خانه به رنگ آبی
04
خرداد

۷ ایده خیره کننده خانه به رنگ آبی

خانه به رنگ آبی؛ در هر منطقه ای که زندگی می کنید ، برخی از رنگ های خانه ها تقریباً محبوب جهانی هستند ، مانند بسیاری از سایه های آبی. آبی یک رنگ متنوع است که به خوبی در چندین سبک معماری کار می کند و دارای سایه های مختلف از واضح تا تقریبا خاکستری است تا بتواند چیزی را برای همه فراهم کند.

پیشنهاد نویسنده: طراحی خانه

ایده های طراحی سایدینگ خانه به رنگ آبی

اگر می خواهید خانه خود را در سایه آبی قرار دهید ، به این ۷ ایده نمای سایدینگ خانه به رنگ آبی نگاهی بیندازید تا از نمای خود الهام بگیرید.

۱. رنگ های لایت و کم رنگ

خانه به رنگ آبی | وقتی بسیاری از مردم به رنگ آبی فکر می کنند ، ممکن است تصور کنند که این خانه عمیق یا تیره خواهد بود ، اما لزوماً اینگونه نیست. این خانه زیبا در یک رنگ روشن و آبی آسمانی با تر و تمیز سفید انجام شده است. استفاده از رنگ سفید در تمام قسمت های بیرونی کمک می کند تا رنگ از بین برود و از اشباع بیش از حد آن جلوگیری کند ، که ممکن است برخی از ویژگی های آن را پنهان کند. نتیجه نهایی باعث می شود تا رنگ معماری سبک نشود و از ظاهر تیره یا سنگین خانه های قدیمی پرهیز شود.

۲. رنگ های کنار ساحل

اگر ملکی در نزدیکی ساحل دارید ، استفاده از سایه آبی تیره تری را در نظر بگیرید تا رنگ اقیانوس را به ذهن بسپارید. این آبی تیره از همان تریم سفید استفاده می کند ، اما نتایج بسیار متفاوتی دارد. در این حالت ، خانه آرامتر و راحت تر به نظر می رسد ، در حالی که برخی از زونا های تزئینی در زیر سقف به عمق بخشیدن آن کمک می کنند. نتیجه یک کلبه ساحلی است که به نظر می رسد چیزی جز هوای و هوای عناصر نیست.

۳. رنگ چند تونال

خانه به رنگ آبی | برخی از سایه های آبی ، مانند آبی ساحلی که در اینجا نشان داده شده است ، به راحتی تحت تأثیر رنگ و نور اطراف قرار می گیرند. در این حالت ، فضای سبز و نور همراه با درهای قرمز پررنگ و کرکره های مشکی به ملایم شدن رنگ به سمت خاکستری کمک می کند ، از این رو عمق و ابعاد رنگی به خانه می بخشد. بسیاری از سایه های آبی به مواردی مانند نور خورشید و سایه حساس هستند. برای یافتن بهترین تناسب برای خانه خود ، ممکن است بخواهید به برخی از نمونه های نوری که خانه شما روبرو است نگاهی بیندازید تا سایه واقعی رنگ را پیدا کنید.

۴. مودی بلوز

خانه به رنگ آبی | سایه های دیگر آبی ، مانند آبی اقیانوس آرام که در اینجا نشان داده شده است ، بیشتر از رنگ آبی اشباع شده واقعی ، به خاکستری مرز می شوند. این رنگ مناسب برای کسانی است که چیزی کمی جالب تر از خاکستری مستقیم در خانه های خود می خواهند ، اما لزوماً نمی خواهند به یک رنگ پررنگ متعهد شوند. برای کمک به کمی بیشتر جلوه دادن رنگ ، بقیه رنگ های خانه با کرکره های مشکی ، روکش های سفید و سقف خاکستری تک رنگ نگه داشته می شوند و این توهم را دارند که خانه دارای رنگ آرامش بیشتری نسبت به آن است.

۵. کنتراست زیبا

خانه به رنگ آبی | خانه هایی که از مخلوطی از مواد در نمای خود استفاده می کنند ، مانند این آجرکاری ، باید دارای رنگی باشند که به برجسته بودن سایر مواد کمک کند. در حالی که رنگ آبی و آجری دقیقاً سایه های مکمل یکدیگر نیستند ، اما آنها به اندازه کافی روی چرخ رنگ قرار دارند تا اطمینان حاصل شود که دو رنگ در برابر یکدیگر ظاهر می شوند. در عین حال ، رنگ آبی تا حد زیادی از تن آجر فاصله ندارد تا باعث شود رنگ ها بصری در برابر یکدیگر لرزان شوند ، به شما ابعاد و علاقه زیادی می بخشد ، اما بدون نگاه چشمگیر که از معماری می کاهد.

۶. رنگ آرامش بخش

خانه به رنگ آبی | از میان تمام رنگ های مرتبط با خلق و خو یا احساسات ، آبی یکی از رنگ هایی است که بیشتر با آرامش و آرامش همراه است. اگر زمان زیادی را در فضای باز در ایوان یا عرشه می گذرانید ، با استفاده از یک تخته صاف برای سایدینگ ، فضای بیرونی خانه خود را با رنگ آبی غنی و واضح نقاشی کنید. با استفاده از یک تخته یا صفحه گسترده و صاف ، می توانید رنگ را با کمی سایه یا تغییر نشان دهید ، برای ایجاد پس زمینه ای برای استراحت در ایوان جلوی شما مناسب است.

۷. رنگ آمیزی نامنظم

خانه به رنگ آبی | وقتی اکثر مردم برای نمای بیرونی خانه خود رنگی در نظر می گیرند ، این رنگ معمولاً با یک سایدینگ سنتی مانند دامان افقی همراه است. از رنگهایی مانند آبی می توان بیشتر از سایدینگ دامان استفاده کرد. آنها همچنین می توانند بیانیه ای زیبا و غیرمعمول هنگام استفاده در انواع دیگر سایدینگ ، مانند این زونا های لبه مبهوت ارائه دهند. تغییر در اندازه و شکل زونا نیز ابعاد و سایه دیگری به رنگ آبی می افزاید. نتیجه یک نمای بیرونی خانه با شخصیت و همچنین رنگ زیاد است.

خانه خود را آبی رنگ کنید

خانه به رنگ آبی | با داشتن سایه ها و انواع مختلفی از نمای سایدینگ ، رنگ آبی راهی مناسب برای به دست آوردن ظاهری دلخواه برای خانه شماست. هر یک از این ایده ها را برای اندازه گیری امتحان کنید تا خانه ای غنی از رنگ و شخصیت بدست آورید.

 

پیشنهاد نویسنده: آینه در دکوراسیون، رنگ آبی برای خانه

 

پروژه های مرتبط با این مقاله که توسط شرکت دکوطرح انجام شده است:

 

برای مشاوره ی رایگان می توانید با شماره های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۲۱۴۷۱۸۴۷ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با این مقاله برای ما بنویسید.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۲ میانگین: ۵]