شرکت معماری و دکوراسیون داخلی دکوطرح - Screenshot 2021 04 11 220536 min
۰۴
مرداد

پروژه ستاری افق اکباتان – طراحی

پروژه ستاری افق اکباتان – طراحی

شرکت معماری و دکوراسیون داخلی دکوطرح با کادری مجرب در امر پیمانکاری و ساخت و ساز پروژه های عمرانی و مهندسین ذیربط، از صفر تا صد پروژه شما را اچرا می نماید. این تیم با سابقه ای طولانی در امر ساخت و ساز و اجرا در خدمت شما هموطنان گرامی می باشد.

پروژه ستاری افق اکباتان – طراحی

نام پروژه : پروژه ستاری افق اکباتان

تاریخ انجام پروژه : تیر ماه ۱۳۹۷

توضیحات : تصاویر زیر مربوطه به مرحله طراحی می باشد.

سایر بخش های پروژه ی ستاری : مرحله طراحیمرحله اجرا

اصول مهم طراحی مبلمان چوبی مدرن

امروزه مبلمان چوبی را می توان در اطراف یافت. بیشتر فضای اشغال شده در دکوراسیون داخلی خانه توسط مبلمان است. مبلمان نه تنها یک وسیله راحت در خانه است بلکه نمادی از یک خانه مدرن و پر از آرامش است. بنابراین بسیار مهم است که با اصول طراحی مبلمان چوبی آشنا شوید.

در طراحی مبلمان ، طراحان کمتر به مباحث مهندسی و علمی توجه می کنند و علاقه بیشتری به زیبایی و طراحی های شیک و مشتری پسند دارند. یکی از دلایل این امر عدم آگاهی طراحان از حداقل وزن مواد استفاده شده و ایمنی آن است. به دلیل کمبود اطلاعات و تحقیقات کافی در مورد سازه های مبلمان و عدم حرفه ای بودن طراحان ، نتیجه ای غیر از مبلمان بی کیفیت ندارد.

همچنین لازم به ذکر است که این موارد توسط مشتری در نظر گرفته نمی شود و استاندارد قضاوت مبل قیمت و اعتبار تولید کننده مبلمان چوبی است.

البته این طرز فکر کاملاً اشتباه است زیرا سازنده می تواند هم از چوب گردو و هم از چوب کاج سازه ای بسازد که بسیار گران است ، بنابراین قیمت مطمئناً ملاک خوبی برای قضاوت نیست.

با وجود طراحی مهندسی ، تولید کننده مبلمان را با قیمت های مختلف تولید می کند و خریدار با توجه به نیاز خود خرید می کند.

پروژه ستاری افق اکباتان – طراحی

این پروژه به متراژ ۲۴۰ متر مربع بود که در طبقه هجدهم مجتمع مسکونی افق اکتابان قرار داشت و در سال ۱۳۹۷ اجرا شد. مدت زمان طراحی این پروژه هفت روز کاری به طول انجامید. طراحی این پروژه به سبک نئوکلاسیک بود. بعد از انجام پلان فاز یک و فاز دو و تایید آن ها توسط کارفرما، گروه دکوطرح وارد پلان طراحی شد.

اتاق ها

این واحد مسکونی دارای سه اتاق خواب بود که گروه دکوطرح دو اتاق خواب را به اتاق خواب مستر و دیگری را به صورت یک کتابخانه و اتاق کار مدرن در آورد.

متریال

بیشترین متریال یا موادی که در این پروژه مورد استفاده قرار گرفت چوب بود. متریال چوب این پروژه نیز فرامید بود که با تایید کارفرما در مرحله اجرای پروژه مورد استفاده قرار گرفت.

تزئینات

همان طور که در تصاویر مشاهده می کنید، قسمتی از خانه به کلوزت روم اختصاص داده شد که قسمتی از ان توسط آینه کاری، تزئین شد.

تصاویر :

شرکت معماری و دکوراسیون داخلی دکوطرح - AKFX8308 شرکت معماری و دکوراسیون داخلی دکوطرح - CCBD8220 شرکت معماری و دکوراسیون داخلی دکوطرح - CXFS2685 شرکت معماری و دکوراسیون داخلی دکوطرح - DAVI3408 شرکت معماری و دکوراسیون داخلی دکوطرح - DDAT2460 شرکت معماری و دکوراسیون داخلی دکوطرح - HWTX8157 شرکت معماری و دکوراسیون داخلی دکوطرح - IMG 9363 شرکت معماری و دکوراسیون داخلی دکوطرح - MGZF7117 1 شرکت معماری و دکوراسیون داخلی دکوطرح - NWIT4794شرکت معماری و دکوراسیون داخلی دکوطرح - PVJB1673 شرکت معماری و دکوراسیون داخلی دکوطرح - QOCF2073 شرکت معماری و دکوراسیون داخلی دکوطرح - SSNY0906 شرکت معماری و دکوراسیون داخلی دکوطرح - ULNL6942 شرکت معماری و دکوراسیون داخلی دکوطرح - ULQX7692 شرکت معماری و دکوراسیون داخلی دکوطرح - YJOT1789 شرکت معماری و دکوراسیون داخلی دکوطرح - ABUV3119

برای مشاوره ی رایگان می توانید با شماره های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۹۹۱۹۱۷۴۱ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با این مقاله برای ما بنویسید.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]