بهترین معماری های کالیفرنیا
04
خرداد

۱۰ مورد از بهترین معماری های کالیفرنیا

بهترین معماری های کالیفرنیا؛ کالیفرنیا ، ایالات متحده آمریکا به دلیل منطقه بسیار بزرگ شهر لس آنجلس و خلیج سانفرانسیسکو پرجمعیت ترین ایالت آمریکا است. با چنین جمعیت عظیمی می توانید تعداد بناهای با اهمیت معماری و تاریخی را تصور کنید. شما این فرصت را خواهید داشت که چشمان خود را به معروف ترین ساختمانهای کالیفرنیا ، ایالات متحده امریکا جشن دهید. بسیاری از آنها به خلاقیت مشهور هستند و برخی از آنها دارای ارزش عمیق و قابل توجهی برای ایالت هستند که ارزش یادگیری را دارد ، مانند موزه کاپیتول ایالت کالیفرنیا و رصدخانه گریفیت. برای مشاهده لیستی از بهترین ساختمانهای معروف در کالیفرنیا ، ایالات متحده ، این مقاله را بررسی کنید.

۱. هرم Transamerica

بهترین معماری های کالیفرنیا | Transamerica Pyramid دومین آسمان خراش بلند سانفرانسیسکو است. این ساختمان ۴۸ طبقه به صورت آینده نگرانه طراحی شده است و می توان آن را از آسمان شهر به راحتی مشاهده کرد. این سازه دارای دو ساختمان اداری برتر است. متأسفانه به دلایل امنیتی بازدیدکنندگان اجازه ورود به داخل ساختمان را ندارند. با این حال ، این نباید شما را از گرفتن عکس آسمان خراش پررنگ از بیرون منصرف کند ، به خصوص شب هنگام که روشن می شود و در بین بقیه برجسته می شود.

۲. باسیلیکا ماموریت سان دیگو د آلکالا

بهترین معماری های کالیفرنیا | Mission Basilica San Diego de Alcala اولین کلیسای Mission در کالیفرنیا است و در سن دیگو واقع شده است. برای قدردانی از آغاز کاتولیک در کالیفرنیا ، باید وقت خود را صرف یادگیری مقدسات قابل توجه داخل کلیسا کنید. در سال ۱۷۶۹ توسط یک فرد ناشناس اسپانیایی به نام Junípero Serra تاسیس شد ، متوجه خواهید شد که طراحی کلیسا بر اساس معماری به سبک اسپانیایی ساخته شده است. این یکی از محبوب ترین سازه های کالیفرنیا است و بازدیدکنندگان باید هنگام بازدید از سن دیگو وقت خود را برای دیدن آن بگذارند.

 

پیشنهاد نویسنده: معماری های برتر در کشور ژاپن

۳. خانه گمبل

بهترین معماری های کالیفرنیا | اگر به دنبال یک ساختار سنتی صنعتگر آمریکایی هستید ، خانه Gamble واقع در پاسادنا چیزی است که باید به برنامه سفر خود اضافه کنید. در سال ۱۹۰۸ برای David B. Gamble از شرکت Procter & Gamble به عنوان خانه ای متواضع ساخته شده است و در طول سالها تغییر شکل داده و به یک بنای تاریخی کالیفرنیا تبدیل شده است. طراحی داخلی روستایی است و دارای مبلمان چوبی ساده است که سبک معماری صنعتگر آمریکایی است. این یک سازه زیبا و شناخته شده است که بازدید از آن در پاسادنا ضروری است. در داخل آن یک اتاق نشیمن ساده و یک پاسیوی زیبا وجود دارد – تصویر اصلی یک ساختمان سنتی هنرهای هنری و صنایع دستی آمریکا.

۴. سالن کنسرت والت دیزنی

بهترین معماری های کالیفرنیا | نمای بیرونی تالار کنسرت والت دیزنی به تنهایی یک هنر است ، با طراحی پیچیده و پیچیده ای که ذهن شما را دست و پا می کند و احساساتی را به جا می گذارد. این سالن با احترام به افسانه والت دیزنی ، کنسرت ها و رویدادهای مختلفی را با حضور هنرمندان و استعدادهای مختلف از سراسر جهان برگزار می کند. برای اطمینان از اینکه تجربه کاملی را کسب می کنید ، حتماً یک کنسرت یا رویداد برگزار کنید. این مکان با تنظیمات دقیق آکوستیک ، ارکستر هیجان انگیز فیلارمونیک لس آنجلس و استاد کرال لس آنجلس را تشکیل می دهد ، که هر دو با اجرای استادانه شما را متحیر می کنند.

