بازسازی خانه
11
اردیبهشت

۲۵ تله هنگام بازسازی خانه! – ۲

تله هنگام بازسازی خانه | بازسازی یک ملک خسته و مورد بی مهری در یک خانه تازه و مطلوب می تواند تجربه ای بسیار ارزشمند باشد. اما برخلاف خودساختی از ابتدا ، پروژه های نوسازی با یک کاغذ خالی شروع نمی شوند و بنابراین پیچیدگی ها و چالش های متعددی را ارائه می دهند.

در واقع ، انجام اشتباهات بی گناه و آسان بودن در یک گودال بی پول ، گرفتار شدن در اختلافات استرس زا یا زندگی در یک مکان نیمه تمام بمب بسیار آسان است. در اینجا ما ۲۵ مشکل رایج را لیست کرده ایم تا بتوانید از آنها جلوگیری کنید.

 

پیشنهاد نویسنده: ۲۵ تله هنگام بازسازی خانه! – ۱

۷. بودجه در کارهای غیرضروری در بازسازی خانه

نوسازی های مشتاق گاهی آنقدر روی گرفتن “نتیجه بصری” مطلوب با آشپزخانه های افسانه ای ، دکوراسیون و غیره متمرکز می شوند که خطر کمبود هزینه کار برای پاکت ساختمان را دارند – که بعضا “غیب” نامیده می شود. اگر کارهای کلیدی مانند نشت سقف ، پوسیدگی چوب و حرکت سازه را در اولویت قرار ندهید ، دیری نمی گذرد که فرسودگی پارچه به دست می آید ، در آن زمان ممکن است باعث تأسف شود که بسیاری از بودجه در بالای طراحان لوازم خانگی دوش گرفته شد.

تله هنگام بازسازی خانه | بسیاری از نوسازان همچنین تمایل دارند که سطح کار مورد نیاز برای ارتقا services خدمات موجود مانند برق و سیستم های گرمایشی را دست کم بگیرند تا آنها را برای هدف مناسب سازند. با اتخاذ رویکرد “تعویض جایگزین” می توان از بسیاری از کارهای غیرضروری در ویژگی های دوره (دهه ۱۹۳۰ به بالا) جلوگیری کرد.

 

 

تعمیرات اساسی درها و پنجره ها و حفظ ویژگی های دوره معمولاً ارزان تر از جایگزینی است و با افزایش کاراکتر دوره ارزش افزوده می شود. در بسیاری از موارد ، الوارها و نجاری های اصلی در و پنجره از کیفیت بسیار بهتری نسبت به معادل امروز برخوردار بودند. نصب شیشه های ثانویه بر روی پنجره های اصلی اغلب “بهترین راه حل هر دو جهان” است. اگر واحدهای مدرن دو جداره اشتباه گرفته اند ، می توانید صرفاً با تعویض صفحات شیشه ، به جای کل پنجره ، در کار زیادی صرفه جویی کنید.

با سقف ها ، تعمیرات محلی ممکن است تمام مواردی باشد که در بیشتر موارد لازم است. گاهی اوقات ممکن است ۱۰ یا ۲۰ سال دیگر طول بکشد ، نقشه برداران ممکن است حکم اعدام زودرس را صادر کنند.

۸. انتخاب ارزانترین سازندگان در بازسازی خانه

وقتی بازار مسکن پر رونق است ، معمولاً تقاضای زیادی برای خدمات ساختمانی وجود دارد و یافتن سازندگان خوب با قیمت مناسب را دشوار می کند. انتخاب ارزان ترین سازنده ای که می تواند از هفته آینده شروع به کار کند می تواند وسوسه انگیز باشد ، اما اگر قیمت پیشنهادی بسیار ارزان باشد ، معمولاً یک دلیل خوب وجود دارد: شاید آنها فراموش کرده اند که چیزی را اضافه کنند ، یا اینکه فقط مبلغ خود را اشتباه گرفته اند.

در هر صورت ، سازنده متوجه خواهد شد که با ضرر کار می کنند. و اگر آنها کار را کنار بگذارند ، هزینه زیادی برای شما تمام می شود که شخص دیگری را با تمام دردسرهایی که برای آن به پایان می رسد ، آن را به پایان برساند. ممکن است در طولانی مدت ارزان تر باشد که بخواهید برای یک قیمت متوسط ​​استفاده کنید تا اینکه برای جبران ضرر و زیان کم کاری انجام دهید ، و شما را با یک کار بد انجام شده مواجه کند. اگر پروژه شما بسیار مهم نیست ، به کارگیری “دوستان دوستان” یا دوستان با نرخ “همسران” ممکن است مفید باشد. اما بیشتر اوقات روزی که قول دادند کار شما را به پایان برسانند ، چیز دیگری پیش می آید که می تواند معاملات زیر را ادامه دهد.

۹. استخدام سازندگان اشتباه

تله هنگام بازسازی خانه | اگر سازندگان یا پیمانکاران فرعی شما نتوانند کار خوبی انجام دهند ، نوسازی می تواند به یک کابوس تبدیل شود. همیشه به برآورد یا نقل قولی که بطور قابل توجهی ارزان تر از بقیه است ، یا کسی که بلافاصله برای کار در دسترس است مشکوک باشید. از مراجع بخواهید و با مشتریان قبلی آنها صحبت کنید.

