ساخت مشارکتی در منطقه دو تهران
10
خرداد

بازسازی مشارکتی در مشهد

بازسازی مشارکتی در مشهد و نکات مهم آن

شاید شما هم به عنوان یک سرمایه‌گذار یا صاحب ملک، به فکر ساخت و بازسازی مشارکتی در مشهد افتاده باشید؛ یعنی تصمیم بگیرید تا در مشهد ساخت و ساز انجام داده یا ملک خود را در اختیار متخصصان این حوزه قرار دهید و در سود این پروژه سهیم شوید. در این نوشته از صفر تا صد ساخت مشارکتی در مشهد مقدس را با دکوطرح بخوانید!

 

به اطلاعات بیشتری درمورد بازسازی مشارکتی در مشهد نیاز دارید؟ حتما به این مقالات نگاهی بیندازید!

 

 

قوانین مهم بازسازی مشارکتی در مشهد

قوانین بازسازی مشارکتی در مشهد به این صورت است که معمولا تراکم ساختمان و حالات خاص برای آن در نظر گرفته می‌شود. هنگامی که در مشهد ساخت و ساز می‌کنید باید دقت کنید که پیشروی طول بنای ملک باید در نظر گرفته شود، به این معنا که فقط ۶۰ درصد بنا می‌تواند پیشروی کند و باید در زمان اجرا ۲ متر عرض برای حیاط باقی بماند.

بازسازی مشارکتی در مشهد | شرکت معماری دکوطرح 09122460089

تراکم ساختمانی نیز باید در نظر گرفته شود، یعنی در هر طبقه به اندازه مجاز ساخت و ساز انجام گرفته باشد. هم چنین بعضی از مناطق مشهد در طرح قرار دارند که برای آن‌ها نباید ساخت و ساز صورت گیرد. از سایر قوانین بازسازی مشارکتی در مشهد می‌توانید در مشاوره رایگان با مهندسان دکوطرح بپرسید!

 

بازسازی مشارکتی در مشهد چه مزایایی دارد؟

قبل از این که از مزایای بازسازی مشارکتی در مشهد حرف بزنیم، بیایید تا ساخت مشارکتی را تعریف کنیم. به قراردادی که مالک، ملک خود را به عنوان آورده قرار می‌دهد و سازنده نیزکلیه هزینه‌های ساخت را متقبل می‌گردد ساخت مشارکتی می‌گوییم. در ساخت مشارکتی در مشهد، ملک از یکی و سرمایه از کسی دیگر می‌باشد که به آن، مشارکت در ساخت یا ساخت و ساز شریکی نیز گفته می‌شود و مزایا و سود زیادی برای دو طرف سازنده و صاحب ملک دارد.

ساخت مشارکتی در منطقه پنج تهران

ساخت مشارکتی در مشهد دارای مزایای زیادی از جمله افزایش ارزش ملک و نیز بهترین راه برای نوسازی ساختمان‌های قدیمی است اما باید برای بهره‌مندی از این مزایا، قوانینی را رعایت کنید تا متحمل ضرر و زیان نشوید.

بازسازی مشارکتی در مشهد | شرکت معماری دکوطرح 09122460089

برای عدم بروز مشکل حین بازسازی مشارکتی در مشهد باید به جزئیات قرارداد و بند‌های مرتبط با قرارداد توجه کرد. به عنوان مثال در قرارداد باید موضوع با جزئیات کامل تعیین شود تا هیچ شبهه‌‌ای در قرارداد ایجاد نگردد. مشخصات طرفین قرارداد باید به صورت دقیق نوشته شود. هر دو طرفین باید از معتبر بودن هویت طرف مقابل اطمینان پیدا کند. همچنین در تنظیم قرار داد به نوع و میزان آورده طرفین اشاره گردد.

ساخت مشارکتی در منطقه یک تهران

دقت کنید که حتما باید مشخص شود که سازنده باید در چه تاریخی شروع و در چه تاریخی ملک را به اتمام برساند. تعهدات در قرارداد باید به نحوی تنظیم گردد که احتمال تفسیر سو در آن ایجاد نگردد. شرایط فنی و اجرایی در قرارداد باید به صورت دقیق و کامل بیان گردد که در آینده اختلافی به جهت این موضوع ایجاد نگردد. با رعایت این موارد خواهید توانست پروژه بازسازی مشارکتی در مشهد خود را به بهترین شکل انجام دهید.

 

ارزش ملک بازسازی مشارکتی در مشهد

ارزش ملک در تمام شهرهای ایران مدام رشد می‌کند. بسیاری از مشتریان ما درمورد ارزش ملک و نحوه تقسیم آن با شریکشان سوال می‌کنند. در قرارداد ساخت مشارکتی در مشهد، متراژ و قیمت زمین می‌بایست به طور دقیق محاسبه گردد.

بازسازی مشارکتی در مشهد | شرکت معماری دکوطرح 09122460089

به منظور جلوگیری از این اختلافات و تعیین میزان سود لازم است در تنظیم قرارداد مشخص کنید هر کسی چه چیزی وسط گذاشته و چه کاری می‌کند و بابت آن چه چیزی دریافت خواهد کرد. جمع سرمایه‌‌‌های مالک و کسی ملک را بازسازی می‌کند ارزش کل پروژه‌ می‌باشد.

 

هزینه بازسازی مشارکتی در مشهد حدودا چقدر است؟

هزینه‌ ساخت مشارکتی در مشهد به عوامل مختلفی بستگی دارد. برای ساخت مشارکتی در مشهد به اولین چیزی که نیاز داریم مصالح است. قیمت مصالح خانه روزانه متفاوت است و باید بر اساس همان روز هزینه‌ ساخت و ساز را در نظر بگیریم. بعد از قیمت مصالح، اولین کسی که در ساخت و ساز در نظر گرفته می‌‌شود پیمانکار است. در کنار مهندسان و پیمانکار، افرادی به عنوان کارگر نیز برای ساخت و ساز فعالیت می‌کنند که حقوق آن ها نیز باید در نظر گرفته شود. همچنین هزینه‌هایی که برای مجوز و عوارض شهرداری پرداخت می‌کنید نیز مهم هستند و می‌توانند روز به روز تغییر کنند. برای استعلام رایگان هزینه ساخت مشارکتی در مشهد، با تماس با شماره‌‌های زیر می‌توانید از دکوطرح مشاوره رایگان بگیرید!

 

برای مشاوره‌ی رایگان می‌توانید با شماره‌های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۲۱۴۷۱۸۴۷ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با این مقاله ما بنویسید.

موفق باشید.

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]