راهنمای شما برای طراحی خانه مینیمال
27
اردیبهشت

راهنمای شما برای طراحی خانه مینیمال

راهنمای شما برای طراحی خانه مینیمال

طراحی خانه مینیمال | اضافه کار ، خانه های ما می توانند ما را غرق در کار کنند. جایی که زمانی یک فضای داخلی آرام و دلپذیر بود ، به لطف تجمع نامرتب و چیزهایی که احساس می کنید هرگز نمی توانید از آنها جدا شوید ، می تواند خفقان آور شود. خانه های ما مملو از گنجینه های کمی از خاطرات و اشیا روزمره است که به مرور زمان به دست آورده ایم. از لوازم تحریر و وسایل آشپزخانه گرفته تا عکس ها و اسباب بازی های بچه ها ، وسایل موجود در فضای داخلی ما نحوه زندگی ما را بسیار تعیین می کنند و می توانند عادت تصاحب آن را داشته باشند.

 

پیشنهاد نویسنده: طراحی داخلی منزل

 

جای تعجب نیست که فضای داخلی مینیمالیستی با دیوارهای پاک و پاک دارای صفحه های خوراک اینستاگرام و تابلوهای Pinterest ما باشد ، زیرا افراد بیشتری زندگی ساده و ساده ای را انتخاب می کنند. مردم با بی نظمی خود خداحافظی می کنند و زندگی پاک را در آغوش می کشند. آنها به جای اینکه فضای داخلی را با چیزهای بی معنی پر کنند ، در قطعات زیبا که یک عمر ماندگار هستند سرمایه گذاری می کنند.

طراحی خانه مینیمال | با این وجود یک هنر در طراحی یک خانه مینیمالیستی وجود دارد زیرا ساده سازی بیش از حد شما را در معرض خطر ایجاد فضایی سرد و ناخوشایند قرار می دهد. در این راهنما ، ما چگونگی ایجاد خانه ای را که عاری از هرج و مرج باشد ، اما همچنان شخصیت و گرما را نشان می دهد ، با شما به اشتراک می گذاریم.

طراحی خانه مینیمال | چرا مینیمالیسم جهان را با طوفان گرفته است؟

مینیمالیسم صرفاً به دلیل اینکه مد روز است و فضاها می توانند زیبا به نظر برسند ، دنیای طراحی داخلی را طوفانی نمی کند. رها کردن وسایل و زندگی در یک خانه بدون آلاینده دارای مزایای زیادی است از جمله:

• سلامتی بهبود یافته

طراحی خانه مینیمال | زندگی در یک خانه مینیمال به شما فرصت می دهد تا مانند سلامتی خود مانند بهبود رژیم غذایی ، ورزش بیشتر ، کاهش استرس یا خواب راحت تمرکز کنید. زندگی در یک محیط بدون سر و صدا همچنین باعث کاهش سموم و گرد و غبار جمع شده در وسایل شما می شود.

• جاذبه ی بصری

طراحی خانه مینیمال | ایجاد فضا در فضای داخلی شما به شما امکان می دهد مبلمان زیبا ، کارهای هنری و با ارزش ترین دارایی خود را به نمایش بگذارید. یک خانه مینیمالیستی می تواند جذابیت بصری فضای شما و همچنین عناصر تزئینی شما را بهبود بخشد.

• آزادی مالی

مینیمالیسم به شما این فرصت را می دهد تا از بدهی خود خارج شوید. به جای اینکه چک پرداختی خود را صرف اشیا یکبار مصرف کنید ، می توانید روی چیزهایی سرمایه گذاری کنید که قرار است یک عمر دوام داشته باشند یا خاطرات ایجاد کنند.

 

پیشنهاد نویسنده: طراحی داخلی منزل

 

• آسان نگه داشتن

صرف یک روز کامل در تمیز کردن آخر هفته ایده سرگرمی کسی نیست. تمیز کردن و نگهداری یک خانه مینیمال راحت تر است. به زبان ساده ، هرچه وسایل خانه کمتری داشته باشید ، باید تمیزتر شوید!

قوانین سبک سازی حداقل در یک خانه | طراحی خانه مینیمال

در حالی که هر خانه ای متفاوت است ، قوانین مختلفی وجود دارد که هر فضای داخلی مینیمالیستی آنها را پذیرفته است.

 

پیشنهاد نویسنده: بازسازی اتاق نشیمن

• کمتر بیشتر است

طراحی خانه مینیمال | پایه و اساس هر داخلی مینیمالیستی کمتر است بیشتر است. فضاها در حالت ساده خود نگه داشته می شوند و هر قطعه در هر اتاق با قصد و نظم تنظیم می شود. اگر می خواهید از سبک مینیمالیستی استفاده کنید ، باید در چیدمان فضای داخلی خود بیشتر فکر کنید و همیشه مایل باشید قطعات را بردارید تا زمانی که احساس درست شود.

• آن را شخصی کنید

طراحی خانه مینیمال | یک فضای مینیمالیستی نیازی به خالی بودن از شخصیت ندارد. بیشتر خانه های مینیمالیستی موفق سلیقه صاحب آنها و روشی را که دوست دارند در فضا زندگی کنند نشان می دهد. چه در چیدمان فضای داخلی و چه در انتخاب مبلمان ، خانه ها باید نحوه زندگی شما را در خود جای دهند. برای اینکه خانه خود را دوست داشته باشید ، باید مواردی را نیز برای خود شخصی در نظر داشته باشید که این یک دیوار از عکس های بزرگ است یا یک مجموعه دقیق از مواردی که در سفر خود گرفته اید.

