اجرای دکوراسیون داخلی اداری
23
بهمن

اجرای دکوراسیون داخلی اداری

اجرای دکوراسیون داخلی اداری: اجرای دکوراسیون داخلی اداری نقش به سزایی در تمرکز، روند کار و بازدهی کارمندان دارد. نوع نگاه و احساسی که دفتر ایجاد می کند، می تواند تاثیر زیادی در روند کار داشته باشد. دلیل این امر این است که دکوراسیون داخلی یک دفتر چیزی فراتر از زیبایی شناسی است.

این زیبایی شناسی همراه با چیزهای سودمندی است که اشتیاق یک کارمند را برای شروع کار و ادامه‌ی آن فراهم می کند. یک اجرای دکوراسیون داخلی اداری و دفتر مجهز و زیبا تأثیرات مثبتی بر بهره وری کارکنان و همچنین استخدام کارمندان بهتر دارد. به همین دلیل شما برای برخورداری از تمام نکات مثبت گفته شده، باید ایده های گسترده ای از اجرای دکوراسیون داخلی اداری داشته باشید.

اما در ابتدا بیایید ببینیم اجرای دکوراسیون داخلی اداری به چه معناست؟ چه این دسته از دکوراسیون از اهمیت بالایی برخوردار است؟  اگر شما برای دیدن یکی از دوستانتان به شرکت او بروید و ببینید همه چیز به بدترین نحو و بدون در نظر گرفتن نکات اولیه‌ی دکوراسیون چیده شده است، چه احساسی می کنید؟ همه‌ی ما خواهان زیبایی و نظم و ترتیب هستیم، شاید حوصله‌ی آن را نداشته باشیم، اما این چیزی است که ما می خواهیم.

بسیاری از افراد تصور می کنند دکوراسیون داخلی با طراحی داخلی دو موضوع یکسان هستند. به طور کلی دکوراسیون به معنالی چیدمان رنگ ها و اجزای یک محیط است به نحوی که چشم را بنوازد و موجب زیبایی بیشتر آن فضا شود. در دکوراسیون داخلی یک محیط ما با رنگ ها، الگوها، بافت ها و وسایل محیط سر و کار داریم. در حالی که در طراحی داخلی شما با ساختار ساختمان هم درگیر هستید و باید چیزی که شما در انتها به کارفرما تحویل می دهید، خانه ای کاملا متفاوت است.

اجرای دکوراسیون، طراحی داخلی و به طور کلی از هر موضوع مرتبط با معماری، زیر شاخه های متفاوتی دارد. اجرای دکوراسیون، به سه بخش اداری، تجاری و مسکونی تقسیم می شود که هر یک از اهمیت خاصی برخوردار هستند.

در اجرای دکوراسیون داخلی تجاری، شما باید رنگ ها و چیدمان را طوری انتخاب کنید که با سلیقه‌ی بیشتر افراد مطابقت داشته باشد. شاید تجارت شما بخش خاصی از جامعه را شامل می شود. مانند بانوان. بنابراین باید دکوراسیونی را برای این فضا در نظر بگیرید که با سلیقه‌ی بیشتر خانم ها، تطابق داشته باشد.

در اجرای دکوراسیون داخلی مسکونی، توجه کردن به سلیقه‌ی افرادی که در خانه زندگی می کنند، اهمیت زیادی دارد. رنگ ها و الگوهای به کار رفته در خانه باید باعث آرامش همه‌ی افراد شود، نه فقط تعداد خاصی. نکته ای که اجرای دکوراسیون داخلی خانه وجود دارد، این است که شما می توانید قسمت های مختلف خانه را با رنگ ها و الگوهای مختلفی چیدمان کنید. تنها چیزی که در دکوراسیون داخلی خانه، باید ثابت بماند، سبک آن است. مثلا تمام قسمت های خانه دارای سبک کلاسیک یا مدرن باشد. ترکیب کرد دو یا چند سبک، کاملا اشتباه است و به شدت از زیبایی منزل شما می کاهد.

