یخچال های توکار
20
آبان

یخچال های توکار

یخچال های توکار

یخچال توکار چیست؟

یخچال های توکار یخچال هایی هستند که در کابینت های آشپزخانه محکم می شوند و ظاهری لوکس و با کیفیت ارائه می دهند. یخچال‌های داخلی می‌توانند از جنس استیل ضد زنگ یا پانل‌های آماده باشند و با پنل‌های کابینت سفارشی پوشانده شوند تا یکپارچه با آشپزخانه شما ترکیب شوند. یکی از بهترین راه ها برای افزایش ارزش بازسازی آشپزخانه، برنامه ریزی برای یخچال توکار در طراحی آشپزخانه است.

 

یخچال های توکار

انواع یخچال توکار

سه نوع یخچال توکار، یخچال یکپارچه و یخچال پانل آماده وجود دارد.

یخچال‌های داخلی سنتی معمولاً به صورت ساید بای ساید یا فریزر پایین عرضه می‌شوند. اگر بیش از ۸ سال پیش برای خرید یک یخچال گران قیمت خرید می کردید، به احتمال زیاد یک یخچال داخلی سنتی خریداری کرده اید. ویژگی این سبک از یخچال موتور در بالا و درب و دستگیره ها از کابینت شما ۱-۲ اینچ بیرون زده است.

این سبک مناسب است برای:

  • مصرف کنندگانی که دسترسی آسان را به قفسه های بلند ترجیح می دهند
  • یک یخچال بزرگ (عرض ۴۲ تا ۴۸ اینچ) با قیمت لوکس مقرون به صرفه تر
  • تعویض یخچال داخلی قدیمی
  • مصرف کنندگانی که ظاهر صنعتی تر را به آشپزخانه خود ترجیح می دهند

 

یخچال های یکپارچه

امروزه یخچال های یکپارچه در میان خریداران لوازم لوکس انتخاب برتر هستند. یخچال‌های یکپارچه می‌توانند از جنس استیل ضد زنگ یا پنل سفارشی برای مطابقت با کابینت‌های شما باشند. یخچال های یکپارچه در اندازه ها و سبک های مختلفی مانند فریزر پایین، درب فرانسوی، ساید بای ساید و ستونی تولید می شوند. هنگامی که درب یک یخچال یکپارچه را باز می کنید، متوجه خواهید شد که قفسه ها نسبت به یک یخچال داخلی سنتی بالاتر احساس می شوند. این به این دلیل است که موتور به جای بالا در پایین است. یخچال های یکپارچه مطلوب ترین سبک هستند زیرا کاملاً همسطح با کابینت شما نصب می شوند.

این یخچال برای موارد زیر عالی است:

  • ظاهری کاملاً آماده برای فیت کردن پنل
  • درب بدون دستگیره (در مدل های انتخابی)

 

یخچال های ستونی (تمام یخچال و فریزر)

یخچال های ستونی نوعی یخچال یکپارچه هستند. ستون ها تماماً لوازم یخچال و فریزر هستند که می توانند با هم یا جدا از هم نصب شوند و بر اساس نیاز شما کاملاً قابل تنظیم هستند.

این نوع از یخچال توکار عالی ست برای:

  • مسیر تحویل تنگ – از آنجایی که ستون‌ها جداگانه ارسال می‌شوند، تحویل ستون‌های ۲×۲۴ اینچی راحت‌تر از یخچال‌های بزرگ ۴۸ اینچی است.
  • سفارشی کردن میزان فضایی که می خواهید به غذای تازه، غذای منجمد و ذخیره سازی شراب اختصاص دهید
  • از آنجایی که می‌توان ستون‌ها را با هم یا جداگانه نصب کرد، ستون‌ها آزادی بیشتری برای سفارشی کردن طراحی آشپزخانه به شما می‌دهند

انتخاب یخچال توکار یک راه عالی برای ارتقاء ظاهر آشپزخانه جدید شما است. صرف نظر از فضای شما یا سبک یخچال ترجیحی شما، یخچال های داخلی زیادی برای انتخاب وجود دارد.

 

مزایا و معایب یخچال توکار چیست؟

یخچال یکی از آن لوازم ضروری آشپزخانه است که هر پنج یا ده سال یک بار آن را خریداری می کنید. به این ترتیب، ممکن است هنگام خرید یخچال با گزینه های بیشتری نسبت به پیش بینی ها روبرو شوید. به لطف پیشرفت های تکنولوژیکی و گرایش های جدید طراحی، امروزه گزینه های بیشتری در دسترس است. در حالی که ظاهر یکی از چشمگیرترین پیشرفت ها در صنعت یخچال است، امروزه افراد بیشتری از مزایای مختلف طراحی های مدرن و خلاقانه یخچال مانند یخچال داخلی بهره می برند. برای کمک به شما در بهترین انتخاب، مزایا و معایب یخچال توکار در زیر ذکر شده است.

 

مزایای یخچال توکار: فضای آزاد بیشتر

یخچال توکار بخشی جدایی ناپذیر از تمایل فزاینده امروزی برای ایجاد فضای بیشتر است. نصب یک یخچال توکار مدرن با ارتفاع کم به صاحبان خانه کمک می کند تا فضای پیشخوان بیشتری به دست آورند و آن را به یک راه حل ایده آل برای کسانی که نگران صرفه جویی در فضا هستند تبدیل می کند. جابجایی یخچال به کابینت آشپزخانه پایین‌تر نیز فضای گران بهایی را آزاد می‌کند که برای تبدیل به پیشخوان بیشتر، که معمولاً با ارزش‌ترین دارایی آشپزخانه است، کافی است.

