کابینت مدرن
24
مرداد

کابینت مدرن

کابینت مدرن

زمانی که نام کابینت ها به میان می آید شما به یاد آشپزخانه می افتید. خانوم های خانه دار بیشتر زمان خود را در آشپزخانه می گذراند.

این زمان برای خانم ها ممکن است طولانی باشد و برای این که خسته نشوند شما باید طراحی منحصر به فردی را برای آشپزخانه به کار ببرید.

این روز ها آشپزخانه های جدید به طرح های مختلف ساخته می شوند و شما می توانید طراحی آن را به گردن بگیرید و از طرح های امروزی برای آن ها استفاده کنید.

کابینت های مدرن یکی از این کابینت ها می باشد و شما می توانید از انواع آن ها استفاده کنید و نسبت به سلیقه و علاقه خود از رنگ های جذاب استفاده کنید.

کابینت های مدرت می توانند از متریال های مختلف ساخته شوند و از انواع آن ها می توان به ام دی اف و کابینت های برجسته و کابینت های گلاس و کابینت های دیگر استفاده کنید.

 

قبل از خواندن این مقاله توصیه می شود مقالات زیر را نیز مطالعه کنید:

 

 

اصل کابینت مدرن

کابینت در اصل یک کلمه فرانسوی می باشد و در زبان فرانسوی به معنای قفسه و طبقه بندی وسایل می باشد. در زمان های قدیم آشپزخانه ها به صورتی بود که در آن ها از گنجینه ها استفاده می شده است و یک میز در آن قرار داشته است تا بتوان وسایل را روی آن قرار داد و آشپزی کرد ولی این روز ها شما در آشپزخانه ها کابینت ها را تعبیه می کند.

این کابینت ها نقش قفسه ها را برای شما اجرا می کنند و شما می توانید از این قفسه ها برای مرتب سازی محیط داخلی آشپزخانه خود استفاده کنید.

 

اما چرا کابینت مدرن

زیرا کابینت های مدرن با طراحی ها و سبک های امروزی بسیار نزدیک هستند و شما می توانید بسته به سلیقه و علاقه خود یکی از طرح های متنوع آن را انتخاب کنید.

کابینت های مدرن می توانند شما را شگفت زده کنند و در قسمت هایی از آشپزخانه کابینت ها به کار می روند که شما ممکن است آن ها را نبینید و متوجه آن ها نشوید.

ساخت کابینت برای هر آشپزخانه متفاوت می باشد و شما می توانید برای هر آشپزخانه ای نظر متفاوتی داشته باشید و سلیقه خود را برای آن ها بیان کنید تا آن ها بدانند از چه طرح و سبکی استفاده کنند.

 

انواع کابینت

انواع کابینت هایی که برای آشپزخانه های مدرن به کار می رود می تواند متفاوت باشد و بسته به سلیقه یکی از انواع آن ها انتخاب شود.

همان طور که در بالا تر گفته شد می توان این گونه بیان کرد که شما می توانید نوع متریال ساخت کابینت های آشپزخانه را تعیین کنید و با این کار شما می توانید برای هزینه ها نیز بهترین نوع را انتخاب کنید.

کابینت های ملامینه و کابینت های گلاس متفاوت می باشد و از هر دو متریال برای ساخت کابینت های متفاوت استفاده می شود.

 

کابینت های گلاس

این کابینت ها همان طور که مشخص می شود از نوع های گلاس طراحی و ساخته می شود و ویژگی های ظاهری و مثبت آن ها بسیار زیاد می باشد.

اما درون کابینت های گلاس از مغز هایی به نوع ام دی اف به کار گرفته می شود ولی ظاهر آن ها از روکشی براق استفاده می شود و شما می توانید از این براقیت برای آشپزخانه خود استفاده کنید و زیبایی آن را برای آشپزخانه خود بخواهید.

روکش های براق و زیبای این کابینت ها بسیار معروف می باشند و حالت آینه ای را به خود می گیرند و خانوم های خانه دار این طراحی را بسیار دوست دارند و یکی از پرطرفدار ترین ها در بین کابینت ها می باشد.

