پروژه اقدسیه
۱۴
آذر

پروژه اقدسیه

پروژه اقدسیه

شرکت معماری و دکوراسیون داخلی دکوطرح با کادری مجرب در امر پیمانکاری و ساخت و ساز پروژه های عمرانی و مهندسین ذیربط، از صفر تا صد پروژه شما را اچرا می نماید.

این تیم با سابقه ای طولانی در امر ساخت و ساز و اجرا در خدمت شما هموطنان گرامی می باشد.

 

پروژه اقدسیه

نام پروژه : پروژه اقدسیه

تاریخ انجام پروژه : سال ۱۳۹۴

توضیحات : تصاویر زیر مربوط به پروژه اقدسیه می باشد.

طراحی این پروژه به سبک کلاسیک بود و در سال ۱۳۹۴ به انجام رسید.

طراحی و ساخت ساختمان ها

مدیر ساخت و ساز که ساخت و ساز یک ساختمان را برای مشتری هدایت می کند ، ساخت و ساز را با توجه به توالی مراحل مشخص مشخص می کند که کیفیت کار نهایی را به حداکثر می رساند. اغلب اوقات ، این معمار است که مدیر پروژه ساخت و ساز است ، به عنوان طراح یک ساختمان ، وی همچنین بهترین گزینه برای نظارت بر ساخت و ساز و نظارت بر مراحل پروژه معماری است ، گاهی اوقات با همکاری یک متخصص طراحی فنی ، اقتصاددان یا سایر شرکا ، بسته به ویژگی های پروژه.

در بسیاری از کشورها ، معمار تنها بازیگری است که از نظر قانونی صالح به انجام پروژه طراحی و برنامه ریزی منجر به درخواست مجوز ساخت و ساز طبق قانون محلی است. اگرچه مأموریت هایی که نیازی به دخالت معمار ندارند ، می توانند به افراد حرفه ای دیگر سپرده شوند ، اما معمار برای انجام همه مأموریت ها از طراحی تا ساخت و تا زمان پذیرش ، واجد شرایط ترین است.

امکان اجرای پروژه و مجوز معماری | ملاقات با یک معمار

در اولین تماس ، مالک پروژه ساختمانی انتظارات خود را به معماری که به او کمک می کند نیازهای خود را مشخص کند و برنامه ای برای انجام پروژه معماری خود در بهترین شرایط تعریف کند ، بیان می کند.

معمار مشتری را از شرایط سایت ، ساخت و سازه های ساختمان و هر گونه تخصص اضافی که قرار است منعقد شود و همچنین مراحل اداری مورد نیاز به مشتری اطلاع می دهد. او در مورد بودجه مشتری سوال می کند و در نهایت کمک می کند تا بودجه پروژه تکمیل شود. معمار تمام خدماتی را که پیشنهاد می کند ارائه دهد ، تضمین هایی را که ارائه می دهد و هزینه های مربوطه را که باید با مشتری توافق کند ، شرح می دهد. اگر مشتری قبلاً مالک زمین مورد استفاده نبوده یا از آن استفاده نکرده باشد ، معمار همچنین می تواند در جستجوی یک سایت احداث بالقوه به مشتری کمک کند.

سپس معمار خدمات خود را برای اولین مأموریت امکان سنجی و تحقق بخشیدن به اولین طرح هایی ارائه می دهد که تمام سوالات رسمی و همراه با مشتری را برای یک هزینه تعریف شده ترکیب می کند. اگر مقام پیمانکاری شرایط معمار را بپذیرد ، دومی مراحل زیر را برای تحقق یک پروژه معماری آغاز می کند.

 

تصاویر :

شرکت معماری و دکوراسیون داخلی دکوطرح - aghdasie 3 شرکت معماری و دکوراسیون داخلی دکوطرح - aghdasie 4 شرکت معماری و دکوراسیون داخلی دکوطرح - aghdasie 5 شرکت معماری و دکوراسیون داخلی دکوطرح - aghdasie 6 شرکت معماری و دکوراسیون داخلی دکوطرح - aghdasie 7 شرکت معماری و دکوراسیون داخلی دکوطرح - aghdasie 8 شرکت معماری و دکوراسیون داخلی دکوطرح - aghdasie 9 شرکت معماری و دکوراسیون داخلی دکوطرح - aghdasie 10 شرکت معماری و دکوراسیون داخلی دکوطرح - aghdasie 11 شرکت معماری و دکوراسیون داخلی دکوطرح - aghdasie 12 شرکت معماری و دکوراسیون داخلی دکوطرح - aghdasie 13 شرکت معماری و دکوراسیون داخلی دکوطرح - aghdasie 14 شرکت معماری و دکوراسیون داخلی دکوطرح - aghdasie 15 شرکت معماری و دکوراسیون داخلی دکوطرح - aghdasie 16 شرکت معماری و دکوراسیون داخلی دکوطرح - aghdasie 17 شرکت معماری و دکوراسیون داخلی دکوطرح - aghdasie 1 شرکت معماری و دکوراسیون داخلی دکوطرح - aghdasie 2

برای مشاوره ی رایگان می توانید با شماره های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۹۹۱۹۱۷۴۱ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با این مقاله برای ما بنویسید.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]