اجرای دکوراسیون داخلی اداری
۲۳
بهمن

اجرای دکوراسیون داخلی اداری

اجرای دکوراسیون داخلی اداری نقش بسزایی در ذهنیت کارمندان دارد. نوع نگاه و احساس دفتر می تواند نیروی کار را برای بهتر شدن و بهبود روحیه کارکنان القا کند. دلیل این امر این است که یک دفتر دکوراسیون چیزهای فراتر از زیبایی شناسی است.

این زیبایی شناسی همراه با سودمندی است ، که اشتیاق یک کارمند را برای شروع کار و یا از بین می برد. یک اجرای دکوراسیون داخلی اداری و دفتر مجهز و زیبا همچنین تأثیرات مثبتی بر بهره وری کارکنان و همچنین استخدام بهتر آن ها دارد.

به همین دلیل شما برای بازی در کنار هم باید ایده های گسترده ای از اجرای دکوراسیون داخلی اداری داشته باشید.

اجرای دکوراسیون داخلی اداری شما باید چیزهای زیادی در مورد محیط دفتر شما بگوید. این که آیا شما یک فضای کار آرامش بخش ، یک محیط کار گاه به گاه ، یک نگاه کاملا جدی حرفه ای و غیره را ارائه می دهید ، دکوراسیون شما باید در مورد نام تجاری شما صحبت کند و این به معنای درک کافی از دکوراسیون محل کار است.

درک دقیق این ایده ها و اجرای دکوراسیون داخلی اداری نه تنها به معنای خرید زیباترین محصولات است. این در مورد دانستن این است که چه چیزی در محیط کار بهتر جواب می دهد و چه چیزی مناسب دفتر شما است. بنابراین ، برای کمک به درست کردن آن ، در اینجا بهترین ایده های دکوراسیون دفتر برای فضای کاری شما آورده شده است.

 

 

پیشنهاد نویسنده برای اجرای دکوراسیون داخلی اداری: دکوراسیون اداری کوچک

 

۱. چشم انداز و مأموریت قابل مشاهده شرکت

اجرای دکوراسیون داخلی اداری یک شرکت باید در مورد خود شرکت صحبت کند. این باید بازتاب آنچه شرکت در آن ایستادگی می کند باشد. بهترین راه برای انجام این کار نمایش چشم انداز و ماموریت شرکت بر روی دیوارهای آن به روشی جذاب است.
چشم انداز نمایش داده شده کارکنان شما را از آنچه در آن تجارت بنا شده یادآوری می کند و آنها را برای دستیابی به اهداف بیشتر سوق می دهد.

اجرای دکوراسیون داخلی اداری
اجرای دکوراسیون داخلی اداری

 

۲. طرح رنگ

طرح رنگ در مورد طراحی فضای اداری جنبه اساسی دارد. شما نباید در اینجا با رنگ های مختلف بسیار زیاد از حد بگذرید. ما به شما توصیه می کنیم که با رنگ های مارک خود همراه باشید.
این یک جریان زیبا از تجارت و فضای اداری آن ایجاد خواهد کرد. همچنین ، اگر می خواهید دفتر کار خود را رنگارنگ تر کنید ، از استفاده از انواع بسیار زیاد خودداری کنید. مخلوط کردن بسیاری از ترکیبات مختلف رنگ در یک دیوار تنها یک اشتباه بزرگ است.
در عوض ، شما از طرح های رنگی خاصی برای دیوارها ، سقف ها ، کف ها و غیره استفاده می کنید. در اینجا ، به تأثیر روانی رنگ های مختلف و معنی آنها بسیار توجه کنید. برای یک محیط اداری ، سایه های قرمز ، آبی ، زرد ، سبز ، بنفش ، نارنجی و خاکستری بسیار عالی هستند.

