کاهش هزینه بازسازی خانه
12
اردیبهشت

۲۵ تله هنگام بازسازی خانه! – ۴

تله هنگام بازسازی خانه | بازسازی یک ملک خسته و مورد بی مهری در یک خانه تازه و مطلوب می تواند تجربه ای بسیار ارزشمند باشد. اما برخلاف خودساختی از ابتدا ، پروژه های نوسازی با یک کاغذ خالی شروع نمی شوند و بنابراین پیچیدگی ها و چالش های متعددی را ارائه می دهند.

در واقع ، انجام اشتباهات بی گناه و آسان بودن در یک گودال بی پول ، گرفتار شدن در اختلافات استرس زا یا زندگی در یک مکان نیمه تمام بمب بسیار آسان است. در اینجا ما ۲۵ مشکل رایج را لیست کرده ایم تا بتوانید از آن‌ها جلوگیری کنید.

 

پیشنهاد نویسنده: ۲۵ تله هنگام بازسازی خانه! – ۱، ۲۵ تله هنگام بازسازی خانه! – ۲

 

۲۰. اتخاذ تدابیر اشتباه در مصرف انرژی

تله هنگام بازسازی خانه | انرژی پس انداز شده با نصب شیشه های دوجداره در جای مجرد ۱۵-۲۰ سال طول می کشد تا بتواند هزینه خود را پس دهد ، در این زمان شما ممکن است حرکت کنید. بنابراین ، جایگزینی پنجره های دوره ای که فقط برای صرفه جویی در انرژی تعمیر می شوند ، فایده ای ندارد. در عوض ، بودجه خود را بر روی اقدامات صرفه جویی در انرژی با کوتاهترین بازپرداخت متمرکز کنید. این موارد به شرح زیر است:

پیش نویس محرومیت
لامپ کم مصرف
مخزن آب گرم و عایق لوله
عایق انبار
عایق دیواره حفره
ارتقا به دیگ بخار چگالنده
لازم است بررسی کنید که آیا مقامات محلی شما از طریق تماس یا بازدید از وب سایت خود ، کمکهای مالی برای کمک به اقدامات مربوط به بهره وری انرژی را انجام می دهند. کمک های مالیاتی و تخفیف مالیات بر ارزش افزوده همچنین در برخی از اقدامات بهره وری انرژی در دسترس است.

۲۱. ساخت قطعات اضافی | تله هنگام بازسازی خانه

همانطور که پول اجازه می دهد ملک خود را با انجام اضافات نیمه جان و کوچک بازسازی نکنید. معمولاً یافتن یک کلبه قدیمی که چندین پسوند کوچک به آن اضافه شده باشد ، تقریباً به صورت اتاق به اتاق ، با سقف های مسطح ، عاری از تخمگذار ، هنرستان های باکس دار و سایر کربنکول هایی که در هر ارتفاع پیچ و مهره دارند.

چنین اضافاتی سرانجام یک ملک را فلج می کند ، هم از نظر توانایی عملکرد به عنوان خانه ای با طرح مایع ، و هم از نظر ارزش. هرچند دشوار است ، اما بهتر است قبل از حرکت به جلو ، با تخریب چنین اضافات و بازگرداندن ساختمان به شکل اولیه قبل از گسترش و بازسازی ، یک یا دو قدم به عقب بردارید.

متأسفانه ، گاهی اوقات این میراث قبلی پیشرفت فقط ارزش کافی را اضافه کرده است تا حذف آن‌ها از نظر اقتصادی غیرقابل تحمل باشد.

 

۲۲. اتلاف فضای موجود

تله هنگام بازسازی خانه | قبل از برنامه ریزی برای افزودن برنامه افزودنی به پروژه بازسازی خود ، در نظر بگیرید که چگونه می توانید از فضای موجود استفاده کنید. اقدامات بسیاری وجود دارد که به ایجاد فضای وسیع تر در یک ملک کمک می کند و به ارزش آن افزوده ، اما هزینه ای برای هزینه تمدید هزینه دارد. در مورد تبدیل اتاق زیر شیروانی ، گاراژ ، انبار یا سایر ساختمانهای ساختمانی متصل فکر کنید. ایده های زیر می توانند در مورد هر ملکی استفاده شوند اما به ویژه برای مواردی که فضا مطرح است مناسب هستند:

استفاده مجدد از فضای گردش هدر رفته
از آینه های با موقعیت دقیق استفاده کنید
از یک راه پله کم مصرف استفاده کنید
سطح میزانسن ایجاد کنید
با افزودن راهروهای ورودی ، جریان را بهبود ببخشید
جهت چرخش درب را تغییر دهید یا از لغزنده یا دو برابر استفاده کنید
دیوارها را بردارید و بازسازی کنید
از مبلمان کم مصرف با اهداف دوگانه استفاده کنید
درهای پاسیو را اضافه کنید تا توهم باغ بودن در خانه ایجاد شود
طراحی نور را بهبود ببخشید
از تقسیم کننده های اتاق غیررسمی استفاده کنید
از فضای ذخیره سازی کم مصرف استفاده کنید
اتاق ها را ترکیب کنید – مانند طرح های آشپزخانه / اتاق ناهار خوری با نقشه باز
از نور قرض استفاده کنید
گرمایش کم مصرف را نصب کنید

۲۳. کار در نظم اشتباه

سلسله مراتب معمول کارهای نوسازی یک ملک متروکه به شرح زیر است:

توقف تصمیم بعدی: عناصر را از خود دور نگه دارید. بیمه ساختمان ، از جمله مسئولیت عمومی را انجام دهید
ثابت کردن ساختمان: سایت را برای کار کردن ایمن کنید. این ممکن است به معنی زیر سازی یا ستون بندی برای تثبیت پایه های موجود ، قرار دادن میله های کشش فولادی یا اتصالات برای جلوگیری از گسترش جانبی ، یا قرار دادن پروپیل های فولادی ، تیرها یا داربست برای جلوگیری از سقوط بیشتر قبل از تعمیرات
بازگشت و نجات آنچه می تواند مورد استفاده مجدد قرار گیرد: افراد خصوصی می توانند با راهنمایی های مقامات محلی از زباله ها به طور رایگان خلاص شوند. هرچیزی را که ارزش دارد ذخیره کنید و آن را برای استفاده مجدد یا فروش از طریق eBay یا حیاط نجات ذخیره کنید
زیربنای کار اصلی ساختمان: هر طبقه ، دیوار ، سقف یا پسوند را بسازید یا جایگزین کنید. انجام هرگونه اشاره مجدد ، تزریق DPC ، مخزن ، رندر ، تیمارهای شیمیایی و غیره در صورت امکان ، فقط پس از اتمام کار جدید به ساختار موجود نفوذ کنید
MALL THE SHELL WEATHERTIGHT: پس از اتمام ساختار سقف ، ساختار باید مقاوم در برابر هوا باشد. درها و پنجره های خارجی باید نصب و لعاب داده شوند یا با تخته پوشانده شوند
رفع اولیه: ساخت دیوارهای گلدان داخلی ، تخته های کف ، روکش درها ، پنجره ها و شیشه ها را درست کنید و سپس لوله کشی و برق را برای اولین بار انجام دهید
گچ بری مجدد / تعمیر گچ: روی دیوارها و سقف ها گچ / پوشش خشک بزنید یا هر گچ آسیب دیده را ترمیم کنید. کف پوش های طبقه همکف در این مرحله گذاشته می شود
رفع ثانویه: چوب ، کف سنگی یا کاشی کاری را بگذارید ، درها را آویزان کنید ، دامن ها و معماری را درست کنید ، جعبه را در سرویس ها قرار دهید. حمام ، آشپزخانه ، دیگ بخار و رادیاتورهای مناسب را نصب کنید. تمام رنگ آمیزی ، رنگ آمیزی و کاشی کاری را کامل کنید

۲۴. ایجاد تغییرات ساختار‌ی ناامن | تله هنگام بازسازی خانه

از بین بردن عناصر ساختاری مانند دیوارهای تحمل کننده ، سینه های دودکش ، لنگه ها ، ستون ها ، اسکله ها یا تکیه گاه ها ، یا قطع الوارهای سقف بدون جبران تغییر ، می تواند منجر به فاجعه شود. ممکن است ساختمان فروریخته نشود – اگرچه این چیزی غیرقابل شنیده نیست – اما منجر به جابجایی عمده ای در ساختمان خواهد شد و به دنبال آن همه اشکال از پنجره ها و درهای گیر گرفته تا کف های تاب خورده و ریزش جزئی دیوارها ، سقف یا دودکش دودکش ایجاد می شود.

یک سازنده باتجربه قادر به شناسایی سازه های سازه ای و نحوه جبران حذف آن‌ها خواهد بود. بازرس ساختمان می خواهد از هر گونه تغییر و نحوه پیشنهاد شما برای مقابله با آن‌ها مطلع شود و آن‌ها ممکن است محاسبات را از یک مهندس سازه درخواست کنند.

 

۲۵. پرداخت بیش از حد مالیات

تله هنگام بازسازی خانه | اگر پیمانکاری در مالیات بر ارزش افزوده ثبت نشده است ، مطمئن شوید که مالیات بر ارزش افزوده را از شما نمی گیرد. اگر پروژه شما مشمول هرگونه امتیاز مالیات بر ارزش افزوده است ، اطمینان حاصل کنید که نرخ مناسب گرفته شده است. اگر پروژه نوسازی شما یک کار تبدیل یا بازسازی مسکونی است که ده سال یا بیشتر خالی است ، بنابراین برای مالیات بر ارزش افزوده تا حد زیادی درجه صفر است. پیمانکاران شما باید نرخ کار و مواد واجد شرایط را کاهش دهند ، و شما می توانید این مبلغ را به همراه مالیات بر ارزش افزوده با استانداردی که برای خرید مواد پرداخت کرده اید ، مطالبه کنید.

اگر در حال بازسازی اساسی ساختمانی هستید که دارای شایستگی معماری کمی است ، در نظر بگیرید که آیا تخریب آن و شروع آن از ابتدا مقرون به صرفه تر است یا خیر ، زیرا این باعث می شود مالیات بر ارزش افزوده استاندارد برای همه کارها و مواد واجد شرایط صرفه جویی شود (شما در صورت نیاز توسط برنامه ریزان ، مجاز به ترک زیرزمین یا یک نمای واحد هستند.

 

پروژه هایی که توسط شرکت دکوطرح انجام شده است:

 

برای مشاوره‌ی رایگان می‌توانید با شماره‌های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۲۱۴۷۱۸۴۷ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با این مقاله برای ما بنویسید.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]