تنوع رنگی و زیبایی که این کابینت های مدرن توانسته اند در خود نشان دهند این گونه است که می توانید آن ها را در بیشتر خانه ها مشاهده کنید، مخصوصا رنگ سفید این کابینت ها بسیار جذابیت خاصی را دارند و شما می توانید این رنگ را در هر آشپزخانه ای مشاهده کنید و لذت ببرید.

 

کابینت فوق برجسته

ایمن کابینت ها دارای مغزی از ام دی اف می باشند و ضخامت آن ها شانزده میل میشد و روکشی که برای آن ها به کار گرفته می شد تنوعی از کره ای بود.

یکی از شرکت های ایرانی می تواند این کابینت های زیبا را در ایران تولید کند که به آن شرکت فرامید می گویند و تنها کارخانه ای می باشد که تمیزی را به همراه جذابیت نشان می دهد.
افرادی که می خواهند از مقرون به صرفه بودن استفاده کنند می توانند از این سبک و طرح کابینت ها استفاده کنند.

این کابینت ها در اصل از کابینت های ایتالیایی الهام گرفته شده اند و توانسته اند برای خود برندی را تولید کنند و زیبایی را به حد خود برسانند.

بسیاری از کابینت های مدرن امروزی قابلیت رنگ های متنوع را دارند و شما می توانید بسته به علیقه خود رنگی را انتخاب کنید ولی این کابینت ها را می توان به صورت همزمان با دو رنگ طراحی کرد.

کابینت های فوق برجسته مدرن دارایی یک رنگ می باشند که برجسته بوده و این رنگ به نوعی می توان گفت مات می باشد و برای قسمت های براق می توان گفت از جنسی مانند هایگلاس استفاده می شود تا بتواند خود را نشان دهد.

زمانی که شما از این کابینت ها برای آشپزخانه خود استفاده می کنید می توانید زیبایی آشپزخانه خود را چندین برابر کنید و زیبایی را به آشپزخانه خود راه دهید.

برای افرادی که می خواهند از دو رنگ به صورت همزمان در آشپزخانه خود به کار بگیرند شما می توانید این کابینت ها را به آن ها پیشنهاد کنید و به زیبایی جلوه دهید.

این کابینت ها اغلب از چوب های مصنوعی ساخته می شوند و همین موضوع باعث می شود که هزینه ساخت آن ها کمتر باشد ولی با این تفاصیر طبیعت را در خانه و آشپزخانه خود داشته باشید.

 

کابینت دو رنگ

تا به امروز شاید آشپزخانه هایی را مشاهده کرده باشید که در آن ها از دو رنگ کابینت استفاده شده است و ترکیب را به زیبایی در محیط آشپزخانه به کار گرفته شده است.

زمانی که شما می خواهید دکوراسیون و طراحی آشپزخانه خود را تغییر دهید می توانید از این ترفند استفاده کنید و این کار از نظر کارشناسان می تواند گزینه مناسبی برای تغییر دکوراسیون و طراحی باشد.

ولی زمانی که شما در حال تغییرات در آشپزخانه و کابینت ها می باشید باید این را در نظر داشته باشید که طبق طراحی و دکوراسیون داخلی منزل خود این کار را انجام دهید.

طمانی که شما از طرح های دو رنگ استفاده می کنید می توانید از رنک سفید و کرم به همراه هم استفاده کرده تا جذابیت را به شما نشان دهد.

حتما رنگ هایی که می خواهید در کنار یکدیگر به کار ببرید باید به یکدیگر مربوط باشند و باعث سردرگمی شما نشود.

رنگ ها را در کنار یکدیگر در آشپزخانه تصور کنید و اگر طراحی برای شما طرحی را در نظر می گیرد از او خروجی کار را در نرم افزار های طراحی بخواهید تا اشتباه نکرده باشید.

هارمونی بین رنگ ها می تواند جذابیت و هدفمندی در دکوراسیون داخلی شما را به رخ بکشاند و چون می خواهید زمان زیادی را در آشپزخانه سپری کنید به رنگ ها در کنار یکدیگر فکر کنید تا از وجود مشکل جلوگیری کنید.

رنگ ها می توانند شخصیت آشپزخانه شما را مشخص کنند و به آن شخصیت بدهند.

 

 

برای مشاوره ی رایگان می توانید با شماره های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۲۱۴۷۱۸۴۷ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با این مقاله ما بنویسید.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]