کاهش هزینه بازسازی خانه
09
اردیبهشت

۱۹ روش برای کاهش هزینه بازسازی خانه – ۱

کاهش هزینه بازسازی خانه | شکستن بودجه بزرگترین ترس هرکسی است که صحبت از بازسازی خانه می شود و با دلیل خوب.

کاهش هزینه بازسازی خانه | حتی اگر نکات اساسی را که سالهاست به آنها نپرداخته ایم دنبال کنید – در یک بالشتک ۲۰ درصدی بسازید تا شگفتی های ناخوشایند را بپوشاند ، مراجع پیمانکار را بگیرید و آنها را بررسی کنید ، کلمات “در حالی که این کار را می کنید” را از واژگان خود بیرون کنید – سخت نیست که بیش از آنچه می خواهید گلوله باران شوید.

با برخی تفکرات استراتژیک در مورد طراحی ، مواد و زمان بندی ، می توانید هزینه های خود را بدون برش گوشه ای کاهش دهید. در زیر ، ما راه هایی را از بزرگ به چیزهای کوچک مانند انتخاب دیوارکوب بر روی نور فرو رفته به شما نشان خواهیم داد.

اما یک حقیقت جهانی دیگر درباره بهسازی خانه این است که هر چیز کوچکی جمع می شود. بنابراین یکی دیگر از موارد مهم برای شروع تصمیم گیری در مورد تخریب یا عدم تخریب کل خانه و شروع آن از ابتدا است.

آیا بازسازی یا ساخت خانه جدید ارزان تر است؟ | کاهش هزینه بازسازی خانه

کاهش هزینه بازسازی خانه | پل ایروین ، مدیر طراحی با شرکت لندیس ساخت و ساز ، در واشنگتن دی سی می گوید: “بیشتر مشتری ها نمی خواهند این کلمات را بشنوند ، اما واقعاً باید در مورد بازسازی های اساسی مورد توجه قرار گیرد. “به عنوان مثال ، در یک مورد ، برنامه های اضافی برای ۱۳۰۰ فوت مربع نشان داد که بنیاد موجود خانه متناسب با کد نیست و باید جایگزین شود.

مالکان پس از خرد کردن اعداد ، به این نتیجه رسیدند که به روزرسانی خانه ، یک کلبه تابستانی سابق ، به همان اندازه هزینه خواهد داشت که هزینه تولید مجدد خانه را نیز در پی داشته باشد. مالک می گوید: “برای یک هزینه اضافی نسبتا کم ، ما تمام مزایای ساخت و ساز جدید را با حفظ شخصیت و احساس خانه قدیمی خود بدست می آوریم.”

۱۹ روش صرفه جویی در بازسازی منزل

کاهش هزینه بازسازی خانه | اگر گزینه های خود را اندازه گیری کرده اید و تصمیم گرفته اید که بهتر است خانه خود را بازسازی کنید ، در اینجا نکات ما آورده شده است.

۱. افزایش کارایی ، نه اندازه

کاهش هزینه بازسازی خانه | اگر می توانید آشپزخانه خود را برای حداکثر کاربرد دوباره سازماندهی و تجهیز کنید ، ممکن است نیازی به منفجر کردن دیوارها برای بدست آوردن متر مربع نداشته باشید. ابتدا با جایگزینی قفسه های مخصوص نگهداری فضا با کشوهای کشویی به ارتفاع کابینت به عرض ۸ اینچ ، حاوی قفسه های مخصوص کنسروها و سایر موارد.

لوئیس اسمیت جونیور ، معمار گروه Meier در آن آربور ، میشیگان ، می گوید: “شما در حال دریافت سه یا چند هواپیمای افقی هستید که در غیر این صورت ممکن است فقط یک هواپیما داشته باشید.”

شما می توانید با آپدیت هایی مانند تقسیم کننده ، سینی های قابلمه کشویی و سوزان های تنبل ، به راحتی چند هزار کابینت لباس را پوسته کنید ، اما با صرف نظر از اضافی که فکر می کردید لازم دارید ، چندین برابر این مقدار صرفه جویی خواهید کرد.