اجرای دکوراسیون داخلی اداری شما باید چیزهای زیادی در مورد محیط دفتر شما، مدیریت آن و برند شما بگوید. این که آیا شما یک فضای کار آرامش بخش، یک محیط کارگاهی، یک شرکت کاملا جدی حرفه ای و غیره را ارائه می دهید، دکوراسیون شما باید در مورد نام تجاری شما صحبت کند و این به معنای درک کافی از دکوراسیون محل کار است. اجرای دکوراسیون یک دفتر اداری، علاوه بر این که می تواند بر کارمندان شما تاثیر زیادی داشته باشد، بر حس افراد مراجعه کننده نیز، موثر است. شما با داشتن یک اجرای دکوراسیون مطلوب، احساس خوبی به افراد می دهید و آن ها را نسبت به خود معتمد می کنید.

درک دقیق این ایده ها و اجرای دکوراسیون داخلی اداری تنها به معنای خرید زیباترین محصولات نیست. این موضوع در مورد دانستن این است که چه چیزی در محیط کار بهتر جواب می دهد و چه چیزی مناسب دفتر شما است. بنابراین، برای کمک به درست کردن آن، در این جا بهترین ایده های دکوراسیون دفتر برای فضای کاری شما آورده شده است. با ما همراه باشید.

 

 

اجرای دکوراسیون داخلی اداری | شرکت معماری دکوطرح 09122460089

 

ویدیو + صوت اجرای دکوراسیون داخلی اداری

نسخه ویدیویی

 

نسخه ی صوتی

 

اجرای دکوراسیون داخلی اداری

۱. چشم انداز و مأموریت قابل مشاهده شرکت در دکوراسیون داخلی اداری

اجرای دکوراسیون داخلی اداری یک شرکت باید در مورد خود شرکت صحبت کند. رنگ ها و چیدمان، باید بازتاب آنچه شرکت در آن فعالیت می کند، باشد. بهترین راه برای انجام این کار نمایش چشم انداز و ماموریت شرکت بر روی دیوارهای آن به روشی جذاب است. چشم انداز نمایش داده شده، به کارکنان شما ماموریتشان را یادآوری می کند و آن ها را برای دستیابی به اهداف بیشتر و بزرگتر به سمت پیشرفت سوق می دهد.

اجرای دکوراسیون داخلی اداری
اجرای دکوراسیون داخلی اداری

 

۲. طرح رنگ در دکوراسیون داخلی اداری

طرح رنگ در مورد طراحی فضای اداری جنبه اساسی دارد. شما نباید در اینجا با رنگ های مختلف و زیاد سر و کار داشته باشید. ما به شما توصیه می کنیم که با رنگ های مارک و برند خود همراه باشید. این کار، یک جریان زیبا از تجارت و فضای اداری شما ایجاد خواهد کرد. همچنین، اگر می خواهید دفتر کار خود را رنگارنگ تر کنید، از استفاده از انواع بسیار زیادی از رنگ ها، خودداری کنید. مخلوط کردن بسیاری از ترکیبات مختلف رنگ بر دیوار، یک اشتباه بزرگ است.

در عوض، شما از طرح های رنگی خاص برای دیوارها، سقف ها، کف و غیره استفاده کنید. در این مرحله، به تأثیر روانی رنگ های مختلف و معنی آن ها بسیار توجه کنید. برای یک محیط اداری، سایه های قرمز، آبی، زرد، سبز، بنفش، نارنجی و خاکستری بسیار عالی هستند.

 

۳. مجسمه آرم شرکت در دکوراسیون داخلی اداری

داشتن مجسمه ای از برند شرکت در وسط محل کار دفتر نیز راهی عالی برای نشان دادن هدف شرکت در فضای کاری است. این کار به طرز شگفت انگیزی شخصیت برند شما را نشان می دهد و همچنین می تواند یک قطعه زیبا برای شروع گفتگو باشد، یعنی در مورد برند شما!

به عنوان مثال، داستان پشت آرم چیست، آرم به چه معناست و غیره، اما اگر به درستی استفاده شود، می تواند به عنوان یک ابزار بازاریابی عالی نیز کمک کند.

 

پیشنهاد نویسنده برای اجرای دکوراسیون داخلی اداری: دکوراسیون اداری کوچک

 

۴. هنر دیواری در دکوراسیون داخلی اداری

اکثر دفاتر دارای هنرهای برجسته دیواری ساخته شده توسط هنرمندان مختلف جامعه هستند. این هنرها می تواند تابلوی نقاشی، مجسمه، آویز یا هر چیز دیگری باشد. این هنرهای دستی، زیبایی های حیرت انگیزی را به شرکت شما می افزاید. علاوه بر این، به ارتقا جامعه هنری کمک می کند.