۳. مجسمه آرم شرکت

داشتن مجسمه آرم شرکت در وسط محل کار دفتر نیز راهی عالی برای پیشبرد لحن شرکت در فضای کاری آن است. این به طرز شگفت انگیزی شخصیت برند شما را نشان می دهد و همچنین می تواند یک قطعه زیبا برای شروع گفتگو باشد.
به عنوان مثال ، داستان پشت آرم چیست ، آرم به چه معناست و غیره فقط یک نمایش است ، اما اگر به درستی استفاده شود ، می تواند به عنوان یک ابزار بازاریابی عالی نیز کمک کند.

۴. هنر دیواری

اکثر دفاتر دارای هنرهای برجسته دیواری ساخته شده توسط هنرمندان محلی جامعه هستند. این هنرهای دستی ، زیبایی های حیرت انگیز یک شرکت را ایجاد می کنند. علاوه بر این ، همچنین به ارتقا جامعه هنری محلی کمک می کند.
با این حال ، قبل از رفتن به چنین هنرهای دیواری ، باید در انتخاب دقت کرد. این هنر هنوز برای یک محیط اداری است ، بنابراین باید مربوط به شرکت باشد. بنابراین ، قبل از استخدام یک هنرمند ، پیش از این به تفسیر وی از هنر شرکت خود نگاه کنید.
شما فقط باید هنرمند را به استخدام خود در آورید که این هنر به خوبی با نام تجاری شما ژل می زند.

 دکوراسیون داخلی اداری
دکوراسیون داخلی اداری

 

۵. مبلمان بد بو

مبلمان اداری یکی از اجزای اساسی فضای کاری است. این کار از طریق استفاده روزمره انجام می شود و بنابراین باید قابل اعتماد باشد. مبلمان نیز نباید خسته کننده باشد.
امروز بازار پر از مبلمان بادوام و در عین حال شیک است که شما می توانید برای محل کار خود انتخاب کنید. انواع کاناپه ، صندلی ، میز ، میز کامپیوتر که امروز می توانید تهیه کنید فوق العاده است. یافتن انتخاب خود از این طیف گسترده برای شما سخت نخواهد بود.

۶. قالیچه ها

برای ترسیم فضایی بدون هیچ مانع فیزیکی ، فرش ها می توانند بسیار مورد استفاده قرار گیرند. چند فرش در اطراف دفتر نیز می تواند فضا را زنده کند.
اگرچه ، در حالی که فرش وجود دارد ، باید مراقب بهداشت مناسب محیط کار باشید. اگر آنها را کاملاً تمیز نکنید ، می توانند پناهگاهی برای گرد و غبار باشند که می توانند به هوای اطراف آسیب برسانند. باید آنها را کاملاً با آب تمیز کنید تا اینکه فقط جاروبرقی کنید.

۷. نقاشی ها

اگر با بودجه در بازار دکوراسیون دفتر هستید ، نقاشی ها می توانند ارزش زیادی داشته باشند. عمدتا ارزان هستند ، فضای کمتری را اشغال می کنند و احساس خوبی را به اتاق می دهند. در بیشتر فضاهای اداری ، این نقاشی ها در رنگ های سیاه و سفید ظریف ظاهر می شوند.
اینها فضای شرکت را به روشی مینیمالیستی درجه یک و جلب می کنند که به چشم آسیب نمی رساند. یا ، می توانید با هنرهای رنگارنگ جسورانه رفتار کنید و یک محیط اداری جوان و پر جنب و جوش را به نمایش بگذارید. تخیل شما فقط انتخاب شما را محدود می کند.

 دکوراسیون اداری
دکوراسیون اداری

 

۸. آینه ها

آینه ها در فضای کار اداری به پالایش و حرفه ای بودن محل می افزایند. همچنین ، آینه ها می توانند فضا را جادارتر نشان دهند. این بیشتر به نظر می رسد دفتر کار شما بازتر و جذاب تر است.

۹. تقسیم کننده به جای دیوار ها

فضای دفتری آزاد در دنیای تجارت مدرن جادارتر و حرفه ای به نظر می رسد. بعلاوه ، داشتن فضای باز به معنی زمین زدن است که باعث بهبود ارتباطات محل کار می شود. برای قرار دادن فضای کار در فضای باز ، می توانید دیوارها را با تقسیم کننده ها جایگزین کنید.