 

پیشنهاد نویسنده: ۱۱ نکته برای موفقیت در بازسازی اداری

۲. نور طبیعی را بدون افزودن پنجره به خانه بیاورید | کاهش هزینه بازسازی خانه

قبل از بریدن یک سوراخ بزرگ در کنار خانه و مرتب سازی مجدد قاب ، روش های کمتر تهاجمی – و هزینه کمتری را برای گرفتن نور در نظر بگیرید.

به عنوان مثال ، برای روشن شدن یک حمام یا راهرو بدون پنجره ، می توانید یک “لوله سبک” نصب کنید ، که بین تیرهای سقف و قیف های آفتاب به فضای زندگی می لغزد.

۳. مرکز بازیافت را بزنید

کاهش هزینه بازسازی خانه | کارهایی که خودتان بدون هزینه انحام می دهید می توانند با وسایل بازیافتی یا کم استفاده و مصالح ساختمانی پس انداز زیادی داشته باشند.

یک نکته: بسیاری از پیمانکاران با موارد نجات یافته یا به طور کلی مواد تهیه شده توسط صاحب خانه کار نخواهند کرد ، زیرا اگر مشکلی پیش بیاید نمی خواهند مسئولیت را به عهده بگیرند.

گفته شد ، اگر کار خود را انجام می دهید ، می توانید از درهای پیش آویز گرفته تا نورگیرهای اکریلیک تا بسته های عایق جزئی را پیدا کنید.

 

۴. سطل زباله خود را اهدا کنید | کاهش هزینه بازسازی خانه

قبل از شروع کار بازسازی خانه ، از قسمت محلی Habitat for Humanity دعوت کنید تا مواد و وسایل را برای فروش مجدد حذف کند. بی جی پرکینز ، مدیر برنامه ReUse Habitat ، در آستین ، تگزاس می گوید: “حدود ۸۵ درصد از خانه قابل استفاده مجدد است.” “ما می توانیم یک برداشت کامل انجام دهیم ، یا یک کار انتخاب گیلاس انجام دهیم و کابینت ها ، وان ، سینک ظرفشویی و غیره را ببریم.”

شما در محل دفن زباله صرفه جویی می کنید ، یک اعتبار مالیاتی خیرخواهانه برای کمک مالی جمع می کنید و به یک هدف خوب کمک می کنید.

۵. نسخه ی نمایشی خود را انجام دهید

سرنگون کردن خانه ممکن است به اندازه بازسازی منزل هزینه نداشته باشد ، شما می توانید با انجام برخی از تخریب ها دلارها را بتراشید – به شرطی که مراقبت خود را ادامه دهید.

کاهش هزینه بازسازی خانه | مایکل وین ، صاحب Winn Design ، در ویرجینیا می گوید: “اگر یک صاحب خانه می خواهد یک عرشه را نمایش دهد ، من مطمئن هستم که آنها از پس این کار برمی آیند.” “اما وقتی صحبت از فضاهای داخلی می شود ، من آنها را از انجام این کار منصرف می کنم مگر اینکه قبلاً این کار را انجام داده باشند.”

دلیل: خرابکار بی پروا ممکن است ناخواسته یک دیوار تحمل کند یا بدتر از آن ، یک اره متقابل را در سیم کشی زنده یا لوله کشی تحت فشار فرو کند.

۶. هزینه های بلند مدت را در نظر بگیرید ، نه فقط سودهای کوتاه مدت

کاهش هزینه بازسازی خانه | به عنوان مثال ، اگر اضافات شما به سایدینگ تخته سنگ احتیاج دارد ، می توانید در بلند مدت با استفاده از اسب بخار برای انواع از قبل و پیش رنگ شده ، پس انداز بیشتری کنید. هر پا ۱۰ تا ۲۰ سنت اضافی هزینه دارد ، اما “پاول الدرنکمپ” ، صاحب Byggmeister ، یک شرکت بازسازی طراحی در نیوتن ، ماساچوست ، می گوید: “شما هزینه نیمی از کارهای رنگ آمیزی جاده را پرداخت خواهید کرد.”