 دکوراسیون داخلی اداری
دکوراسیون داخلی اداری

 

۵. مبلمان در دکوراسیون داخلی اداری

مبلمان اداری یکی از اجزای اساسی فضای کاری است. مبلمان و صندلی ها یکی از مهم ترین وسایل هر دفتر اداری هستند. این وسایل پر کاربرد باید با بهترین کیفیت خریداری شونند. چرا که به دلیل استفاده‌ی زیاد بعد از مدت کوتاهی خراب می شوند. همچنین برای انتخاب رنگ مبلمان به رنگ محیط خود نگاه کنید و با وجه به رنگی که برای دکوراسیون انتخاب کرده اید،‌ رنگ مبلمان را نیز انتخاب کنید.

 

۶. قالیچه ها در دکوراسیون داخلی اداری

برای ترسیم فضایی مناسب برای راه رفتن های طولانی، فرش ها می توانند بسیار مورد استفاده قرار گیرند. چند فرش در اطراف دفتر نیز می تواند فضا را زنده کند.

اگرچه، در حالی که فرش وجود دارد، باید مراقب بهداشت و تیمزی محیط کار باشید. اگر فرش ها را هر چند وقت یک بار تمیز نکنید، می توانند محلی برای گرد و غبار باشند که می توانند به هوای اطراف نیز آسیب برسانند و هوای دفتر را آلوده کنند.

 

۷. نقاشی ها در دکوراسیون داخلی اداری

وجود نقاشی ها و آثار هنری مختلف در دفتر می تواند ارزش زیادی داشته باشد. این تابلوها عمدتا ارزان هستند، فضای کمی را اشغال می کنند و احساس خوبی را به افراد حاضر در اتاق می دهند. در بیشتر فضاهای اداری، این نقاشی ها در رنگ های سیاه و سفید ظریف و مدرن استفاده می شوند.

 دکوراسیون اداری
دکوراسیون اداری

 

۸. آینه ها در دکوراسیون داخلی اداری

آینه ها در فضای کار اداری به زیبایی، مدرن بودن و حرفه ای بودن محل می افزایند. همچنین، آینه ها می توانند فضا را جادارتر و بزرگ تر نشان دهند. با استفاده از آینه محیط کار خود را بزرگ تر و شیک تر نشان دهید.

 

۹. تقسیم کننده به جای دیوار ها در دکوراسیون داخلی اداری

منظور از تقسیم کننده به جای دیوارها، همان پارتیشن هاست که می توانند به صورت شیشه ای و چوبی باشند. البته پارتیشن های شیشه ای کاربرد بیشتری در فضاهای اداری دارند. برای هر کارمندی داشتن یک فضای نسبتا خصوصی لازم است. پارتیشن های اداری، علاوه بر ایجاد این فضا، محیطی مناسب را برای دسترسی افراد به یکدیگر برای مشورت فراهم می کند.

 

۱۰. فضا های مختلف در دکوراسیون داخلی اداری

بهتر است فضای اداری را به واحدهای مختلف تفکیک کنید. منظور ما از این حرف، داشتن ظاهر و احساس متفاوت برای اتاق های مختلف است. این اتاق ها می تواند اتاق کنفرانس، اتاق استراحت ، سالن های اداری ، اتاقک انباری و غیره باشد.

شما می توانید این اتاق ها را مطابق کاربری های مورد نیاز خود طراحی کنید. در حالی که اتاق کنفرانس می تواند فضایی سنگین و جدی و تاحدودی سرد داشته باشد، اما اتاق کارمندان می توانند مطابق خواسته های کارمندان باشد. به همین ترتیب، می توانید در اتاق های استراحت با استفاده از رنگ های گرم و همچنین قرار دادن مقداری خوراکی آرامش را برای کارمندان خود رقم بزنید.