۱۰. فضا های مختلف

همچنین بهتر است فضای اداری را به واحدهای مختلف تفکیک کنید. منظور ما از این حرف ، داشتن ظاهر و احساس متفاوت برای اتاق های مختلف است. اینها می تواند اتاق کنفرانس ، اتاق استراحت ، سالن های اداری ، اطاقک و غیره باشد.
شما می توانید این اتاق ها را مطابق کاربری طراحی کنید. در حالی که اتاق کنفرانس می تواند نگاه جدی به صندلی ها و میزهای اداری داشته باشد ، اما اتاقک ها می توانند مطابق خواسته های کارمندان باشند. به همین ترتیب ، می توانید در اتاقهای استراحت با کیسه لوبیا و غیره نگاهی آرام داشته باشید.

 دکوراسیون داخلی
دکوراسیون داخلی

 

پیشنهاد نویسنده برای اجرای دکوراسیون داخلی اداری: دکوراسیون اداری لاکچری، پارتیشن های اداری

 

۱۱. فضای شخصی شده

اجازه و تشویق کارکنان برای شخصی سازی اتاقک های خود. این رنگ های جدیدی به ارمغان می آورد و همچنین کارمندان را به راحتی کار می کند. به این دلیل است که با سفارشی سازی اتاقک های خود می توانند فضای خود را با چیزهایی که دوست دارند تزئین و ساماندهی کنند.
همچنین ، کار در فضای سفارشی خود باعث افزایش بهره وری نیز می شود.

۱۲. روشنایی طبیعی

وجود روشنایی طبیعی مهمترین عامل در فضای اداری است. کار مداوم در زیر فشارهای نور مصنوعی ، نه تنها چشم بلکه به سلامت کلی کارمندان آسیب می رساند. در این راستا ، داشتن نور خورشید در طول روز یک گزینه عالی است.
در اینجا ، باید پنجره های خود را با پرده باز و بدون مانع نگه دارید. همچنین اگر به پرده نیاز دارید ، به سراغ پارچه سبک بروید. پرده های پنجره را در تمام طول روز باز نگه دارید تا نور آفتاب به فضای داخلی مطب وارد شود.

۱۳. کتابخانه کوچک

دانش برای پیشی گرفتن از رقابت شما از اهمیت بالاتری برخوردار است. بنابراین ، شما باید همیشه با تمام اطلاعات مورد نیاز به روز باشید. یکی از راه های انجام این کار از طریق کتاب است. داشتن یک کتابخانه کوچک با سه یا چهار قفسه کتاب باید این کار را در اینجا انجام دهد.
همچنین قفسه های کتاب که به درستی نگهداری می شوند ، هاله مطب را اضافه می کنند و حرفه ای تر به نظر می رسند. در اینجا ، در صورت فضای کم ، فقط می توانید برخی از کتابهای مربوط به صنعت خود را بالای یک میز قهوه قرار دهید.

۱۴. اسنک بار

میان وعده های سالم برای کار برای سلامتی مناسب کارمندان ضروری است. این به تناسب اندام کارمندان کمک می کند و همچنین به تیز بینی نیز کمک می کند. در اینجا ، داشتن یک میان وعده یک ایده حتی خارق العاده است.
شما می توانید محصولات ارگانیک ، میوه ها ، قهوه و انواع غذاهای خوراکی داشته باشید که ممکن است یک کارمند برای یک روز کاری به آنها نیاز داشته باشد. یک میان وعده نیز می تواند راهی عالی برای کارمندان شما برای شناخت بیشتر یکدیگر به روشی غیررسمی باشد. این امر به ایجاد پیوند بهتر بین آنها کمک خواهد کرد.

۱۵. روشنایی

روشنایی نقش زیادی در دکوراسیون دفتر دارد. باید برای استفاده روزمره مناسب و قابل اعتماد باشد و همزمان برای یک محیط اداری نیز عالی به نظر برسد. هنگام خرید برای روشنایی ، باید نور شدید فلورسنت را کنار بگذارید زیرا باعث خستگی چشم و ایجاد میگرن می شود.
در یک محیط اداری ، باید به دنبال یک منبع نور تک سطح بروید. در اینجا می توانید لامپ های میز را در هر اتاقک تهیه کنید تا کاربری شما بهتر قابل تنظیم باشد.

