پروژه پتینه و نقاشی میرداماد
۱۴
آذر

پروژه پتینه و نقاشی میرداماد – آقای صادقی

پروژه پتینه و نقاشی میرداماد

شرکت معماری و دکوراسیون داخلی دکوطرح با کادری مجرب در امر پیمانکاری و ساخت و ساز پروژه های عمرانی و مهندسین ذیربط، از صفر تا صد پروژه شما را اچرا می نماید. این تیم با سابقه ای طولانی در امر ساخت و ساز و اجرا در خدمت شما هموطنان گرامی می باشد.

پروژه پتینه و نقاشی میرداماد

نام پروژه : پروژه پتینه و نقاشی سقف

تاریخ انجام پروژه پروژه پتینه و نقاشی میرداماد: سال ۱۳۹۸

توضیحات پروژه پتینه و نقاشی میرداماد: تصاویر زیر مربوط به پروژه پتینه و نقاشی میرداماد می باشد.

تصاویر پروژه پتینه و نقاشی میرداماد:

 

موتیف | ‌پروژه پتینه و نقاشی میرداماد

دیوار یک بوم خالی است ، بنابراین جای تعجب است که چگونه تعداد کمی از ما کار بیشتری از نقاشی روی یک رنگ بلوک انجام می دهیم. با کمی تخیل ، پوشاندن دیوار و نقاشی روی جیب های رنگی می تواند به طرز شگفت انگیزی شیک به نظر برسد. این ایده های رنگ آمیزی دیوار با نوار می تواند سنتی را به چیزی کاملاً مدرن تبدیل کند و باعث شود که ادعاهای بی ادعا بسیار هوشمندانه به نظر برسد.

مسدود کردن رنگ به منطقه بندی مناطق مختلف کمک می کند ، که به ویژه در فضاهای با نقشه باز بسیار مفید است. رنگ راهی عالی برای از بین بردن فضاهای دارای نقشه باز و ایجاد مناطقی است که تفاوت بین مکان آشپزی ، مثلاً و مکان استراحت شما را مشخص می کند.

راه آهن دادو یا عکس یک تقسیم کننده خوب ایجاد می کند ، اما جایی که خط می کشید به ویژگی های اتاق و جایی که نور می افتد بستگی دارد. رنگ آمیزی حاشیه ها می تواند توهم یک ریل دادو را ایجاد کند در حالی که فاقد آن است ، و حاشیه های رنگ شده همچنین می توانند کف ، شومینه ها ، طاق ها ، پنجره ها و سایر ویژگی ها را قاب کنند و توجه آنها را جلب کنند.

جزئیات جالب معماری را با سایه های متضاد یا مکمل برجسته کرده و جلوه قاب عکس ایجاد کنید.

و اگر حداکثر درامی است که دنبال آن هستید ، شجاع بودن ارزش دارد. ما برخی از ایده های قابل توجه طراحی رنگ دیوار را که در زیر استفاده می شود ، دوست داریم ، که نشان می دهد چگونه می توان اشکال هندسی ، نوارهای افقی ، الگوهای کنترل هوشمند یا حتی جلوه های کوهستان را ایجاد کرد ، و باعث ایجاد قدرت تخیل در طرح ها می شود.

سقف نقاشی شده نیز روشی خارق العاده برای معرفی رنگ لهجه پررنگ است – حتی می توانید آن را به طبقات ببرید. آنی اسلون ، متخصص رنگ گچ ، می گوید: “رنگ آمیزی کف با رنگ لهجه ای مانند کلین بلو مقدار زیادی از درام را به یک فضا می آورد.”

 

 

برای مشاوره ی رایگان می توانید با شماره های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۹۹۱۹۱۷۴۱ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با این مقاله برای ما بنویسید.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]