 

مزایای یخچال توکار: صاف و شیک

اکثر یخچال‌های داخلی مدرن از فولاد ضد زنگ یا آلومینیوم ساخته شده‌اند که باعث می‌شود در عین داشتن مزایای عالی، عمر طولانی داشته باشند. یخچال های توکار برای تکمیل لوازم آشپزخانه مدرن طراحی شده اند و شما همیشه می توانید از میان طیف وسیعی از مواد، بافت، رنگ و طرح انتخاب کنید.

 

مزایای یخچال توکار: سازگار با محیط زیست

همه یخچال های داخلی دارای گواهینامه ستاره انرژی هستند زیرا اکثر آنها پس از سال ۲۰۰۲ ساخته شده اند. به عنوان وسایل کم مصرف، نصب یخچال توکار نه تنها به سبز شدن و حفظ محیط زیست کمک می کند، بلکه به شما کمک می کند تا برق خود را کاهش دهید. صورت حساب

 

مزایای یخچال توکار: جریان ترافیکی بهتر در آشپزخانه و خانه

حتی زمانی که یخچال در یکی از گوشه‌های آشپزخانه قرار می‌گیرد، اغلب می‌تواند منبع آزار باشد، به خصوص اگر فضای آشپزخانه شما محدود باشد. در حالی که یخچال‌های استاندارد معمولاً از دیوار بیرون می‌آیند و حرکت در آن منطقه خاص را دشوارتر می‌کنند، نصب یخچال داخلی باعث افزایش جریان ترافیک در منطقه آشپزخانه شما می‌شود. بنابراین، می‌توانید مهمان‌های بیشتری را دعوت کنید و مهمانی‌های بیشتری را بدون نگرانی از شلوغی بیش از حد برگزار کنید.

 

مزایای یخچال توکار: ظاهری ساده تر

یخچال‌های داخلی با کمک به نمایه‌ای ساده‌تر و یکنواخت‌تر، جذابیت فضای آشپزخانه را افزایش می‌دهند. یخچال توکار بیرون نمی‌زند، اما با کابینت آشپزخانه اطراف هماهنگ می‌شود که ظاهری تمیزتر، براق و با کیفیت‌تر را به همراه دارد.

 

مزایای یخچال توکار: جاگیر نبودن با همان عملکرد همیشگی

اگرچه یخچال‌های داخلی به‌طور ایده‌آل درون پیشخوان پنهان می‌شوند، اما عملکرد یخچال‌های توکار به همان اندازه یخچال‌های استاندارد است. عمق یخچال داخلی می تواند متفاوت باشد زیرا آن ها از نظر ساختاری به گونه ای طراحی شده اند که عمق کابینت های ۲۳۱/۲ تا ۲۶ اینچ را در خود جای دهند که کمی کوتاه تر از دستگاه های معمولی است و بنابراین به راحتی در بسیاری از فضاها جا می شود.

 

معایب یخچال توکار

مانند هر وسیله دیگری، یخچال های داخلی دارای معایبی هستند از جمله:

معایب یخچال توکار: اندازه کوچک تر برخی محفظه ها در برخی مدل های خاص

اگرچه این نوع یخچال نسبت به یخچال های معمولی دسترسی بهتری را فراهم می کند، اما کشوها کمی کوتاه تر هستند که در صورت نیاز به نگهداری اقلام طولانی تری مانند ظروف نگهداری کرفس و پلاستیکی می تواند تفاوت قابل توجهی ایجاد کند.

 

معایب یخچال توکار: محفظه فریزر کوچکتر

یکی دیگر از معایب یخچال های توکار این است که در صورت وجود، محفظه فریزر در مقایسه با یخچال های معمولی کمتر نگه می دارد. شما باید انتظار ظرفیت کمتری نسبت به آنچه که یک فریزر استاندارد ارائه می دهد داشته باشید، صرف نظر از اینکه فریزر را به عنوان کشوی پایینی یا بالای آن انتخاب می کنید.

 

معایب یخچال توکار: مشکل در دسترسی

در حالی که این نوع یخچال به شما این امکان را می دهد که از فضای آشپزخانه خود استفاده موثری کنید، اما اگر مشکل کمر یا هر ناتوانی دیگری دارید، می توانند بسیار چالش برانگیز باشند. تلاش برای رسیدن به چیزی در سطح پایین می تواند دردسرساز باشد.

 

معایب یخچال توکار: گران تر بودن

بسته به طراحی و ویژگی‌ها، یخچال‌های داخلی می‌توانند هزینه بالایی داشته باشند. علاوه بر این، اگرچه یخچال‌های معمولی زیر پیشخوان به سادگی به‌صورت پلاگین و بازی به شرطی که فضای زیر پیشخوان به اندازه کافی بزرگ باشد، نصب می‌شود، نصب یک مدل ممتاز ممکن است به کار نجاری نیاز داشته باشد تا اطمینان حاصل شود که مناسب و بی‌نقص است.

در نهایت نیز، با در نظر گرفتن صرفه جویی های بالقوه به لطف بهره وری بیشتر انرژی، یخچال های داخلی یک سرمایه گذاری هوشمندانه هستند. به این ترتیب، مزایای ارائه شده توسط نصب یک یخچال زیر پیشخوان بسیار بیشتر از معایب است.

 

 

برای مشاوره ی رایگان می توانید با شماره های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۲۱۴۷۱۸۴۷ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با این مقاله ما بنویسید.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]