ایده های اتاق گیمینگ
11
خرداد

بهترین ایده‌های اتاق گیمینگ – بخش سوم

ایده‌های اتاق گیمینگ | برای داشتن یک اتاق عالی برای بازی ، باید ظاهر را با دکوراسیونی غیر عادی ، پر جنب و جوش و پر انرژی که شبیه روح بازی شماست ، کامل کنید.

نگاهی به این بهترین ایده های اتاق بازی های ویدیویی بیندازید!

 

پیشنهاد نویسنده: طراحی داخلی منزل

۳۲. ایده های اتاق بازی زیرزمین

ایده‌های اتاق گیمینگ | زیرزمین همیشه به چیزهای ترسناک مانند ارواح مربوط بوده است. خوب ، این تصویر خلاف این را به شما نشان می دهد. زیرزمین با طراحی و مبلمان امروزی به یک منطقه پر زرق و برق بازی (یا تفریح) تبدیل شده است.

به غیر از یک صفحه نمایش بزرگ برای انجام برخی بازی ها ، یک بیلیارد نیز به عنوان یک بازی جایگزین برای استراحت و لذت بردن از وقت در اتاق قرار داده شده است.

۳۳. ایده های خلاقانه طراحی اتاق بازی

ایده‌های اتاق گیمینگ | یک اتاق بازی ویدیویی می تواند در یک اتاق موجود (در اتاق خواب یا اتاق نشیمن) ایجاد شود ، یا بازیکن بخواهد یک اتاق جداگانه و خاص بسازد. به عنوان مثال ، تصویر بالا نشان می دهد که اتاق به طور خاص طوری طراحی شده است که به نظر می رسد بازیکن در Super Mario است.

۳۴. ایده های بزرگ بازی ویدیویی

این اتاق با اندازه متوسط ​​با رنگی ملایم (کرم) رنگ آمیزی شده است و در کف کف نیز از کاشی های بازتابنده در سایه ای مشابه دیوارها استفاده شده است. این ترکیب یک دید بصری متعادل ایجاد می کند. همچنین ، این توهم یک اتاق بزرگتر را ایجاد می کند.

برای لذت بیشتر ، اتاق را با بلندگوهای رنگ تیره ، صفحه نمایش ، کابینت و صندلی تزئین کنید. این کار برای ایجاد تضاد از دیوارها و کفپوش ها انجام می شود.

پیشنهاد نویسنده: طراحی داخلی منزل

۳۵. اتاق بازی ساده اما زیبا

ایده‌های اتاق گیمینگ | معمولاً یک منطقه بازی به گونه ای طراحی می شود که روحیه بازیکن را در انجام بازی ها ، سخت یا آسان افزایش دهد. به همین دلیل است مناطق بازی رنگی و تزئین شده با رنگهای برجسته و سبک مبلمان است.

این یکی متفاوت است زیرا دارای طراحی مدرن با ترکیب رنگهای کم رنگ است. نارنجی توسط سفید روی میز و دیوارها نرم می شود.

۳۶. اتاق بازی های ویدیویی به سبک مینیمالیست

ایده‌های اتاق گیمینگ | برای افراد متعصب بازی ، طراحی اتاق بازی به اندازه خود بازی مهم است. این ایده اتاق به جای ایجاد منطقه ای نامرتب و باریک ، با کابینت های سفید ساده و در عین حال زیبا ، طراحی مدرن را برای ذخیره تمام بازی های شما ارائه می دهد.

علاوه بر اینکه خود را از داشتن یک اتاق بازی بی نظم نجات می دهید ، کابینت با دو بلندگوی برج نازک تکمیل می شود تا صدای بازی را بترکاند و شور و شوق شما را برای شلیک به همه زامبی ها و دشمنان افزایش دهد.

۳۷. راه اندازی بازی برای اتاق کوچک

ایده‌های اتاق گیمینگ | یک منطقه مخصوص بازی به یک صفحه نمایش بزرگ که مرکز اتاق باشد نیاز دارد. برای تأکید بر قطعه مرکزی ، نور پس زمینه محیط را به تخته پایه و پشت صفحه نصب کنید. همچنین می توان از چراغ های اطراف قاب درب برای ایجاد این شدت اثر استفاده کرد.

۳۸. اتاق بازی شیک و تمیز

بیشتر ایده ها پیشنهاد استفاده از طراحی مربوط به مضمون بازی را به اتاق می دهند ، اما فقط به گزینه های داشتن یک اتاق آرامش بخش مانند این اتاق محدود می شود.

