۲۹
تیر

پروژه مسکونی – میدان محسنی(اجرا)

پروژه مسکونی – میدان محسنی(اجرا)

شرکت معماری و دکوراسیون داخلی دکوطرح با کادری مجرب در امر پیمانکاری و ساخت و ساز پروژه های عمرانی و مهندسین ذیربط، از صفر تا صد پروژه شما را اچرا می نماید. این تیم با سابقه ای طولانی در امر ساخت و ساز و اجرا در خدمت شما هموطنان گرامی می باشد.

پروژه مسکونی – میدان محسنی(اجرا)

نام پروژه : پروژه مسکونی – میدان محسنی(اجرا)

تاریخ انجام پروژه : فروردین ماه ۱۳۹۷

توضیحات : تصاویر زیر مربوطه به پروژه مسکونی – میدان محسنی(اجرا) می باشد.

سایر بخش های پروژه مسکونی – میدان محسنی(اجرا) : طراحیاجرا

تصاویر :

     

 

اصول طراحی

اصول طراحی مشابه در همه زمینه های مربوط به ترتیب فضای فیزیکی یا مجازی و ظاهر بصری اشیا within در آن فضا یافت می شود. تعادل تضمین می کند که خانه شما یکدست به نظر نمی رسد ، اگرچه برای رسیدن به این هدف لازم نیست ساختمان متقارن باشد. نسبت مربوط به وسعت خانه نسبت به همسایگان ، محیط اطراف و تعداد افراد ساکن در آن است. تکرار اشکال و رنگ های داخل خانه باعث ایجاد ریتمی می شود که برای چشم آرامش بخش است. از کنتراست برای ایجاد تأکید استفاده کنید ، نقاط کانونی در بیرون و داخل خانه ایجاد می شود که توجه افراد را جلب می کند. گنجاندن تمام اصول طراحی منجر به وحدت ، احساس هماهنگی بصری و فضایی در سراسر خانه می شود.

اصول طراحی پایدار

اداره خدمات عمومی ایالات متحده رهنمودهای طراحی پایداری را ارائه می دهد که اثرات منفی ساخت و ساز بر روی محیط را کاهش می دهد بدون آنکه یکپارچگی ساختمان به خطر بیفتد. این اصول شامل استفاده از سایت زمین در حد بالقوه آن ، کاهش استفاده از انرژی غیر قابل تجدید و محافظت و صرفه جویی در مصرف آب است. استفاده از محصولات سازگار با محیط زیست یکی از عناصر اصلی طراحی پایدار است و منجر به ایجاد فضای داخلی با کیفیت بالا برای ساکنان می شود. هنگام طراحی خانه خود ، به میزان نگهداری آن نیز توجه کنید.

طراحی جهانی

اصول طراحی جهانی رهنمودهایی را ارائه می دهد تا اطمینان حاصل شود که محصولات و محیطها می توانند توسط افراد با هر توانایی جسمی مورد استفاده قرار گیرند. در طراحی یک خانه ، برنامه ریزی کنید که چگونه همه افراد از پیر و پیر در خانه می توانند از فضا استفاده کنند و انتخاب ها را براساس دامنه توانایی های فردی اعضای خانه در نظر بگیرید. پیچیدگی های غیرضروری را در طراحی خانه مانند بسیاری از پله ها از بین ببرید و از طراحی برای به حداقل رساندن خطرات موجود در خانه آگاه باشید.

اصل سازمان

طراحی خانه فرآیندی است برای ایجاد فضای زندگی مناسب برای محلی که در آن واقع شده است ، محله اطراف آن ، نیاز به فضای اعضای خانواده شما در حال حاضر و در آینده ، بدون اشاره به بودجه شما. با چنین اقدامی دستکاری ، پیروی از یک برنامه سازمانی متشکل از کلمات موفقیت شماست ، اطمینان از اینکه همه موارد مورد نیاز را پوشش می دهید. شما باید اسناد مختلفی را تهیه کنید که در آن جزئیات آنچه را که در کل از خانه و هر منطقه یا اتاق می خواهید ، بیان کنید. شما همچنین باید توجه داشته باشید که چگونه خانه خود را به بهترین وجه در زمین قرار دهید ، مراقب باشید که از هرگونه قوانین ساختمانی محلی پیروی کنید و اطمینان حاصل کنید که اندازه ، شکل و رنگ قسمت بیرونی خانه و محوطه سازی متناسب با محله شما است.

 

پروژه مسکونی – میدان محسنی(اجرا)

این پروژه در سال ۱۳۹۷ در مدان محسنی تهران به اجرا در آمد. متراژ این خانه حدود ۹۰ متر مربع واقع در طبقه چهارم بود که به طور کامل توسط گروه معماری و طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی دکوطرح انجام شد. مدت زمان تخریب این پروژه کمی طولانی تر شد. چرا که با وجود بودن آسانسور اجازه استفاده از آن وجود نداشت و گروه دکوطرح می بایست عملیات تخلیه نخاله و حمل مطالح را از طریق پله ها انجام می دادند.

چوب مورد استفاده در این پروژه چوب فرامید بود. همان طور که در تصاویر می بینید فضای هال خصوصی و پذیرایی از طریق یک پارتیشن سی ان سی شده جدا شده است.

تخریب

این پروژه شامل تخریب سقف، تخریب کامل شومینه،‌ تخریب آرک ها، برداشتن کف و تعویض لوله ها فاضلاب و لوله های آب سرد و گرم و برداشتن کانال کولر بود.

سیستم سرمایش و گرمایش

این پروژه در طبقه آخر ساختمان قرار داشت. به همین دلیل گروه دکوطرح برای سیستم گرمایش و سرمایش آن از داک اسپیلت استفاده کرد.

تعمیرات

مسیرهایی که لوله های آب سرد و گرم قرار می گرفت شکافته شد و بعد از جایگذاری لوله ها و تست آب پوشیده شد.

برای این که بتواند کف خانه را لمینت کند، کف می بایست تا تراز و صاف باشد. به همین خاطر گروه دکوطرح کف را به طور کامل تراز کرده و روی آن را با لمینت پوشاندند.

 

برای مشاوره ی رایگان می توانید با شماره های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۹۹۱۹۱۷۴۱ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با این مقاله برای ما بنویسید.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]