7 عامل کاهش هزینه بازسازی خانه
19
اردیبهشت

۷ عامل کاهش هزینه بازسازی خانه

هزینه بازسازی خانه | “من هرگز نمی توانم خانه ام را بفروشم!” چند بار این حرف را شنیده ایم یا حتی خودمان گفته ایم؟ تجربه شوک برچسب زمانی آسان است که می بینیم شرکت بیمه ما می خواهد در خانه ما چه ارزشی قائل شود.

بازسازی یک ملک خسته و مورد بی مهری در یک خانه تازه و مطلوب می تواند تجربه ای بسیار ارزشمند باشد. اما برخلاف خودساختی از ابتدا ، پروژه های نوسازی با یک کاغذ خالی شروع نمی شوند و بنابراین پیچیدگی ها و چالش های متعددی را ارائه می دهند.

محاسبه هزینه جایگزینی ̶ یا به عبارت دقیق تر ، هزینه بازسازی اغلب یک فرآیند پیچیده است و نتایج می تواند به طور گسترده ای از قیمت بازار منحرف شود. غیر معمول نیست که هزینه های بازسازی به طور قابل توجهی بالاتر از هزینه ساخت و ساز جدید باشد.

هزینه بازسازی هزینه استخدام پیمانکار برای جایگزینی خانه در بازار امروز با استفاده از مواد و طراحی با کیفیت مشابه است. در حالی که هزینه مواد نقش مهمی در تعیین ارزش دارد ، بسیاری از عوامل دیگر باید مورد توجه قرار گیرند اما اغلب نادیده گرفته می شوند.

 

پیشنهاد نویسنده: ۱۱ نکته برای موفقیت در بازسازی اداری

دسترسی به سایت | هزینه بازسازی خانه

دسترسی به خانه و ساخت در مکان فعلی چقدر آسان یا دشوار است؟ ماشین آلات بزرگتر ممکن است امکان پذیر نباشد. آیا شیب تندی وجود دارد؟ ممکن است بهمراه تجهیزات ویژه به تقویت اضافی نیاز باشد. آیا خانه ها در مجاورت یکدیگر هستند؟ رانندگی با چمن همسایه ممکن است یک گزینه نباشد. ممکن است مواد لازم توسط دالی و چرخ دستی وارد شود. یا ، محله ممکن است دارای محدودیت پارکینگ یا ساعت کاری باشد که در هنگام ساخت یک ساختمان کاملا جدید مشکلی ایجاد نمی کند ، اما هنگام بازسازی یک خانه مجزا باید رعایت شود.

سن خانه | هزینه بازسازی خانه

هزینه بازسازی خانه | همانطور که بیشتر قراردادهای بیمه جایگزینی خانه را به همان صورت تضمین می کنند ، خانه های قدیمی ممکن است ویژگی های منحصر به فردی داشته باشند که جایگزینی آن ها دشوار است. به عنوان مثال ، هزینه گچ از دیوار خشک بیشتر است. سازندگان امروز کمتر با تکنیک های قدیمی ساخت و ساز آشنایی دارند.

ویژگی های سفارشی | هزینه بازسازی خانه

شناسایی کیفیت خانه بسیار مهم است. در صورت ضرر ، آیا با خرید از فروشگاه خرده فروشی محلی ، کالاها به راحتی قابل تعویض هستند یا اینکه یک سفارش دهنده پیمانکار یا فروشگاه بوتیک تخصصی لازم است؟ در نظر بگیرید که آیا خانه شما از ویژگی های خاصی مانند کاغذ دیواری طراح ، کابینت داخلی ، وسایل پیشرفته ، موکت ، سیستم هشدار ، استریو داخلی یا سیستم رسانه ای ، مراحل نهایی یا ارتقا مواردی مانند جزئیات سقف ورق طلا یا درمان های پنجره سفارشی برخوردار است؟ ، وسایل روشنایی یا کمد.

کدهای ساختمانی

ممکن است یک خانه بازسازی شده باید دارای کدهای ساختمانی باشد که در زمان ساخت خانه برای آن ها مناسب نبوده است.

صرفه جویی در مقیاس | هزینه بازسازی خانه

یک سازنده می تواند تخفیف زیادی در مواد و نیروی کار دریافت کند وقتی که بسیاری از خانه ها به طور همزمان ساخته می شوند. از طرف دیگر ، وقتی مواد و نیروی کار به دلیل شرایط اقتصادی یا آب و هوایی کمیاب هستند ، هزینه ها به شدت افزایش می یابد. و هزینه های مهندسی ، هزینه های پیمانکار ، نیروی کار و بنیاد را فراموش نکنید.

زمان

هزینه بازسازی خانه | به دلیل درگیری صاحب خانه ، بازسازی خانه معمولاً بیشتر از ساخت خانه جدید طول می کشد. چرا که همه چیز بر اساس خواسته ی کافرما پیش رفته و در حیبن بازسازی ساختمان ممکن است، کارفرما بخواهد تغییراتی را در قسمت های مختلف خانه اعمال کند. به همین دلیل زمان بیشتری صرف بازسازی ساختمان می شود.

 

پیشنهاد نویسنده: مرمت ساختمان: ۵ نکته از جوانب مثبت

تخریب یا آواربرداری

پس از اتلاف ، ممکن است قبل از شروع روند بازسازی ، مقدار قابل توجهی پاکسازی لازم باشد. بازسازی و ساخت یک ساختمان، باعث ایجاد مقدار زیادی نخاله می شود که هر چند وقت یک بار توسط ماشین های نخاله، از محل خارج می شوند. شما به عنوان سی که می خواهید خانه خود را بازسازی کنید، باید از این موضوع آگاه باشید. چرا که در برخی از ساختمان ها که بازسازی خانه در طبقات بالای آن انجام می شود، استفاده از آسانسور امکان پذیر نبوده و کارگران می بایست نخاله را از طریق پله جا به جا کنند.

ارزش خانه در ارزیابی املاک و مستغلات اغلب تحت تأثیر ارزش بازار است. ارزش بازار ارزشی است که خانه های مشابه در آن منطقه به فروش می رسند. در مقابل ، هزینه بازسازی تمرکز ماست – هزینه ساخت مجدد خانه با مواد مشابه یا کیفیت مشابه ، به موقع و با سازنده ای که اساساً خانه را به عنوان یک خانه سفارشی ساخته می شود. ملاحظات دیگر: سازنده در چندین خانه در همان مجاورت کار نمی کند ، بنابراین تخفیف سازنده اعمال نمی شود و ممکن است برخی از سازندگان پس از یک حادثه ضرر قابل توجه علاقه ای به پروژه بازسازی نداشته باشند.

بنابراین وقتی تخمین ارزیابی هزینه تعویض در مورد سیاست مالک خانه خود را مشاهده کردید ، به همه مواردی که در خانه سازی شما تبدیل می شود فکر کنید.

 

پروژه هایی که توسط شرکت دکوطرح انجام شده است:

 

برای مشاوره ی رایگان می توانید با شماره های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۲۱۴۷۱۸۴۷ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با این مقاله برای ما بنویسید.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]