۱۶. گوشه نمایش دفتر

بیشتر کارمندان یک دفتر گوشه و کنار زیبا را دوست دارند. غالباً به آنها نمای فوق العاده ای می بخشد و به آرامش ذهن آنها کمک می کند. اگر دفتر شما از دفتر کار گوشه ای منظره دارد ، حتماً از آن استفاده کنید.
در اینجا می توانید پنجره های بزرگ شیشه ای داشته باشید تا از بیرون دید بهتری داشته باشید یا زمینه ای داشته باشید. اگر بتوانید این منطقه را بصورت عمومی نگه دارید نه اینکه آن را فقط به یک نفر اختصاص دهید ، اوضاع حتی بهتر خواهد بود. به این ترتیب ، کل دفتر از منظره بیرون لذت می برد.

۱۷. گل

قرار گرفتن در یک محیط بسته باعث می شود که فرد احساس گیر افتادن کند. بنابراین ، ضروری است که تا آنجا که ممکن است عناصر بیرونی مطلوب در آن گنجانده شود. یک مثال در اینجا استفاده از گل در یک محیط اداری است.
گلها در یک محیط اداری زیبا به نظر می رسند. آنها احساس بهتری از جو ، بو ایجاد می کنند و زیبایی های طبیعی را ارائه می دهند. در اینجا می توانید چند گلدان بخرید و آنها را در اطراف دفتر کار با گل پراکنده کنید تا محیطی را تازه و سرزنده نگه دارید.

۱۸. گیاهان

گیاهان یکی دیگر از ایده های مهم دکوراسیون اداری به دلیل احساس تزئینی و طبیعی بودن آنها در یک فضای کاری است. آنها هوای تازه را برای کارمندان فراهم می کنند و محیط کار آرام را ایجاد می کنند. با این حال ، باید مراقب باشید که این گیاهان با نور خورشید و آب مناسب روزانه نگهداری شوند.
تعداد کمی از گیاهانی که می توانید برای دفتر کار خود در نظر بگیرید Devil’s Ivy، Aglaonema، Ficus Benjamina، Bromeliads، Peace Lily، Dracaena، Sansevieria، Cacti و … هستند.

 

۱۹. عطر

یک ایده دکوراسیون اداری معمولی برای بیشتر کارفرمایان عطرهای اداری است و به همین ترتیب. قرار گرفتن در محیطی با جنبه های بسیار زیاد می تواند باعث بو در فضای کار شود. این ماده نه تنها آزار دهنده است بلکه می تواند بر سلامتی فرد نیز تأثیر بگذارد.
بنابراین ، شما باید رایحه مطبوعی را در محیط دفتر خود داشته باشید. در اینجا لیمو ، اسطوخودوس ، یاسمن ، رزماری ، دارچین و نعناع فلفلی را به شما توصیه می کنیم.

۲۰. کابینت

کمدهای بایگانی کالایی حیاتی در هر اداره است. آنها اطلاعات ضروری مورد نیاز روزانه را ذخیره می کنند. همچنین این کابینت ها در برخی موارد به دلیل استفاده زیاد ممکن است نامرتب شوند. گاهی اوقات نیز ممکن است کثیف شود که به ظاهر بی نظم کمک می کند.
یک کاری که می توانید در اینجا انجام دهید ، پر کردن مناسب از طریق تمایز با رنگ است. می توانید گزارش های بازاریابی را در پوشه های نارنجی ، امور مالی به رنگ بنفش و غیره نگه دارید. این نه تنها سازماندهی بهتری خواهد داشت بلکه باعث افزایش رنگهای مختلف به یک کالای اداری دیگر می شود.