۵. رصدخانه گریفیت

بهترین معماری های کالیفرنیا | در امتداد جاده رصدخانه شرق ، در بالای کوه هالیوود در لس آنجلس ، پارک گریفیت ، پارک عالی با چشم انداز فوق العاده از آسمان باز ، مرکز شهر لس آنجلس و البته تابلوی نمادین هالیوود قرار دارد. در این پارک رصدخانه گریفیت واقع شده است ، محلی که نه تنها به دلیل معماری بلکه به دلیل فعالیت های ارائه شده معروف است. این مکان به مهمانان تلسکوپی می دهد که با استفاده از آنها می توانید محیط اطراف را مشاهده کنید. در حالی که اینجا هستید ، حتماً با ساموئل اوشین سیاره توقف کنید.

 

پیشنهاد نویسنده: معماری های برتر کشور ترکیه

۶. کاسه هالیوود

بهترین معماری های کالیفرنیا | Hollywood Bowl در لیست ۱۰ مکان برتر موسیقی زنده توسط Rolling Stones قرار دارد. طراحی این مکان برای تهیه موسیقی زنده به طور خاص ساخته شده است. آمفی تئاتر در محله هالیوود هیلز در لس آنجلس ، کالیفرنیا ، هالیوود کاسه نام خود را از مرحله منحنی امضا که به شکل کاسه است ، گرفته است. برنامه کنسرت ها و رویدادهای آنها را بررسی کنید – شاید بتوانید در آن شرکت کنید و خودتان از پتانسیل کامل این ساختار شگفت انگیز دیدن کنید.

۷. موزه پایتخت ایالت کالیفرنیا

بهترین معماری های کالیفرنیا | موزه پایتخت ایالت کالیفرنیا مملو از هنرهای شگفت انگیز ، آثار باستانی و معماری زیبایی است که تاریخ کالیفرنیا را به نمایش می گذارد. ساختمان ایالت کاپیتول با خدمت به عنوان مقر حکومتی ایالت ، حال و آینده خود را نشان می دهد. به اینجا بیایید تا قسمت موزه را جستجو کنید ، که مطمئناً یک روز کامل شما را مشغول خواهد کرد. بهترین قسمت – ورود به سیستم رایگان است.

۸. قلعه هرست

بهترین معماری های کالیفرنیا | با سابقه بیش از ۱۰۰ سال ، طراحی پیچیده داخلی و خارجی قلعه هرست شما را به اواخر دهه ۱۸۰۰ منتقل می کند و تخیل شما را القا می کند. یکی از جاذبه های معروف داخل این مکان استخر است که به زیبایی با مفهوم حمام رومی ساخته شده است – شما از طراحی شگفت انگیز آن وحشت خواهید داشت. این ساختمان در کالیفرنیا با سابقه ای جذاب و طراحی های خیره کننده یکی از مکان های بازدید از آن است.

 

پیشنهاد نویسنده: اجرای دکوراسیون داخلی مسکونی

۹. تئاتر چینی TCL

بهترین معماری های کالیفرنیا | یک سالن سینمایی نمادین در پیاده روی مشاهیر هالیوود ، از تئاتر چینی TCL دیدن کنید تا ستاره بودن را تجربه کنید. می توانید از فرش قرمز پایین بروید و وارد یکی از معتبرترین مکان های فیلم هالیوود شوید. در سال ۱۹۲۷ افتتاح شد ، تئاتر افسانه های بی شماری را دیده است که در سالن های خود در داخل و خارج از آن قدم می زنند ، و حال شما فرصتی برای انجام چنین کاری خواهید داشت. وقتی اینجا هستید ، حتماً به تاریخ جذاب تئاتر گوش دهید. هنگام پرسه زدن در محوطه ، به دنبال آثار دستی ستاره های مشهوری که در اینجا بوده اند باشید.

۱۰. گتی

بهترین معماری های کالیفرنیا | گتی موزه مشهوری است که در سراسر جهان شناخته شده است. این ساختمان بیش از یک ساختمان زیبا ، دارای هزاران سال فرهنگ و تاریخ در مجموعه خود است. ماموریت آنها الهام بخشیدن به درک انسان از طریق هنرهای تجسمی و میراث فرهنگی است. گتی همچنین به طور اتفاقی یک مرکز آموزش است و شما همیشه می توانید هر چند بار که می خواهید برای دیدن نمایشگاه های جدید برگردید.

 

پیشنهاد نویسنده: طراحی دکوراسیون داخلی مجتمع تجاری

 

پروژه هایی که توسط شرکت دکوطرح انجام شده است:

 

برای مشاوره ی رایگان می توانید با شماره های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۲۱۴۷۱۸۴۷ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط بهترین معماری های کالیفرنیا برای ما بنویسید.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۳ میانگین: ۵]