پروژه بازسازی جناب آقای اکبری
۱۵
آذر

پروژه بازسازی جناب آقای اکبری

پروژه بازسازی جناب آقای اکبری

شرکت معماری و دکوراسیون داخلی دکوطرح با کادری مجرب در امر پیمانکاری و ساخت و ساز پروژه های عمرانی و مهندسین ذیربط، از صفر تا صد پروژه شما را اچرا می نماید.

این تیم با سابقه ای طولانی در امر ساخت و ساز و اجرا در خدمت شما هموطنان گرامی می باشد.

پروژه بازسازی جناب آقای اکبری

نام پروژه : پروژه بازسازی جناب آقای اکبری

تاریخ انجام پروژه : سال ۱۳۹۳

توضیحات : تصاویر زیر مربوط به پروژه بازسازی جناب آقای اکبری می باشد.

تصاویر پروژه بازسازی جناب آقای اکبری:

 

۱۰ قدم برای ساخت و بازسازی در یک خانه جدید

۱. سایت ساختمانی و بنیاد پور را آماده کنید

۲. کامل چارچوب خشن

۳. لوله کشی خشن کامل ، HVAC برقی

۴. عایق را نصب کنید

۵. گچ و دیوارهای داخلی را کامل کنید ، کارهای خارجی را شروع کنید

۶. تر و تمیز داخلی را به پایان برسانید ، راهروهای بیرونی و Driveway را نصب کنید

۷. نصب کفپوش سخت سطح ، پیشخوان ها ؛ درجه بندی کامل خارجی

۸. اصلاح اصلاحات مکانیکی وسایل حمام را نصب کنید

۹. آینه ها ، درهای دوش را نصب کنید. کف نهایی ، محوطه سازی خارجی

۱۰. گشت و گذار نهایی

قبل از اینکه یک سازنده بتواند بیل را در زمین بگذارد ، دولت محلی باید این طرح را تأیید کند و از همه چیز از منطقه بندی و درجه بندی (تغییر کانتور زمین برای قرار دادن خانه و مسیر شما) تا سیستم های سپتیک ، ساخت خانه ، برق کار و لوله کشی پس از کسب مجوزها ، ساخت فیزیکی می تواند آغاز شود.

سیستم های کف ، دیوارها و سیستم های سقف تکمیل شده اند (در مجموع به عنوان پوسته یا اسکلت خانه شناخته می شوند). روکش تخته سه لا یا تخته رشته (OSB) به دیوارهای خارجی اعمال می شود و سقف و پنجره ها و درهای خارجی نصب می شود. سپس غلاف با یک مانع محافظ که به عنوان بسته بندی خانه شناخته می شود پوشانده می شود. این مانع از نفوذ آب مایع به ساختار می شود در حالی که اجازه می دهد بخار آب خارج شود. این احتمال کپک زدن و پوسیدگی چوب را کاهش می دهد.

پس از پایان پوسته ، می توان سایدینگ و سقف را نصب کرد. همزمان ، پیمانکاران برق و لوله کشی لوله ها و سیم ها را از طریق دیوارهای داخلی ، سقف ها و کف ها شروع می کنند. خطوط فاضلاب و دریچه ها و همچنین خطوط آبرسانی برای هر وسیله نصب شده است. در این مرحله وان ها و وان های حمام یک تکه مستقر شده اند زیرا فضای بیشتری برای مانور اجسام سنگین و بزرگ وجود دارد.

عایق نقش مهمی در ایجاد یک فضای راحت تر و سازگار با محیط داخلی دارد در حالی که به طور قابل توجهی بهره وری انرژی یک خانه را بهبود می بخشد. یکی از مهمترین کیفیتهای عایق عملکرد حرارتی یا مقدار R آن است که نشان می دهد مقاومت مواد در برابر انتقال گرما بسیار خوب است. بیشتر خانه ها در تمام دیوارهای خارجی و همچنین اتاق زیر شیروانی و هر طبقه که در بالای زیرزمین های ناتمام یا فضاهای خزنده واقع شده اند عایق بندی شده اند.

دیوارهای گچ را آویزان کرده و چسب می زنند تا درزهای بین تخته ها نمایان نشوند و بافت دیوارهای خشک (در صورت وجود) به پایان می رسد. پس از اتمام نوار چسب ، رنگ آستر نیز اعمال می شود. پیمانکاران شروع به نصب کارهای خارجی مانند آجر ، گچ ، سنگ و سایدینگ می کنند.

درهای داخلی ، تخته های قرنیز ، پوسته درها ، آستانه های پنجره ، قالب ریزی و سازه ها ، نرده های راه پله و سایر تزئینات تزئینی ، همراه با کابینت ها ، غرورها و دیوارهای شومینه و اطراف آن نصب شده است. دیوارها یک پوشش رنگی نهایی دارند و در صورت لزوم ، کاغذ دیواری می شوند.

کفپوش های کاشی و سرامیک ، وینیل و چوب و همچنین میزهای پیش ساخته نصب شده اند. برای اطمینان از تخلیه مناسب از خانه و آماده سازی حیاط برای محوطه سازی ، درجه بندی بیرونی به پایان رسید.

وسایل روشنایی ، پریزها و کلیدها نصب شده و تابلوی برق تکمیل شده است. تجهیزات تهویه مطبوع نصب و ثبت نام ها تکمیل می شود. سینک ، توالت و شیر آب قرار داده شده است.

پروژه بازسازی جناب آقای اکبری

مدت زمان اجرای این پروژه که در سال ۱۳۹۳ انجام شد، چهار ماه کاری به طول انجامید. بازسازی این پروژه شامل سنگ نما، لابی، حیاط و بازسازی داخلی طبقه اول ساختمان بود. ساختمان این پروژ نوساز و دارای چهار طبقه صد و ده متری بود که مالک هر چهار طبقه جناب آقای اکبری بودند.

بازسازی ها

همان طور که در عکس های زیر مشاهده می کنید، بازسازی پروژه، مشاعات، بازسازی کابینت ها، انجام مراحل چوب، انجام سقف و کناف و همجنین سیستم سرمایش و گرمایش محیط و تهویه فضا، انجام شده است. بازسازی کامل و صفر تا صد این پروژه توسط گروه معماری و طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی دکوطرح انجام شده است.

این پروژه در ابتدای کار، یعنی در مرحله گچ و خاک به دست گروه دکوطرح سپرده شد و تمام کارهای بازسازی و سیستم های آن توسط گروه دکوطرح به انجام رسید.

 

 

برای مشاوره ی رایگان می توانید با شماره های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۹۹۱۹۱۷۴۱ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با این پروژه برای ما بنویسید.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۲ میانگین: ۴.۵]