 

۲۱. دستاوردهای نمایش داده شده

یکی از بهترین ایده های اجرای دکوراسیون داخلی اداری داشتن دستاوردهای تیم در یک نمایش بزرگ است. این می تواند یک کابینت تروفی یا یک دیوار گالری با تمام بریده های روزنامه و تصاویر تیم باشد.
این کار به ایجاد انگیزه کارمندان کمک می کند و همچنین به آنها نگاهی اجمالی به میزان پیشرفت آنها می دهد. این همچنین به منظور نشان دادن موفقیت های مشتریان و استخدام های جدید ، به ادارات افزوده شده است.

۲۲. ورودی محل

همیشه داشتن یک ورودی پر جنب و جوش برای ورود به دفتر کار ضروری است. در اینجا ، شما می توانید ورودی را با نیمکت و گیاهان تزئین کنید تا فضای استقبال بیشتری را به تصویر بکشید. اگر فضای خالی دارید ، باید پوسترهای دید شرکت را نیز آویزان کنید.
ایده های دیگر در اینجا می تواند داشتن یک میز قهوه با برخی از کتاب ها باشد. یک دستگاه فروش می تواند مکان را نیز روشن کند.

۲۳. میز بازی / میز استخر

داشتن چند بازی در فضای کار نیز همیشه یک ایده جالب است. آنها به شاداب نگه داشتن ذهن کمک می کنند و همچنین می توانند از بین برنده استرس باشند. در اینجا ، یک میز استخر باید خوب کار کند.
اگر دفتر کوچکی دارید ، می توانید چند بازی رومیزی نیز داشته باشید تا فضای بیشتری را ذخیره کنید. بازی های رومیزی مانند دارت ، شطرنج ، انحصار ، گزینه های عالی در یک محیط اداری هستند.

۲۴. کیسه های حبوبات و آجیل

اگر شرکت شما حال و هوای خنک تری دارد ، بهترین کار این است که طراحی داخلی را نیز داشته باشید. در این سناریو اولین چیزی که به ذهن ما خطور می کند کیسه های حبوبات است. در دفتر کار اطراف بسیار عالی به نظر می رسند و همچنین فوق العاده راحت هستند.
کیسه های لوبیا همچنین دارای مزایای زیادی برای سلامتی کارکنان هستند آنها به وضعیت بدن کمک می کنند ، تنش و سردرد را کاهش می دهند ، درمانی در کمردردها و غیره هستند. بنابراین می بینید که کاربرد بسیار خوبی دارد و همچنین فراتر از جذابیت دکوراسیون مطب خالص است.

۲۵. ساعت

حفظ مدیریت زمان مناسب در محیط کار امری حیاتی است. به همین دلیل است که مدیران باید مدیریت بار مناسب را نیز اعمال کنند. بنابراین ، برای اینکه کارگران شما ارزش زمان را درک کنند ، دکوراسیون دفتر شما نیز می تواند کمی صحبت کند.
در اینجا می توانید یک ساعت بزرگ و شیک برای دفتر خود تهیه کنید که در محل زندگی مشترک و محل کار قرار دارد. داشتن یک ساعت غول پیکر همچنین در صورت ارائه خدمات به مشتریان در مناطق مختلف زمانی مفید است. در این رابطه ، باید چندین ساعت داشته باشید که مناطق زمانی مختلف را نشان می دهد. این ظاهر حرفه ای تری به دفتر می آورد.

۲۶. عکس های تیمی

داشتن یک تیم عالی برای موفقیت در دنیای تجارت بسیار مهم است. در این زمینه می توانید اهمیت تیم خود را در فضای کاری خود نیز نشان دهید. در اینجا می توانید به مناسبت های مختلف از تیم خود عکس بگیرید. این موارد می تواند در خارج از خانه تیم ها ، مهمانی های اداری ، فعالیت های تیم سازی و غیره باشد.
نمایش چنین لحظاتی به یاد ماندنی به روحیه کارمندان در دوران سخت نیز کمک خواهد کرد. این امر به آنها انگیزه می دهد تا تیم های سختی را پشت سر بگذارند و از اوقات سخت عبور کنند.