 دکوراسیون داخلی
دکوراسیون داخلی

 

 

پیشنهاد نویسنده برای اجرای دکوراسیون داخلی اداری: دکوراسیون اداری لاکچری، پارتیشن های اداری

 

۱۱. فضای شخصی شده در دکوراسیون داخلی اداری

اجازه و تشویق کارکنان برای شخصی سازی اتاقک های خود می تواند احساس تعلق آن ها را به محیط کاری و شرکت بیشتر کند. شخصی سازی فضا باعث می شوند افراد تمایل بیشتری به کار کردن در محیط کاری خودشان داشه باشند.

 

۱۲. روشنایی طبیعی در دکوراسیون داخلی اداری

وجود روشنایی طبیعی مهم ترین عامل در فضای اداری است. کار مداوم در زیر نور مصنوعی، نه تنها چشم بلکه به سلامت کلی کارمندان آسیب می رساند. در این راستا، داشتن و استفاده بهینه از نور خورشید در طول روز، یک گزینه عالی است.

باید پنجره های خود را با پرده باز و بدون مانع بگذارید. همچنین اگر به پرده نیاز دارید، به سراغ یک پارچه سبک بروید. پرده های پنجره را در تمام طول روز باز نگه دارید تا نور آفتاب به فضای داخلی شرکت وارد شود.

 

۱۳. کتابخانه کوچک در دکوراسیون داخلی اداری

یکی از راه های سرگرم کردن افراد با راه های درست و مفید، قرار ادن کتابخانه در محیط کاری و استفاده از کتاب است. داشتن یک کتابخانه کوچک با سه یا چهار قفسه کتاب، می تواند در هنگام خستگی به کمک افراد بیاید و اطلاعات آن ها را بیشتر کند. همچنین داشتن یک قفسه‌ی کتاب در فضای شرکت، آن را حرفه ای تر نشان می دهد و به مراجعه کنندگان این حس را می دهد که با افراد خاصی مواجه هستند.

 

۱۴. اسنک بار در دکوراسیون داخلی اداری

میان وعده های سالم برای وسط کار، برای سلامتی مناسب کارمندان ضروری است. این میان وعده های کوچک، به تناسب اندام کارمندان کمک می کند و همچنین بر هوشیاری آن ها در هنگام خستگی و کار تاثیر می گذارد. داشتن یک کشو یا کمد برای نگهداری از میان وعده هیا کوچک مانند کیک، شکلات، بیسکوییت وغیره یک ایده خارق العاده است.

شما می توانید محصولات ارگانیک ، میوه ها ، قهوه و انواع غذاهای خوراکی داشته باشید که ممکن است یک کارمند برای یک روز کاری به آن ها نیاز داشته باشد. یک میان وعده نیز می تواند راهی عالی برای کارمندان شما برای شناخت بیشتر یکدیگر به روشی غیر رسمی باشد. این امر به ایجاد پیوند بهتر بین آن ها کمک خواهد کرد.

 

۱۵. روشنایی در دکوراسیون داخلی اداری

روشنایی نقش زیادی در زیبایی و مناسب بودن دکوراسیون دفتر دارد. نوری که در دفتر کار شماست، باید برای استفاده روزمره مناسب باشد و همزمان برای یک محیط اداری نیز عالی به نظر برسد. هنگام خرید لامپ و تجهیزات برای روشنایی، باید نورهای شدید فلورسنت را کنار بگذارید زیرا باعث خستگی چشم و ایجاد میگرن می شود.

 

۱۶. گوشه نمایش دفتر در دکوراسیون داخلی اداری

بیشتر کارمندان یک دفتر گوشه و کنار زیبا را دوست دارند. غالباً به آن ها انگیزه‌ی فوق العاده ای می بخشد و به آرامش ذهن کمک می کند. اگر دفتر شما گوشه ای برای نشان دادن منظره بیرون دارد، حتماً از آن استفاده کنید.

در این قسمت از دفتر، می توانید پنجره های بزرگ شیشه ای داشته باشید تا از بیرون دید بهتری داشته باشید. اگر بتوانید این منطقه را به صورت عمومی نگه دارید و آن را فقط به یک نفر اختصاص ندهید، نمای بهتری نیز خواهد داشت. با این کار تمام افراد دفتر کاری شما می توانند از محیط لذت ببرند.