اتاق تمیز و باز به نظر می رسد زیرا با رنگ آمیزی سفید و با الگوهای صاف ، کفپوش روشن و مبل های نرم رنگ رنگ آمیزی شده است. این اتاق نه تنها برای انجام بازی ها ، بلکه همچنین برای استراحت در کنار دوستان یا خانواده مجاز است.

پیشنهاد نویسنده: طراحی و دکوراسیون اتاق خواب

۳۹. ایده های راه اندازی بازی در اتاق زیر شیروانی

ایده‌های اتاق گیمینگ | در بسیاری از خانه ها ، چرخاندن اتاق زیر شیروانی نامرتب و زاویه دار عجیب و غریب می تواند یک چالش باشد. با این حال ، این تصویر به شما نشان می دهد که مبلمان ساده به اتاق کمک می کند تا به عنوان یک منطقه بازی و مرکز سرگرمی در خانه عمل کند.

منطقه بازی روی صفحه بالای پیشخوان کوچک ، رو به روی صندلی بازشو متمرکز می شود. در همین حال ، مرکز سرگرمی بر روی تلویزیون نصب شده روی دیوار تمرکز دارد.

۴۰. ایده های اتاق بازی های ویدیویی با نورپردازی طبیعی

ایده‌های اتاق گیمینگ | همانطور که در این تصویر دیده می شود ، برخی بلندگوها در اطراف اتاق قرار گرفته اند. دو تا از آنها کنار صفحه تلویزیون است ، یکی زیر صفحه قرار گرفته و دیگری روی سقف نصب شده است. این تنظیم تجربه شگفت انگیزی از انجام بازی ها به شما می دهد.

۴۱. نصب بازی در اتاق نشیمن

یک اتاق نشیمن عمومی به منظور تمرکز بر تلویزیون به عنوان مرکز سرگرمی در اتاق طراحی شده است. این ایده اتاق بازی های ویدیویی از طراحی موجود اتاق نشیمن استفاده می کند ، اما با کمی تنظیم.

یک منطقه مخصوص بازی شخصی در گوشه ای با صفحه نمایش سه گانه و یک صندلی متحرک راحت ایجاد شده است. نه تنها این ، بلکه روشنایی رنگی محیط نیز برای تقویت جو در تلویزیون مرکزی نصب شده است.

۴۲. ایده های اتاق بازی ارزان

ایده‌های اتاق گیمینگ | تبدیل اتاق موجود به اتاق بازی های ویدیویی وقتی می خواهید کل دکوراسیون و طراحی را کاملاً سبک کنید ، می تواند یک چالش سخت باشد. این ایده به شما می گوید که در واقع می توانید از طراحی موجود اتاق استفاده کنید. اتاق با رنگ آبی تند روی دیوارها ، سقف ، پیشخوان ها ، پرده ها و مبل تزئین شده است. این رنگ برای شما مناسب است که فضای دریا را تحسین می کنید. برای تشدید صحنه ، نور پس زمینه را روی پس زمینه رایانه نصب کنید.

۴۳. اتاق بازی های ویدیویی با روشنایی نئون

ایده‌های اتاق گیمینگ | در یک اتاق بزرگ ، تصمیم گیری در مورد طول نور پس زمینه محیط کار دشوار است (نور برای تعادل روشنایی از صفحه نمایش استفاده می شود ، بنابراین به چشم شما آسیب نمی رساند).

روش صحیح نصب چراغ بر روی سقف و پشت صفحه نمایش ها است. این تنظیم صدای اتاق را افزایش می دهد ، بنابراین بازیکنان می توانند هنگام بازی کردن روی صفحه نمایش تمرکز کنند.

پیشنهاد نویسنده: طراحی داخلی منزل

۴۴. در یک اتاق بخوابید و بازی کنید

ایده‌های اتاق گیمینگ | آیا می خواهید یک اتاق بازی بسازید ، اما فقط یک اتاق خواب دارید؟ خوب ، این ایده برای شما بسیار مناسب است. همچنین این یک اتاق بازی ویدیویی و یک اتاق خواب است.

در واقع اتاق فوق العاده مینیمالیستی است و دارای قفسه هایی برای نگهداری همه کتابها و بازی های ویدیویی و تخت خواب بین مبل و کامپیوتر است.

۴۵. اتاق بازی در یک دفتر خانه؟ چرا که نه؟

ایده‌های اتاق گیمینگ | این روزها مردم از خانه کار می کنند. به همین دلیل است آنها اتاقی دارند که مخصوص کار و تمرکز ساخته شده و طراحی شده است. بنابراین ، اضافه کردن یک گوشه اضافی برای بازی مجاز است ، بنابراین وقتی خیلی از کار خسته شدید می توانید بازی کنید.