۲۷. تخته سفید و تابلوهای اعلانات

تخته های سفید راهی عالی برای شکل دادن ایده های عالی در جلسات تیم هستند. در این راستا ، شما باید تابلوهای سفید مختلف را در بخشهای مختلف قرار دهید. این به جریان ایده ها کمک می کند و دفتر را حتی بهتر می کند.
همچنین می توانید یک تابلوی اعلانات داشته باشید تا به کارگران در مورد تاریخ های مهم اطلاع دهد. این یک یادآوری عالی برای رویدادهای مهم تیم خواهد بود. بنابراین ، هم برای زیبایی و هم برای بهره وری عملیاتی ، یک موقعیت برد-برد است.

۲۸. افتتاح یک علاقه بصری

اغلب اوقات ، دفتر شما می تواند در یک جهت خاص منظره زیبایی داشته باشد. به نمایش گذاشتن صحیح این دیدگاه ها ضروری است. این چشم اندازها می توانند کوهستانی زیبا در جهت خاص ، پارک در جهت دیگر و غیره باشند. شما می توانید با افزودن یک پنجره شیشه ای یا یک پنجره بزرگ ، مناظر طبیعی را به نمایش بگذارید.

۲۹. مورد علاقه

داشتن یک شی مورد علاقه شما در دفتر کار نیز می تواند یک ایده عالی برای دکوراسیون دفتر باشد. از این جنبه ، می توانید مجسمه ، دوچرخه پرنعمت ، گلدان های عتیقه ، گیتار و غیره داشته باشید. این اشیا need ارتباط مستقیمی با تجارت شما ندارند. تمام این اشیا need باید انجام دهند این است که زیبایی را اضافه کنند و یک آغازگر مکالمه باشند.

۳۰. زنگ

این ایده مستقیم از فیلم “The Intern” است. مفهوم این ایده دکور ، به اشتراک گذاشتن خبرهای خوب با تیم هنگام ورود آنها است. در اینجا می توانید یک زنگ در وسط دفتر داشته باشید و از کارگران بخواهید که زنگ را بزنند تا خبر خوب را با کل تیم به اشتراک بگذارند.
در اینجا ، این خبر می تواند یک نقطه عطف ، مشترکان جدید ، نامزدهای اداری و غیره باشد. این به انگیزه تیم کمک می کند و همچنین ویژگی هیجان انگیزی را به دفتر اضافه می کند.

 

۳۱. سرویس بهداشتی

داشتن سرویس بهداشتی تمیز برای بهداشت مطب بسیار مهم است. در اینجا ، علاوه بر تمیز نگه داشتن توالت / حمام ، می توانید کمی آن را نیز مرتب کنید. در همین راستا ، می توانید برخی از لوازم شیک حمام را انتخاب کنید تا زیبایی آن را نیز مطرح کنید.

 

۳۲. اتاق سلامتی

استرس در محیط کار امروز یک چیز بزرگ در دنیای شرکت ها است. این به سلامت کارکنان آسیب می رساند ، غیبت را افزایش می دهد و بهره وری را خراب می کند. برای حل این مشکل ، اکثر شرکت ها در حال ساخت اتاق سلامتی در محل کار خود هستند.
اینها اتاقهایی هستند که کارگران می توانند در یک محیط ذن در آنها استراحت کنند. در اینجا ، شما می توانید یک باغ شن و ماسه ذن ، تشک های طب فشاری ، ماساژ درمانی شرکتی و غیره داشته باشید. این اتاق کمک خوبی به دکوراسیون و سلامت کارمندان شما خواهد بود. مثل این است که دو پرنده با یک سنگ تهیه کنید!

۳۳. باغ اداری داخلی

در صورت داشتن فضای کافی ، یک باغ اداری داخلی نیز ایده بسیار خوبی برای کنترل فشارهای محیط کار است. حضور طبیعت همیشه به شما کمک می کند تا اضطراب داشته باشید و در این حالت داشتن باغ حتی بهتر است. با این حال ، نگهداری از این باغ ها در برخی مواقع هزینه بر است.
برای پایین نگه داشتن هزینه ها ، باید سراغ گیاهانی بروید که نیاز به مراقبت کمی دارند. در اینجا می توانید کاکتوس ، گیاه عنکبوت ، گیاه مار ، نخل بامبو ، گل ژربرا ، مرهم لیمو ، آلوئه ، گودال و … داشته باشید.

