاری موارد سقف کاذب با استفاده از کناف یا رابیتس به جذابیت و زیبایی خانه کمک بسیاری خواهد کرد .

 

نورپردازی پروژه پیروزی

با استفاده از نورهای مناسب در زوایای مختلف  می توانید نور پردازی قسمت های مختلف فضای خود را انجام دهید و بکار بردن نور مناسب در فضا های خاص این امکان را فراهم خواهید کرد تا جلوه ای زیبا برای ساختمان در نماهای داخلی و خارجی به وجود بیاید .

 

کف سازی پروژه پیروزی

به کار بردن کف پوش ها همچون سرامیک و سنگ و یا انواع پارکت ها برای کف سازی ساختمان مناسب می باشد که طرح کف باید متناسب با طراحی سایر بخش ها در دکوراسیون داخلی  باشد.

 

رنگ دیوار و سقف پروژه پیروزی

مرحله ای که تاثیر بسیار زیادی در جلوه بخشیدن به نمای داخلی ساختمان و تمامی فضا ها را  می دهد، مرحله ی نقاشی و رنگ آمیزی دیوار ها و سقف استمی باشد و باید به این نکته توجه داشت که ترکیب رنگها و تناسب آن باچیدمان منزل مسکونی بسیار مهم می باشد.

 

اجرای دیوارپوش یا کاغذ دیواری پروژه پیروزی

سنگ دکوراتیو، شیشه تزیینی، تایل آلومینیومی، پنل و کاغذ دیواری تماما متریالی می باشند که در دکوراسیون داخلی مورد استفاده قرار می گیرند که می توان مطابق با سلیقه و طرحی که طراح برای فضای شما در نظر گرفته است  هر یک از این متریال های دکوراسیون را برای فضای  خود به کار ببرید و جلوه ای خاص و ویژه به نمای داخلی ساختمان خود ببخشید.

 

چیدمان پروژه پیروزی

اگر هنوز در بازسازی فضای خود با کمبود بودجه مواجه نشده اید  می توانید آن را خرج خرید لوازم و مبلمان جدید و کابینت آشپزخانه کنید و حتما باید در این مرحله از بازسازی و تغییر دکوراسیون داخلی  با یک شرکت طراحی داخلی مشورت کنید.

 

دیگر مراحل پروژه ی پیروزی رو مشاهده کنید:

 

برای مشاوره ی رایگان می توانید با شماره های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۹۹۱۹۱۷۴۱ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با این مقاله برای ما بنویسید.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۳ میانگین: ۵]