گل و گیاهان مناسب در مناطق سردسیری
12
تیر

گل و گیاهان مناسب در مناطق سردسیری

گل و گیاهان مناسب در مناطق سردسیری

در این مقاله به شما گفته می شود که از چه گیاهان و گل های استفاده کنید و مناطق سرد خود را زیبا سازید بعضی از گیاهان می توانند در دمای هوای بالا مقاوم باشند و بعضی از گیاهان می توانند در دمای پایین هوا مقاوم باشند.

به این توجه داشته باشید که خانه و یا باغ شما درچه مناطقی طراحی و ساخته شده است و شما باید بدانید که آب و هوایی شهری که در آن زندگی می کنید و یا خانه شما در آن قرار دارد دارای چه آب و هوایی می باشد و به عنوان مثال اگر شما در شهری زندگی می‌ کنید که آب و هوای آن گرم و خشک می باشد شما می توانید از گیاهان و گل های استفاده کنید که در برابر گرما مقاوم می باشند ولی زمانی که شما در یک شهر سردسیری زندگی می کنید باید این را در نظر داشته باشید که برای باغچه و یا دکوراسیون داخلی و خارجی ساختمان و خانه خود از گیاهانی که در برابر سرما مقاوم می باشند استفاده کنید.

 

قبل از خواندن این مقاله توصیه می شود مقالات زیر را نیز مطالعه کنید:

 

گل و گیاهان مناسب در مناطق سردسیری

گل کوکب در خانه

گل کوکب یکی از زیباترین گل‌ های می باشد که شما می توانید شکوفه‌ های آن را در اواخر تابستان و زمانی که شما ورود به پاییز می کنید مشاهده کنید که می‌ توان گفت معرف گیاهان زمستانی می باشند و زمانی که این گیاهان رشد می کنند می توان گفت شروع زمستان بوده است.

از نکاتی که می‌ توان با آن توجه کرد رنگ بسیار جذاب آن می‌ باشد که به رنگ قرمز اناری بوده است و همچنین اندازه آن ۳۰ سانتی متر می باشد یعنی تا ۳۰ سانتی متر رشد می کنند.

اگر شما جزو افرادی باشید که می خواهید این گیاهان را در باغچه خود بکارید و از آن ها نگهداری کنید باید این را بدانید که در فصل تابستان باید نور خورشید و همچنین آب فراوان به این گیاهان برسد تا زیبایی خود را حفظ کنند.

 

گل برفی در خانه

گل برفی یکی از گیاهانی می باشد که شما می توانید آن ها را به نام گل زمستانی کلاسیک نیز بشناسید که زیبایی خاصی را در خود دارند و همچنین با رنگ و طرحی که در آن ها وجود دارد شما می توانید کلاسیک بودند و جذابیت را مشاهده کنید.

اما باید به این توجه داشته باشید که این گیاه هزینه بالایی دارد و اگر شما جزئی از افرادی می باشید که می خواهید از این گیاهان جذاب و گل های زیبای آن استفاده کنید باید هزینه زیادی را پرداخت کنید تا بتوانید پیاز آن را پیدا کنید و خریداری کنید زیرا این گل بسیار مشهور و محبوب می باشد و جذابیت خاص خود را دارد.

 

گل داوودی در منزل

گل داوودی یکی از مواردی می باشد که شما می توانید در فضا و مناطق سردسیری از آن ها استفاده کنید و زیبایی های خاصی را می تواند برای باغچه و یا دکوراسیون داخلی و خارجی ساختمان شما داشته باشند.

از قابلیت‌ های گل داوودی می‌ توان این را بیان کرد که این گل هم برای باغچه و باغ ها استفاده می شود و هم برای آپارتمان و فضای داخلی استفاده می‌ شود که یکی از مزیت های بسیار جذاب این گل ها می باشد.

این گل جذاب برای دکوراسیون داخلی و خارجی ساختمان ها می توانند داشته باشند در کنار آن می‌ توان گفت رنگ بندی بسیار جذابی دارند و شما می‌ توانید از رنگ‌ های مختلف آن در دکوراسیون داخلی منزل و یا ساختمان خود استفاده کنید.

 

گل پنج پر در منزل

یکی از گل هایی که شما می توانید آن ها را در پارک‌ ها مشاهده کنید گل پنج پر می باشد که اغلب می توانید ببینید که تعدادی پروانه بر روی این گل ها نشستند و زیبایی خاصی را درون خود دارند.

گل پنج پر شکل مانند ستاره دارد و شما می توانید ستاره بودن هر گل را در نمای نزدیک مشاهده کنید بسیار رنگ های جذابی را این گل ها به خود اختصاص داده‌ اند.

یکی از مواردی که می‌ توان از این گل‌ ها نام برد این است که شما می توانید این گل ها را در داخل منزل پرورش دهید و از آن ها برای زیبایی دکوراسیون استفاده کنید و زمانی که هوا سرد می‌ شود و سرما به سراغ شما می آید شما می توانید این گل ها را به داخل خانه بیاورید و از آن ها نگهداری کنید این گیاهان به هوای سرد کمی حساس می باشند و اگر شما جزو افرادی باشید که دوست دارید گل هایتان همیشه شاداب باشند بهتر است این نوع گل را در آپارتمان و خانه نگهداری کنید.

 

 

برای مشاوره ی رایگان می توانید با شماره های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۲۱۴۷۱۸۴۷ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با این مقاله ما بنویسید.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]