۳۴. نورپردازی محیط

برای داشتن فضای آرامتر به محل کار ، می توانید در برخی مکان ها برای استراحت نور محیط را نیز اضافه کنید. با این حال ، باید توجه داشته باشید که در ایستگاه های کاری نور محیط نمی دهید. به این دلیل است که اینها عمدتا چراغ های کم مصرف هستند که عمدتا برای استراحت هستند.
در اینجا می توانید در اتاق های استراحت یا اتاق های سلامتی برای استراحت کارگران ، نور محیط داشته باشید.

۳۵. گوشه موسس

رهبری مناسب برای موفقیت یک شرکت ضروری است. سبک های مختلف رهبری ، کیفیت ها و غیره ، سرنوشت یک شرکت را تعیین می کند. بنابراین ، شما باید رهبران بزرگی برای هدایت تیم خود داشته باشید. همچنین می توانید در تزئینات خود بر اهمیت رهبری تأکید کنید.
در اینجا ، می توانید یک گوشه موسس داشته باشید که در آن می توانید نقل قول ها و عکس های بنیانگذاران شرکت داشته باشید. شما همچنین می توانید یک داستان کوتاه از چگونگی به وجود آمدن شرکت خود اضافه کنید. هر روز تماشای این نقل قول ها و رهبران باعث ایجاد انگیزه در کارگران شما می شود که خود رهبران بزرگی باشند.
به علاوه ، این نمایش افتخارآمیز افرادی است که یک شرکت را راهنمایی می کنند. از این نظر ، این یک ایده افسانه برای دکوراسیون دفتر و رهبری است.

۳۶. کاغذ دیواری

گاهی اوقات ، جلب یک هنرمند برای انجام یک دیوار کامل می تواند کمی هزینه بر باشد. به این دلیل است که این هنر قابل شخصی سازی است و داستانی بی نظیر درباره یک شرکت را روایت می کند. اگر احساس می کنید این موضوع برای سلیقه شما کمی هزینه بر است ، می توانید در عوض به کاغذ دیواری های اداری بروید.
اینها یک جایگزین مقرون به صرفه برای دیوارهای ساده هستند و می توانند جایی را با بودجه روشن کنند. به علاوه ، با رقابت بسیار بالا در بازار ، گزینه های زیادی نیز برای انتخاب دارید. می توانید یک کاغذ دیواری رنگارنگ یا یک رنگ زیبا و ساده بگیرید ، این انتخاب شماست.

۳۷. مجله / جایگاه روزنامه

به روز بودن در زمان فعلی امروزه در فضای کسب و کار بسیار مهم است. برای این کار روزنامه ها و مجلات کمک بزرگی در این زمینه می کنند. بنابراین ، برای داشتن این عادت سالم اداری در خواندن اخبار روزمره ، می توانید یک غرفه روزنامه رنگارنگ در محل کار نیز داشته باشید.
اگر این روزنامه را با روزنامه های مختلف روزانه و مجلات ماهانه از انتشارات متخصص صنعت روی هم بگذارید ، به شما کمک می کند. اشتراک در این موارد ظاهر حرفه ای تر و تیم آگاه را تشکیل می دهد.

۳۸. لوازم جانبی رنگارنگ میز

داشتن لوازم جانبی مناسب برای کارایی ضروری است. در این زمینه ، لوازم جانبی میز اغلب در درجه اول قرار می گیرند. در اینجا می توانید لوازم جانبی رنگارنگ میز را به جای لوازم پلاستیکی ساده قدیمی داشته باشید.
چند پیشنهاد ما تهیه یک پد رنگارنگ برای هر یک از کارگران شما است. همچنین می توانید یک کابینت رنگی بایگانی ، لوازم التحریر ، مداد رنگی برای برجسته کردن متن در قرارداد و غیره داشته باشید. اینها چیزهای کوچک تزئینی هستند که همه به یک محل کار روشن و رنگارنگ اضافه می شوند.