اتاق را می توان مانند تصویر بالا تقسیم کرد. منطقه کاری رو به دیوار است ، بنابراین هنگام کار شما را مجبور به انجام بازی نمی کند. سپس ، منطقه بازی نزدیک درب است ، بنابراین شما فقط پس از پایان کار قبل از رفتن به خانه آن را بازی می کنید.

۴۶. ​​دنیای تتریس

ایده‌های اتاق گیمینگ | آیا تتریس را به یاد دارید؟ این اتاق از تتریس به عنوان دکوراسیون دیوار استفاده می کند. تتریس که زمانی بازی بسیار پرطرفداری بود باعث می شود اتاق خلاقیت و لذت بخشی داشته باشد. فقط کافی است چند کاشی مربع رنگی بخرید و سپس آنها را به دیوار وصل کنید.

۴۷. عناصر زمینه ای مضمونی اتاق بازی

پوسترهای دیواری بازی های رایانه ای مورد علاقه شما فضای پرنشاطی به اتاق می بخشند. علاوه بر این ، برای تأکید بر شدت بازی ها ، اتاق با رنگ هایی رنگ آمیزی شده است که می تواند شدت بین بازیکن و بازی او را افزایش دهد.

۴۸. ایده های اتاق بازی مضمون سوپر ماریو

ایده‌های اتاق گیمینگ | آیا شما متعصب Super Mario هستید؟ این اتاق ممکن است الهام نهایی شما شود. از Super Mario به عنوان موضوع اصلی خود استفاده می کند. موضوع با تطبیق بالش های پرتاب Super Mario و شکل های عروسک ماریو ، نقطه ستاره و موارد دیگر تکمیل شده است. برای بالا بردن طرح ، دیوار با طراحی آشنا از سوپر ماریو کشیده و نقاشی شده است.

۴۹. اتاق بازی مضمون جنگ ستارگان

ایده‌های اتاق گیمینگ | بسیاری از کسانی که عاشق بازی های رایانه ای هستند ، حق امتیاز Star Wars را می دانند. آیا شما یکی از آنها هستید؟

خوب ، در اتاق بازی خود از لامپ های روشنایی به عنوان وسایل روشنایی استفاده کنید. به غیر از ایجاد یک فضای عالی نور محیط ، در دیوار شما نیز عالی به نظر می رسد. آنچه شما باید انجام دهید در اینجا است: نصب چراغ های روشنایی به عنوان دیوارکوب. ترکیب رنگ بازتاب زیبایی بر روی میز ایجاد می کند.

۵۰. کتابخانه بازی های ویدیویی

ایده‌های اتاق گیمینگ | گیمرها نیز بعضی اوقات گردآورنده هستند. آنها تمام بازی هایی را که در طول زندگی خود خریداری می کنند حفظ می کنند. این مجموعه بازی ها را می توان در رک ها قرار داد. به این ترتیب ، شما کتابخانه بازی های ویدیویی خود را خواهید داشت. ممکن است روزی بازی های ویدیویی قدیمی نرخ بالایی در بازار داشته باشند.

به غیر از بازی های ویدیویی ، می توانید کتاب ها و سی دی های خود را نیز در مجموعه قرار دهید ، بنابراین کتابخانه بزرگتر می شود. برای خنک کردن ، برخی از سبک ها را به آن اضافه کنید. به عنوان مثال ، نورهای محیط (صورتی و نارنجی) را نصب کنید تا فضای خلقی برای آرامش ایجاد شود.

۵۱. اتاق خواب مضامین پرندگان خشمگین

ایده‌های اتاق گیمینگ | آیا شما Angry Birds بازی کرده اید؟ این بازی زمانی بسیار محبوب بود به طوری که بسیاری از تولیدکنندگان تصمیم گرفتند کالاهایی با موضوع Angry Birds تولید کنند.

اگر شما یا بچه هایتان از طرفداران بازی هستید ، این ایده برای شما عالی خواهد بود. با تخت دو طبقه ، کمد و کمد آویز Angry Bird ، فضای اتاق خواب را به یک مکان تفریحی تبدیل کنید. این دکوراسیون شامل نقاشی دیواری با موضوع Angry Bird ، چاپ های قاب دار ، برچسب ، اسباب بازی و عروسک یا بالش Angry Birds است.

پیشنهاد نویسنده: ۹ نکته برای طراحی داخلی مدرن

پروژه هایی که توسط شرکت دکوطرح انجام شده است:

برای مشاوره ی رایگان می توانید با شماره های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۲۱۴۷۱۸۴۷ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با بهترین ایده‌های اتاق گیمینگ برای ما بنویسید.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۲ میانگین: ۵]