پروژه بازسازی سعادت آباد - پل مدیریت
29
خرداد

پروژه بازسازی سعادت آباد – پل مدیریت

پروژه بازسازی سعادت آباد – پل مدیریت

سعادت آباد – مرحله طراحی پروژه شرکت معماری و دکوراسیون داخلی دکوطرح با کادری مجرب در امر پیمانکاری و ساخت و ساز پروژه های عمرانی و مهندسین ذیربط، از صفر تا صد پروژه شما را اچرا می نماید. این تیم با سابقه ای طولانی در امر ساخت و ساز و اجرا در خدمت شما هموطنان گرامی می باشد.

 

پروژه بازسازی سعادت آباد – پل مدیریت

نام پروژه : ساخت ساختمان سعادت آباد – مرحله طراحی

تاریخ انجام پروژه : سال ۱۳۹۹

توضیحات : تصاویر زیر مربوط به ساخت ساختمان سعادت آباد – مرحله طراحی پروژه می باشد.

مراحل دیگر این پروژه : طراحیاجرامرحله نهایی

تصاویر :

 

 

سبک طراحی روستیک چیست؟

سبک طراحی روستیک چیست؟ سبک روستیک تعریف شده ، تأکید زیادی بر آوردن فضای باز هنگام آغوش گرفتن از مبلمان و بافت های ناهموار و طبیعی دارد. پاسخ به این سوال دشوار است زیرا اصطلاحی همه جانبه برای بسیاری از سبک های طراحی مشابه است. روستیک برای توصیف همه چیز ، از خانه های کشاورزی و غربی ، تا طراحی های صنعتی و مدرن-روستیک استفاده می شود. اگرچه این اصطلاح نسبتاً گسترده است ، عناصر مختلفی وجود دارد که اشکال مختلف طراحی روستیک را بهم گره می زند.

برخی ویژگی های معماری روستیک

۱. تیرهای خشن-هون

تیرهای تراشیده شده ناهموار بلافاصله جذابیت روستایی می بخشند. آنها برای کمک به تعریف فضایی از نظر معماری و همچنین لنگر انداختن یک طرح روستیک کار می کنند. از تیرهای چوبی می توان برای قاب بندی سقف ها ، مشخص کردن درگاه ها و همچنین شومینه ها و پنجره های اطراف استفاده کرد. سیاهه های گرد را می توان به جذابیت اتاق کابین اضافه کرد.

خانه ای در آلاباما ، واقع در نقطه ای خیره کننده در ریج در دریاچه مارتین که توسط Tracery Interiors طراحی شده است.
فضای اصلی اصلی زندگی ، که توسط تیرهای چوبی اصلاح شده و پنجره های مشرف به دریاچه مارتین قاب بندی می شود ، توسط شومینه برجسته به مناطق نشیمن و غذاخوری کوچکتر و صمیمی تری تقسیم می شود. “صاحبان خانه می خواستند مناطقی برای انجام فعالیت های مختلف و برای افراد مختلف در خانواده داشته باشند.” در مورد طراح Paige Sumblin Schnell ، مدیر Tracery Interiors ، توضیح می دهد.

۲. فرم های آلی

استفاده از مواد طبیعی یکی از مشخصه های مشخصه یک خانه روستیک است. کیتی هاجز ، طراح داخلی تحسین شده می گوید: “طراحی روستیک ، در هسته اصلی خود استفاده از عناصر آلی در طبیعی ترین حالت آن هاست.”

عناصر ارگانیک در خانه به ایجاد یک محیط آرام و آرام کمک می کنند. موادی را انتخاب کنید که متناسب با سبک شخصی شما باشد و به شما کمک کند به فضای داخلی خود متصل شوید. این مواد اعم از سنگ ، چوب ، پنبه ، چرم یا علف های دریای طبیعی ما را به مکان های بزرگ خارج از منزل متصل می کند.

وسایل و دکور هایی را انتخاب کنید که دارای پروفیل های محکم و کمی خشن مانند سبد های بافته شده ، میز های کنده ای و مبلمان چرمی در مقیاس بزرگ باشند.

پروژه بازسازی سعادت آباد – پل مدیریت

این پروژه در محدوده سعادت آباد و پل مدیریت انجام شد و در طبقه پنجم قرار داشت. مساحت خانه هفتاد متر مربع بود که دو اتاق خواب نیز داشت. برای طراحی این پروژه به دلیل کوچک بودن آن، از تک تک فضاها به خوبی و به بهترین نحو استفاده شده است. برای طراحی و اجرای المان بیشتر از چوب آینه استفاده شده است. طراحی این پروژه به سبک روستیک بود و زمان طراحی آن، هفت روز کاری به طول انجامید.

برای طراحی و اجرای این پروژه، در قسمت های چوبی، از چوب فرامید استفاده شده است.

ورودی خانه

در بخش ورودی، در سمت چپ سرویس بهداشتی قرار دارد. در رو به روی در ورودی از المان ها، پتینه کاری ها و نقاشی ها استفاده شده است تا جلوه زیباتری به قسمت ورودی بدهد و آن را از سادگی در بیاورد. در قسمت سمت راست ورودی هم از آجر های دکوراتیو استفاده شده است. همچنین همان طور که در عکس های می بینید در قسمت ورودی یک لمسه به رنگ نسکافه ای کار شده است.

اتاق ها

گروه دکوطرح با توجه به خواسته های کارفرما، یکی از اتاق خواب ها را به کلوزت روم یا واکینگ کلوزت و یا همان اتاق لباس تبدیل کردند. از آن جایی که تعداد افراد این خانه کم بود و در تنها زندگی می کردند، اتاق خواب دیگر به اتاق خواب مستر تبدیل شد.

در سرویس مستر اتاق خواب مستر، گروه دکوطرح از سرامیک های شصت سانتی متر در یک متر و بیست سانتی متر کلکته استفاده کرده است. همچنین سرویس مستر، به یک وان حمام کوچک مجهز شد.

تی وی وال

محل قرار گیری تلویزیون، در ادامه دیوار مقابل در ورودی قرار دارد. برای پشت تلویزیون یا همان تی وی وال، از اسلب هایگلس طرح چوب شصت سانتی متر در یک متر و بیست سانتی متر استفاده شده است. به دلیل طول زیادی که این دیوار داشت، باز دو اسلب استفاده شد.

 

 

 

برای مشاوره ی رایگان می توانید با شماره های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۲۱۴۷۱۸۴۷ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با این مقاله برای ما بنویسید.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۴ میانگین: ۴.۸]