پروژه مسکونی رباط کریم
۱۱
آبان

پروژه مسکونی رباط کریم

پروژه مسکونی رباط کریم

طراحی ، نظارت و اجرای پروژه مسکونی به متراژ ۲۰۷ متر مربع واقع در رباط کریم توسط شرکت معماری و دکوراسیون داخلی دکوطرح

کار فرما : سرکار خانم کمالی

 مدت قرارداد طراحی : ۱۰ روز کاری

مدت قرارداد اجرا : ۶۰ روز کاری

 

پروژه مسکونی رباط کریم

اتاق پذیرایی یکی از مهمترین قسمت ها در بخش هر خانه به شمار می آید چون اکثر اوقات افراد در آنجا می‌نشیند و با یکدیگر معاشرت می کنند.

هنگامی که می خواهید دکوراسیون داخلی خانه خود را طراحی و اجرا کنید  لوازم اساسی منزل را مد نظر قرار دهید که در این حالت مبلمان و اکسسوری ها از وسایلی هستند که در اتاق پذیرایی مورد استفاده قرار می گیرند

در هر فضای داخلی یک نقطه کانونی وجود دارد و همان محلی است که معمولاً تلویزیون یا شومینه در آنجا قرار دارد که افراد وقت بیشتری را در آنجا در کنار یگدیگر هستند.

در ابتدا وسایل بزرگ را در نقطه کانونی خانه قرار دهید و در جلوی مبلمان بهتر است که قالیچه پهن شود که با ایجاد فاصله بین این دو نقطه کانونی می توانید فضای امنی را در اتاق نشیمن ایجاد کنید.

سایر وسایل را همانند  یو در اطراف مبلمان در نظر بگیرید به عنوان مثال در دو طرف مبلمان دو صندلی با زاویه  مناسب قرار دهید و میز را در جلوی آنها بگذارید و در تلاش باشید که همه چیز در تعادل باشد .

وسایل تزیینی مانند عکسهای خانوادگی  و آثار هنری و یا کوسن های رنگارنگ را به دکوراسیون داخلی خود اضافه کنید و دیوارهایی که به صورت بی رنگ  و خالی در اطراف دکوراسیون منزل شما وجود دارد را با یک سری تابلوها و اکسسوری های زیبا که متناسب با سبک مورد نظرتان در دکوراسیون منزل است طراحی کنید.

به کار یردن کاغذ دیواری و تابلو های نفیس می‌تواند در قسمت پذیرایی و نشیمن تاثیرگذار باشد و زیبایی محیط و فضای دکوراسیون داخلی شما را دو برابر کند.

در طراحی دکوراسیون داخلی سعی کنید چند ایده الهام بخش داشته باشید .برای داشتن ایده های خوب بهتر است که در سایت های معتبر و معماری جستجو کنید و از طرح های روز دنیا الهام بگیرید .

اگر در فکر تغییرات چشمگیردر فضای مسکونی خود هستید باید  در ابتدا طراحی درستی را انجام دهید و بعد از جمع بندی و مطمئن شدن از طراحی خود ، تغییرات را انجام دهید  و برای اینکه بتوانید  فضای لوکس و چشم نواز در اختیار داشته باشید می توانید از المان ها و متریال هایی استفاده کنید.

لوسترهای بزرگ، روشنایی‌ها، چراغهای رو میزی، از  جمله تغییراتی هستند که در طراحی فضای داخلی می‌تواند به زیبایی دکوراسیون داخلی کمک کند و این نکته را باید در نظر داشته باشید که روشنایی و نور  مناسب می تواند تاثیر بسیار زیادی در ترکیب طراحی فضای داخلی منزل شما داشته باشد.

استفاده از آینه های دیواری از وسایلی است که زیبایی نور را تشدید می‌کند و باعث می‌شود فضا بزرگ تر و لوکس تر دیده شود.

وجود آینه های قدی می‌تواند در طراحی داخلی بسیار موثر باشد و همچنین در فضای نشیمن آینه های ساده و بزرگ در کنار مبلمان ترکیب بسیار زیبایی را به وجود می آورد.

یکی دیگر از ایتم هایی که در فضای دکوراسیون داخلی شما بسیار تاثیر پذیر است  به کار گیری تابلوهایی که به صورت خاص و دارای ابعاد بزرگ هستند و معمولاً آنها را می توان از گالری های لوکس تهیه کرد می باشد که فضای داخلی شما را بسیار چشم نواز می کند.

به کار بردن  فرش های بزرگ مخصوصا” فرشهای دستباف می‌تواند در کنار مبلمان ،میز ،صندلی زیبایی محیط را چندین برابر کند و باید در هنگام خرید و انتخاب فرش دقت داشته باشید زیرا رنگ آن باید با سایر المان های منزل تناسب و هماهنگی داشته باشد.

 

تصاویر پروژه رباط کریم :

تصاویر این پروژه را مشاهده کنید و نظرات خود را حتما در ارتباط با این پروژه برای ما بنویسید.

 

مشاهده پروژه های زیر نیز به شما پیشنهاد می شود:

مرحله طراحی پروژه پیروزی

مرحله اجرای پروژه پیروزی

 

برای مشاوره ی رایگان می توانید با شماره های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۹۹۱۹۱۷۴۱ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با این پروژه برای ما بنویسید.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۴ میانگین: ۵]