0 تا 100 راهکارهای بازسازی در قلهک
20
مهر

۰ تا ۱۰۰ راهکارهای بازسازی در قلهک

راهنمای کامل ۰ تا ۱۰۰ راهکارهای بازسازی در قلهک

قلهک یکی از مناطق خوش آب و هوا و محبوب تهران است که دسترسی مطلوب و امکانات بسیار مناسبی هم دارد. همین موضوع سبب شده تا منطقه‌ی قلهک در شمال تهران به یکی از مناطق پرطرفدار برای ساخت و خرید منازل مسکونی و همچنین مصارف اداری و تجاری تبدیل شود. اگر شما هم به دنبال خدمات بازسازی در قلهک هستید و دوست دارید پروژه‌تان به بهترین شکل پیش برود، قصد طراحی و بازسازی در قلهک به صورت مسکونی یا اداری و تجاری دارید و می‌خواهید بهترین شرکت را در حوزه‌ی بازسازی در قلهک انتخاب کنید این نوشته مخصوص شماست! بازسازی منزل کاری پیچیده‌ای است که قبل از شروع نیاز به طراحی، اولویت بندی و برآورد هزینه دارد تا با آگاهی و آمادگی بتوان آن را به‌خوبی مدیریت کرد. برای شروع کار بازسازی ابتدا باید چک لیستی از کارهای مورد نیاز را تهیه و بازسازی فضاها را اولویت بندی کرد. توصیه می‌شود اگر کار بازسازی خانه شما فراتر از تغییرات سطحی و ساده است، برای انجام آن از متخصصین بازسازی کمک بگیرید، در غیر این‌صورت با روش‌های کم هزینه و اقتصادی می‌توانید خودتان با مشاوره متخصصین، بازسازی خانه را انجام دهید.

 

اگر به دنبال ۰ تا ۱۰۰ راهکارهای بازسازی در قلهک هستید، این نوشته‌ها را هم بخوانید!

 

راهنمای انتخاب متخصص برای بازسازی در قلهک

پروژه‌های بازسازی خانه نکات حقوقی و قانونی دارد. مبلغ قرارداد بازسازی منزل را هزینه‌های مصالح و ابزار مصرفی، عملیات اجرایی و حق الزحمه پیمانکار تشکیل می‌دهد. پیمانکار تغییرات مورد نظر کارفرما را طراحی و برآورد هزینه کرده و عددی را به‌عنوان مبلغ قرارداد اعلام می‌کند. انواع این قراردادها به شرح زیر است:

 • قرارداد بازسازی بدون مصالح: مبلغ قرارداد تنها شامل هزینه‌های اجرایی و حق الزحمه پیمانکار است. هزینه مصالح مقطعی برآورد، به مرور خریداری و به‌صورت تنخواه پرداخت می‌شود.
  قرارداد بازسازی دستمزدی: پیمانکار با حق الزحمه ثابتی بازسازی را مدیریت می‌کند. هزینه‌های مصالح و اجرا به‌صورت تدریجی و تنخواه‌ پرداخت می‌شود.
  قرارداد بازسازی درصدی: ابتدا برآورد تقریبی هزینه‌های مصالح و اجرا به کارفرما اعلام می‌شود اما مبلغ نهایی شامل مجموع هزینه‌های نهایی مصالح و اجرا به‌علاوه درصدی از فاکتور (معمولا ۲۰%) به‌عنوان حق الزحمه پیمانکار است.

دکوراسیون داخلی ولنجک

بازسازی خانه و طراحی دکوراسیون داخلی هم مانند سایر هنرها، سبک و سیاق و اصولی دارد که بر اساس توانایی‌ها، تجربه و سلیقه‌ی شرکت مجری دکوراسیون داخلی فرق دارد و به فراخور زمان هم تغییر می‌کند.

طراحی داخلی میرداماد

در یک جمله، انتخاب شرکتی با تجربه در حوزه طراحی داخلی و بازسازی در قلهک برای طراحی فضای خانه یا شرکت و محیط کاری، می‌تواند زندگی خانوادگی و کاری شما را تغییر بدهد! طراحی دکوراسیون داخلی از آن خدماتی است که تا دریافت نکرده‌اید، اهمیت چندانی به آن نمی‌دهید. ولی پس از استفاده از خدمات شرکت طراحی دکوراسیون داخلی و بازسازی در قلهک، دیگر بدون آن نمی‌توانید زندگی کنید!

دکوراسیون داخلی ولنجک

طراحی دکوراسیون داخلی در محیط خانه، فضای دوست داشتنی و گرمی برای اعضای خانواده فراهم می‌کند؛ طوری که آن‌ها در خانه احساس آرامش و نشاط بیشتری می‌کنند. در عین حال با طراحی اصولی و حرفه‌ای، می‌توان از کمترین فضای موجود، بیشترین و درست‌‌‌‌ترین استفاده را کرد.

طراحی داخلی ولنجک

در محیط کاری هم طراحی دکوراسیون داخلی علاوه بر این که هزینه‌های جاری محیط کار از قبیل هزینه مصرف انرژی و نگهداری وسایل و تجهیزات را کاهش می‌دهد، محیطی پرنشاط و در راستای اهداف سازمان ایجاد کرده و متعاقب آن، بازدهی کارکنان آن سازمان را به شدت افزایش می‌دهد.