۳۹. پیام های خوش آمد گویی

صبح زود به خصوص در زمستان ممکن است تنبل باشد. بیشتر کارگران به سختی می توانند صبح ها انگیزه خود را برای کار مستقیم فراهم کنند. برای اصلاح این وضعیت با یک ایده درخشان دکوراسیون اداری ، می توانید از پیام هایی که روی دیوار یا تخته های سفید ورودی وارد شده است استقبال کنید.
این می تواند نقل قول های انگیزشی برای ترغیب کارگران به کار یا نقل قول های خنده دار باشد تا آنها را در روحیه عالی صبح زود بدست آورد.

۴۰. تخته بزرگ

داشتن روحیه خوب برای بهره وری بسیار مهم است. خلق و خوی عالی فرد را در انرژی مثبت قرار می دهد ، سطح انگیزه فرد را بالا می برد و در نهایت بهره وری را افزایش می دهد. در اینجا ، چه روش بهتری برای بهبود روحیه دفتر خود با ادغام چیزهای کمی در مورد آن در دکوراسیون دفتر خود ، بهتر است.
نصب تابلو روان می تواند یک گزینه عالی در این زمینه باشد. تابلوی خلق و خوی کلاژ متون و تصاویر در یک ترکیب جذاب است. شما می توانید برای هر موضوع یا رویداد شرکتی یک تابلوی خلق و خوی طراحی کنید. ایده اینجا قرار دادن متن ها و عکس های نشاط آور است که تیمی را به یاد اوقات خوش می اندازد.

 

پیشنهاد نویسنده برای اجرای دکوراسیون داخلی اداری: بازسازی هوم آفیس، مبلمان هوم آفیس

 

پروژه های مرتبط با اجرای دکوراسیون داخلی اداری که توسط شرکت دکوطرح طرح انجام شده است:

 

سوالات متداول مشتریان دکوطرح در ارتباط با اجرای دکوراسیون داخلی اداری

دلیل سخت بودن طراحی اداری نسبت به مسکونی چیست؟

دکوراسیون مسکونی با توجه به سلیقه کارفرما طراحی میشود ولی دکوراسیون اداری باید به گونه ای باشد که علاوه بر رسمی بودن بتواند با مخاطبین ارتباط برقرار کند و فضایی دلنشین باشد.

از چه رنگ هایی برای دکوراسیون داخلی اداری بهتر است استفاده شود؟

بهترین رنگ برای فضا های اداری رنگ های خنثی و رنگ های کرم و قهوه ای است. از رنگ های جیغ به هیچ عنوان نباید در مکان های اداری استفاده شود.

مبلمان اداری باید به چه صورت باشد؟

مبلمان اداری حتما باید استاندارد باشد و نکات آرگونومیک در آن رعایت شود تا کارکنان کم تر احساس خستگی کنند.

در کدام قسمت های دکوراسیون اداری میتوان از شیشه به عنوان جدا کننده فضا استفاده کرد؟

بهترین روش برای نظارت بر کار کارکنان استفاده از دیوار های شیشه ای است ولی اتاق مدریت و بخش های خصوصی حتما باید به وسیله دیوارهایی جدا شوند که از خارج به داخل اتاق دید نداشته باشند.

چرا نورپردازی در دکوراسیون داخلی اداری اهمیت دارد؟

اگر نور محیط کافی نباشد چشم ها خیلی زود خسته میشوند و همین امر باعث میشه کارکنان کارایی کافی نداشته باشند علاوه بر این نور کافی فضا را بزرگ تر نشان میدهد و روی روحیه کارکنان تاثیر دارد.

 

گالری تصاویر اجرای دکوراسیون داخلی اداری

 

برای مشاوره ی رایگان می توانید با شماره های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۹۹۱۹۱۷۴۱ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با این مقاله برای ما بنویسید.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۵ میانگین: ۵]