از انجام کار مورد نیاز اطمینان دارد
کار و آنچه را که درگیر است می فهمد
قبلاً نیز کار مشابهی را انجام داده است
جزئیات مشتریان قبلی را ارائه می دهد
به نظر می رسد می فهمد که برای رسیدن به چه چیزی تلاش می کنید
از مشتریان قبلی خود بپرسید …

سازنده چگونه کار کرده است؟
آیا کار استاندارد مطلوبی بود؟
آیا پروژه به موقع انجام شد؟
آیا پروژه با بودجه انجام شد؟
آیا آنها مرتب ، مرتب و منطقی ساکت بودند؟
آیا آنها دوباره از آنها استفاده می کنند؟

۱۰. استفاده از مواد نادرست

تله هنگام بازسازی خانه | قانون طلایی هنگام مرمت ساختمان های قدیمی با دیوارهای جامد ، استفاده از مواد سنتی است که با روش ساخت آنها سازگار است ، یعنی ملات های آهکی ، رندرها و گچ ها ، به جای هر چیزی که حاوی سیمان مدرن باشد.

ساختمان های قدیمی با پایه های کم عمق تحت تأثیر حرکت فصلی زمین قرار می گیرند و از آنجا که سیمان بسیار شکننده است ، تمایل به ایجاد ترک های کوچک دارد. این اجازه می دهد تا باران نفوذ کند ، که پس از آن نمی تواند فرار کند. رنگ های مدرنی که به دیوارها زده می شوند نیز می توانند با جلوگیری از تبخیر طبیعی باعث دردسر شوند.

پس از آن مرطوب به دام افتاده می تواند باعث آسیب جدی به یخ زدگی در دیوارهای سنگ تراشی شود. با این حال ، همه سازندگان با آهک آشنا نیستند ، و اغلب ترجیح می دهند که با محصولات اصلی باقی بمانند. بنابراین باید روشن باشید که معاملات مورد استفاده شما مهارت های لازم را دارند.

برای جلوگیری از ایجاد مشکلات جدید مرطوب:

هنگام نشانه گیری مجدد ، از جایگزینی ملات آهک نرم با مخلوط سیمان سخت خودداری کنید
از ارائه سیمان سخت در ساختمانهای سنتی با جداره جامد خودداری کنید – از مخلوط قابل تنفس ، غنی از آهک قابل انعطاف استفاده کنید
در ساختمان سنتی با دیوارهای جامد از رنگ و یا درزگیر ضد آب استفاده نکنید
از ساخت سیمان سخت برای گچ گچ در قسمت داخلی دیواره های خارجی در ساختمانهای با دیواره جامد خودداری کنید
اطمینان حاصل کنید که مواد از نظر بصری دلسوز هستند. از روکش سنگ ، سنگ ریزه ، ریخته گری یا PVCu در یک ساختمان دوره ای خودداری کنید

۱۱. وسوسه شدن توسط “Miracle Cures” | تله هنگام بازسازی خانه

هنگام بازسازی یک ملک ، ممکن است وسوسه انگیز باشد که به سختی تبلیغات معالجات معجزه آسا را ​​امتحان کنید ، که ادعاهای خارق العاده ای مانند “هرگز دوباره رنگ نکنید” ، “نشت مهر و موم برای همیشه – فوراً” یا “راه حل نهایی برای تمام مشکلات بام” ” اما برخی از این محصولات در صورت استفاده در ساختمانهای قدیمی می توانند بسیار آسیب زننده باشند.

رندرهای اسپری و کف های پلی اورتان می توانند مسیرهای مهم تهویه را در دیوارها و سقف ها مسدود کنند و علی رغم ادعاهای خلاف آن ، مزایای عایق بندی تقریباً صفر است. درزگیرهای مرطوب فوری بندرت موثر هستند و می توانند رطوبت دیوارها را به دام بیندازند. اساساً ، اگر چیزی خیلی درست به نظر برسد که درست باشد ، احتمالاً چنین است.

 

 

پیشنهاد نویسنده: مرمت ساختمان: ۵ نکته از جوانب مثبت

۱۲. هزینه زیاد یا خیلی کم برای محل در بازسازی خانه

شما ممکن است یک نوسازی نابغه باشید اما هنوز هم می توانید یک محصول بیایید. هر خیابان یک سقف نامرئی دارد که تعیین می کند چه میزان خریدار آماده پرداخت هستند ، مهم نیست که چند زمین تنیس و سالن های ورزشی زیرزمین اضافه کنید. کیفیت اتصالات باید کاملاً منطبق با انتظارات و خواسته های بخش بازار باشد که احتمالاً ملک مورد نظر باشد.

تله هنگام بازسازی خانه | در یک حد افراطی ، ساخت یک خانه تاریخی گرجستان در انتهای مجلل شهر با نازک کاری MDF ارزان و کاشی های سقف فوم ، بدیهی است که یک اقتصاد کاذب خواهد بود. برعکس ، “بهترین خانه در بدترین خیابان” سندرم دستورالعمل ناامیدی است. به نظر واضح است ، اما این یک قضاوت کاملاً شگفت آور است.

 

پروژه هایی که توسط شرکت دکوطرح انجام شده است:

 

برای مشاوره ی رایگان می توانید با شماره های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۲۱۴۷۱۸۴۷ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با این مقاله برای ما بنویسید.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]