کمد دیواری برای پذیرایی
31
شهریور

کمد دیواری برای پذیرایی

کمد دیواری برای پذیرایی

از بین همه وسایل مختلفی که در خانه وجود دارد کمد دیواری یکی از اصلی ترین و کاربردی ترین وسایل های است که می تواند در خانه مفید واقع شود و فضایی را برای نظم دهی در منزل ایجاد کند.

امروزه طبقات با فضایی که در کمد ها ایجاد می شود باعث می‌شود که نظم بیشتری در خانه برقرار شود و همچنین باعث خلوت‌تر شدن محیط خانه میشود.

برای انتخاب مدل کمد دیواری اتاق پذیرایی باید حساسیت زیادی به خرج دهید و فاکتورهایی که مورد نیاز آن است را در نظر بگیرید تا بتوانید هزینه مورد نیاز را پرداخت نمایید.

برای قرارگیری کمد دیواری ها،  باید سعی کنید که چیدمان دکوراسیون منزل و طراحی داخلی ساختمان به هم نخورد و طراحی کمد را متناسب با فضای خانه اجرا کنید.

کمد دیواری برای پذیرایی

کمد دیواری ها می توانند عنصر مفید در همه فضاها باشد برای مثال در ادارات، فروشگاه ها، هتل ها، بیمارستان ها و غیره.

از آنجایی که نظم و سامان دادن به محیط بسیار مهم است و در روحیه افراد تاثیر گذار است، می توانید از کمد های گوناگون و متفاوت استفاده کنید.

بهتر است هنگامی که می خواهید از کمد دیواری ها استفاده کنید هر طبقه را اختصاص به وسایل خاصی دهید تا هر سری دنبال آن وسیله نگردید، با این کار باعث می‌شود که راندمان کار بالا رود و در زمان کمتری شما به خواسته مورد نظرتان برسید.

اما اگر می خواهید که  در طراحی داخلی پذیرایی یک کمد دیواری مناسب داشته باشید باید یک سری ویژگی ها را در آن تقویت کنید.

برای مثال استحکام کمد دیواری باید بالا باشد تا وسایل را که در آن قرار می دهید دچار آسیب‌دیدگی نشوند.

برخی از متریال ها اگر مرغوب و با کیفیت نباشند، هنگامی که وسایل را روی آنها می گذارید ممکن است که دچار شکستگی شوند و استحکام پایین آنها باعث می‌شود که شما دوباره برای خرید کمد دیواری هزینه کنید‌.

معمولاً چهارچوب های فلزی مقاومت بهتری نسبت به سایر متریال ها دارد زیرا که در چارچوب های فلزی زوار وجود دارد که باعث می‌شود که هر میزان وزنی را که می خواهید روی آن قرار دهید.

برای کمد دیواری های پذیرایی و تزئینات ساختمان بهتر است که از نوع ریلی آنها استفاده کنید و همچنین در انتخاب یراق‌آلات آن هم دقت کافی را داشته باشید، چون در بازار انواع یراق آلات چینی وجود دارد که کیفیتی پایینی دارند.

هر چه که کیفیت کمدها بهتر باشد ماندگاری آنها هم بیشتر خواهد بود و دیگر نیاز نیست چند سری هزینه پرداخت کنید.

با یک بار هزینه درست و متناسب می توانید استحکام آنها را تضمین کنید.

برای اینکه بتوانید ابعاد کمد دیواری را در اتاق پذیرایی بدست آورید باید طول دیواری که قرار است کمد روی آن نصب شود را اندازه گیری کنید و سپس در ارتفاع کمد ضرب کنید تا متر مربع کمدی که قرار است ساخته شود معین گردد.

معمولاً ارتفاع کمدها را تا زیر سقف می گیرند تا بتوانند وسائل بیشتری در خود جای دهند.

برای زیبایی کمدهای دیواری میتوانید از رنگ های خاص و زیبا استفاده کنید.زیرا اتاق پذیرایی اغلب فضای مهمان است و در چشم هر بیننده ای زیبا به نظر میرسد.

کمدهای کلاسیک که درب های آنها پر از هنر منبت کاری است از ویژگی های خانه های کلاسیک است.

هنر معرق و منبت کاری معمولا بر روی کابینت ها و کمد ها انجام میشود که زیبایی آن وسیله را چندین برابر میکند.

در خانه های بزرگ معمولا از رنگ های تیره تر برای انتخاب مبلمان و کمدها و طراحی دکوراسیون استفاده میکنند زیرا جلوه متفاوت تری دارد و زیبایی خود را نشان میدهد.

بهترین گزینه استفاده از رنگ های قهوه ای و تیره میباشد که برای خانه های متراژ بزرگ استفاده میشوند.

پروژه های مرتبط با این مقاله که توسط شرکت دکوطرح طرح انجام شده است:

برای مشاوره ی رایگان می توانید با شماره های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۲۱۴۷۱۸۴۷ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با این مقاله برای ما بنویسید.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]