0 تا 100 راهکارهای بازسازی در قلهک | شرکت معماری و دکوراسیون دکوطرح 09122460089

در واقع طراحی دکوراسیون داخلی همان خلق فضاست؛ فضایی که در عین زیبایی و اثرگذاری، کارایی و بازدهی هم داشته باشد. اگر انتخاب شرکت طراحی دکوراسیون و بازسازی در قلهک به درستی انجام شده باشد، ترکیب اصول صحیح و حرفه‌‌ای طراحی داخلی با حس زیبایی شناسی طراح، فضایی را ایجاد می‌کند که معرف هویت صاحب خانه یا هویت سازمان است و درک و خواسته‌های او یا رهبران سازمان از محیط را به نمایش می‌گذارد.

 

روش‌های بازسازی تخصصی ساختمان

نوسازی ساختمان به روش‌های مختلفی امکان‌پذیر است که ما آن را در ۴ شاخه اصلی به شما معرفی می‌کنیم:

 • بازسازی ساختمان به روش حفاظتی: در این روش با شناخت دقیق مصالح ساختمان و جزئیات عملکرد آن، بازسازی ساختمان و مرمت کلی صورت می‌گیرد. این روش به تخصص و اطلاعات بالا نیاز دارد.
 • بازسازی آناستیلوز: این نوع از مرمت برای ساختمان‌های کهنه و فرسوده به کار می‌رود. در این روش بافت و معماری بنا باید بدون تغییر بماند.
 • بازسازی تخصصی ساختمان به روش پاکسازی: در این روش بخش‌هایی از ساختمان که فرسوده و در حال تخریب است و به دیگر بخش‌ها آسیب وارد می‌کند از ساختمان حذف می‌شود و قسمت آسیب‌دیده نوسازی می‌شود.
 • بازسازی تکمیلی: در نهایت در این روش قسمتهایی از ساختمان که رو به انهدام است، حذف شده و دوباره ساخته می‌شود.

 

هزینه بازسازی تخصصی ساختمان چقدر است؟

شاید این نگرانی برای شما هم وجود داشته باشد که نوسازی محیط زندگی به دردسر و هزینه آن نمی‌ارزد. اما این را بدانید که همه ما بنا به دلیلی به تغییر و تحول نیاز داریم. ممکن است مقصد بازسازی منزل صرفا زیباسازی باشد، امکان دارد بخشی از منزل شما دچار تخریب شده باشد و یا شاید دلتان بخواهد اتاقی به منزل شما اضافه شود و یا مساحت پذیرایی خود را وسیع‌تر کنید. همه این‌ها برای سلامت جسم و روحیه شما و گرم‌تر شدن کانون خانواده‌تان نیاز است. ساختمان شما باید به شکلی دقیق و مهندسی‌شده بررسی شود تا هزینه نوسازی آن به دست بیاید. طراح داخلی باید بداند:

 • کدامیک از بخش‌های خانه به تغییرات کلی و کجاها به تغییرات کوچک و جزئی احتیاج دارد؟
 • چه متریالی در ساختن نمای داخلی منزل شما به کار رفته است؟
 • شرایط کاری و جوی محیط به چه شکل است؟
 • چه ابزاری برای نوسازی منزل نیاز است؟
 • آیا تاسیسات الکتریکی و مکانیکی نیاز به تغییر دارند؟
 • سیستم گرمایشی و سرمایشی، فاضلاب و تهویه تغییر خواهند کرد؟
 • متراژ خانه و سن ساختمان شما چقدر است؟

0 تا 100 راهکارهای بازسازی در قلهک | شرکت معماری و دکوراسیون دکوطرح 09122460089

برای بازسازی تخصصی ساختمان شما، معمار ابتدا با توجه به این سوالات استراتژی دقیق و منظمی می‌چیند و سپس هزینه تقریبی کار را تخمین می‌زند.

 

مزایای بازسازی تخصصی ساختمان

این‌که شما به دنبال تغییر فضای خود هستید امتیازی بزرگ است که به خانه و خانواده خود پیشکش می‌کنید. تجدیدنظر در محیط خانه شما می‌تواند اهداف مختلفی را دنبال کند و مزایای مختلفی به صورت زیر به همراه دارد.

 • روح بخشیدن به محیط منزل: ایجاد تنوع در چیدمان خانه روحیه و انرژی شما و دیگر اعضای خانه را متحول می‌کند.
 • تغییر کاربری محیط: تغییرات داخلی و تحول در ظاهر نما امکان تغییر کاربرد فضا را برای شما فراهم می‌کند.
 • جلوگیری از پیشرفت خسارت‌ها و آسیب‌ها: بازسازی تخصصی با تعویض متریال آسیب‌دیده و نامطلوب باعث افزایش عمر مفید ساختمان می‌شود.
 • صرفه‌جویی در زمان و هزینه: با این روش می‌تواندی بدون تخریب کلی بنا، ساختمانی بادوام و مقاوم داشته باشید.

 

 

برای مشاوره‌ی رایگان می‌توانید با شماره‌های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۲۱۴۷۱۸۴۷ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با این مقاله ما بنویسید.

موفق باشید.

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]