• ذخیره سازی را به حداکثر برسانید

مینیمالیست ها ممکن است نمایش کمتری داشته باشند ، اما این بدان معنا نیست که آنها از تمام وسایل و مایحتاج خود صرف نظر می کنند. در عوض ، خانه های آنها مملو از انبار جاروبرقی است که به اتاق اجازه می دهد تقریبا خالی به نظر برسد.

• خطوط تمیز EMBRACE

طراحی خانه مینیمال | رویه های نیمکت شفاف ، مبلمان با خطوط تمیز و دیوارهای برهنه برای یک خانه مینیمال ضروری است. بی نظمی از بین رفته و در عوض ، اشیا و مبلمان اجازه نفس کشیدن دارند. دیوارها با حداقل کارهای هنری تمیز نگه داشته می شوند و سطوح آن از انبوهی از کاغذها ، انبارهای مجلات و مجموعه ای غیرقابل کنترل از دستبندها پاک است.

 

پیشنهاد نویسنده: انواع مختلف کمد

 

• سرمایه گذاری در کیفیت

طراحی خانه مینیمال | فضای داخلی مینیمالیستی کیفیت را نسبت به کمیت تداعی می کند. سرنشینان با قطعات کلاسیک تزئین می کنند که حتی با استفاده روزانه نیز آزمایش زمان را می کنند. از قطعات بزرگ مبلمان گرفته تا تختخواب و کوسن ها ، کیفیت خرید فقط زیبایی زیبایی تجزیه شده را افزایش می دهد.

• یک پایه خنثی ایجاد کنید

یک خانه مینیمالیستی کلاسیک همیشه با پایه خنثی شروع می شود. این یک محیط آرام و تازه ایجاد می کند و پالت به راحتی با رنگ و بافت مشابه ساخته می شود. یک پایه سفید به شما امکان می دهد بدون تنفس فضا ، در رنگ های طبیعی خاکستری ، برنزه و بژ مخلوط کنید.

• با بافت بازی کنید

طراحی خانه مینیمال | برای جلوگیری از احساس خنثی و خنک بودن فضای داخلی ، از طریق مواد و پارچه به آن بافت اضافه می شود. این به افزودن گرما و غنی سازی فضا کمک می کند.

 

پیشنهاد نویسنده: طراحی داخلی منزل

نکاتی برای ساده سازی فضای خود | طراحی خانه مینیمال

اگر در فکر ایجاد شلوغی برای ایجاد یک خانه مینیمالیستی هستید ، در اینجا چند نکته برای شروع وجود دارد:

۱. شخصی شوید

طراحی خانه مینیمال | نحوه زندگی خود را مشاهده کنید. روز به روز از چه چیزی استفاده می کنید؟ چگونه در فضای خود تعامل و حرکت می کنید؟ چه چیزهایی می توانید از فضای داخلی خود حذف کنید؟ درک نحوه زندگی در خانه شما به شما درمورد تنظیماتی که می توانید برای رسیدن به سبک مینیمالیستی انجام دهید ، بینشی می دهد.

۲. الهام بگیرید

چند تصویر از خانه های مینیمالیستی جمع کنید که از آنها الهام گرفته اید. بافت ها ، پالت رنگ ، سبک مبلمان و احساس کلی خانه را یادداشت کنید تا نقطه شروع شما باشد.

۳. آدرس یک اتاق در یک زمان

بهم ریختن کل خانه یک کار عظیم است بنابراین به جای تعمیرات اساسی در هر اتاق ، یکی را برای شروع انتخاب کنید. در سرتاسر خانه پیشرفت کنید و اتاقهای خود را یکی پس از دیگری تمام کنید.

۴. مبلمان خود را ویرایش کنید

مبلمان قسمت عمده ای از فضای داخلی شما را اشغال می کند ، بنابراین با ویرایش قطعات موجود در هر اتاق شروع کنید. آیا مواردی وجود دارد که فقط گرد و غبار جمع می کند؟ آیا می توانید یک قطعه را جایگزین کنید تا فضای ذخیره سازی بیشتری مانند میز قهوه خوری یا اعتبار را به شما بدهد؟ آیا مبلمان فعلی شما متناسب با پالت رنگی خنثی شماست؟

۵. سطح خود را پاک کنید

طراحی خانه مینیمال | اگر چیزهایی را به دلیل قلاب بودن به دیوار آویزان کرده اید ، آن را پایین آورده و کارهای هنری خود را با دقت انجام دهید. در مورد تمام سطوح شما نیز همین طور است – آن دسته از مجله های موجود در زمین را بردارید ، جایی را برای انبوه اسکناس های خود روی نیمکت پیدا کنید و از شلوغی تزئینات مانتو یا بوفه خود بکاهید.

۶. مکانی برای همه چیز پیدا کنید

در فضای داخلی مینیمالیستی هیچ چیز بی جا نیست. همه چیز خانه دارد و پس از استفاده دوباره برمی گردد. اگر نمی توانید مکانی برای یک مورد خاص پیدا کنید ، ارزش دارد که از خود بپرسید آیا واقعاً به آن نیاز دارید یا خیر. به یاد داشته باشید که کیفیت را بیش از کمیت بدانید و اطمینان حاصل کنید که ذخیره کافی برای مواردی که تحمل جدایی آنها ندارید ، دارید!

 

پروژه هایی که توسط شرکت دکوطرح انجام شده است:

 

برای مشاوره ی رایگان می توانید با شماره های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۲۱۴۷۱۸۴۷ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با این مقاله برای ما بنویسید.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۲ میانگین: ۵]