دلیل؟ اتمام کارخانه در چوب خشک تحت شرایط کنترل شده اعمال می شود – بدون باران ، بدون آفتاب شدید. الدرنکمپ می گوید: “من حدود ده سال پیش روی خانه ام از کف زدن های پیش ساخته استفاده کردم و تنها نقص موجود در قسمت لکه های گاه گاهی کپک است که به راحتی پاک می شود.” “به نظر می رسد این رنگ به راحتی ده سال دیگر خوب باشد.”

 

پیشنهاد نویسنده: مرمت ساختمان: ۵ نکته از جوانب مثبت

۷. روی منابع پیمانکار خود ضربه بزنید | کاهش هزینه بازسازی خانه

وقتی صحبت از مواردی مانند کفپوش می شود ، از پیمانکار فرعی خود بپرسید آیا سهام شانس و پایان مانده از مشاغل دیگر دارد. چندین سال قبل در هنگام بازسازی تختخواب و صبحانه در دوران جنگ داخلی در نیوجرسی ، پیمانکار بیل اسدال به کفپوش چوبی احتیاج داشت.

او چند تماس تلفنی برقرار کرد و به صدها فوت مربع چوب سخت ، در طول و عرض های مختلف رسید که در غیر این صورت به سطل آشغال سایر سایت های شغلی می رفت. او فقط با برنامه ریزی برای ضخامت یکنواخت ، سپس سنباده کاری و اصلاح مجدد آن ، در هزینه مواد مشتری خود صرفه جویی کرد.

 

۸. با یک معمار مشورت کنید

بسته به مقیاس پروژه شما ، ممکن است نیازی به کمیسیون معماری کامل نداشته باشید که شامل جلسات گسترده ، بازدیدهای متعدد از محل کار و چندین مجموعه از نقشه های ساختمانی ، با حدود ۸ درصد بودجه ساخت یک پروژه باشد. با انجام مشاوره یک بار در زمینه طراحی ، ممکن است بتوانید از زیرکی طراحی یک مهندس بهره مند شوید.

۹. شریک یک پیمانکار

اگرچه این روش در بین معاملات بحث برانگیز است ، برخی از پیمانکاران به صورت ساعتی خدمات مشاوره و مربیگری را به افرادی که خودتان مهارت دارند انجام می دهند.

تد ولچ ، سازنده منطقه شیکاگو ، برای چنین مربیگری ، با حداقل دو ساعت تعهد ، ۱۵۰ دلار در ساعت می گیرد. او می گوید: “رضایتمندترین مشتری ها کسانی هستند که از مهارت دستی خوبی برخوردار هستند ، آنها می فهمند که مهارت های لازم برای کامل شدن باید تمرین شوند و مایل به انجام چند اشتباه هستند و سپس از آنها یاد می گیرند.”

۱۰. ارزش سهام را حساب کنید

کاهش هزینه بازسازی خانه | مگر اینکه وقت کافی (و تخصص) برای صرف پروژه خود داشته باشید ، بهترین راه برای اضافه کردن ارزش سهام عرق در جلو است ، با تخریب خود یا در انتهای آن ، با انجام برخی از کارهای پایان خود.

تام سیلوا می گوید: اگر می خواهید پس انداز کنید ، حفاری کنید و کمک کنید. “شما می توانید عایق بندی کنید ، می توانید نقاشی کنید ، می توانید سنباده بزنید.” یا بهتر از این ، هر روز به پاکسازی کمک کنید. وی توصیه می کند: “به جای اینکه به کسی پول بدهید تا خاک اره را از زمین بگیرد ، پول خود را در زمان لازم برای اصلاح صحیح پنجره قرار دهید.”

 

پروژه هایی که توسط شرکت دکوطرح انجام شده است:

 

برای مشاوره ی رایگان می توانید با شماره های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۲۱۴۷۱۸۴۷ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با این مقاله برای ما بنویسید.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۶ میانگین: ۵]