 

۱۷. گل در دکوراسیون داخلی اداری

قرار گرفتن در یک محیط بسته باعث می شود که فرد احساس گیر افتادن و خستگی کند. بنابراین، ضروری است که تا آن جا که ممکن است عناصر بیرونی مطلوب و زیبا در آن گنجانده شود. یک مثال در اینجا استفاده از گل های طبیعی در یک محیط اداری است.

گل ها در یک محیط اداری بسیار زیبا به نظر می رسند چرا که زنده بودن و سبز بودن محیط های طبیعی را به دفتر کاری شما می آورند. شما می توانید چند گلدان بخرید و آن ها را در اطراف دفتر کار با گل های رنگی قرار دهید تا محیط را تازه و سرزنده نگه دارید.

 

۱۸. گیاهان در دکوراسیون داخلی اداری

گیاهان یکی دیگر از ایده های مهم دکوراسیون اداری هستند که به دلیل احساس تزئینی و طبیعی بودنی که دارند، در یک فضای کاری کاربردهای فراوانی دارند. گیاهان می توانند هوای تازه را برای کارمندان فراهم می کنند و محیط کار آرامی را ایجاد کنند. با این حال، باید مراقب باشید که این گیاهان با نور خورشید و آب مناسب روزانه یا هفتگی نگهداری شوند.

 

۱۹. عطر در دکوراسیون داخلی اداری

یکی از چیزهایی که باعث احساس بهتر در دفتر کاری شما می شود، استفاده از بوهای مناسب برای فضاست. شما می توانید محیط کار خود عود روشن کنید یا از خوشبو کننده های هوا استفاده کنید. استفاده از بوهای مختلف علاوه بر خوشبو کردن فضا، شما را هوشیار نگه می دارد و احساس بهتری به شما می دهد.

 

۲۰. کابینت در دکوراسیون داخلی اداری

کمدهای بایگانی و قفسه ها وسایلی مهم و حیاتی در هر اداره است. این وسایل اطلاعات ضروری مورد نیاز کارمندان در طول روز را را به خوبی ذخیره می کنند. البته این کابینت ها به دلیل استفاده زیاد ممکن است نامرتب شوند. گاهی اوقات نیز ممکن است کثیف شوند که باعث بی نظمی در محیط اداره‌ی شما می شود. به همین دلیل بهتر است به صورت هفتگی آن را مرتب و تمیز کنید.

یک کاری که می توانید در اینجا انجام دهید، مرتب کردن پوشه ها و پرونده ها از طریق تمایز رنگ است. می توانید گزارش های بازاریابی را در پوشه های نارنجی، امور مالی به رنگ بنفش و غیره نگه دارید.

 

۲۱. دستاوردهای نمایش داده شده در دکوراسیون داخلی اداری

یکی از بهترین ایده های اجرای دکوراسیون داخلی اداری نمایش دستاوردهای تیم است. این دستاوردها می توانند در یک بوفه، یک قفسه‌ی خاص یا هر مکان دیگری قرار بگیرد.

مهم این است که این قفسه در معرض دید باشد تا مراجعه کنندگان آن را ببینند. علاوه بر آن،‌این کار به ایجاد انگیزه در کارمندان کمک می کند و همچنین به آن ها نگاهی اجمالی به میزان پیشرفت خودشان می دهد.

 

۲۲. ورودی محل در دکوراسیون داخلی اداری

همیشه داشتن یک نمیا جذاب برای قسمت ورودی دفتر کار، ضروری است. در اینجا، شما می توانید ورودی را با صندلی های زیبا و گیاهان تزئین کنید تا فضای انتظار و ورودی را بهتری به تصویر بکشید. اگر فضای خالی دارید، باید پوسترهای مربوط به شرکت خود را نیز آویزان کنید. ایده های دیگر در اینجا می تواند داشتن یک میز قهوه چایخوری با تعدادی کتاب یا مجله باشد.

 

۲۳. میز بازی / میز استخر در دکوراسیون داخلی اداری

داشتن چند بازی در فضای کار نیز همیشه یک ایده جالب است. داشتن بازی به شاداب نگه داشتن ذهن افراد کمک می کند و همچنین می تواند از بین برنده استرس باشد. اگر دفتر کوچکی دارید، می توانید چند بازی رومیزی نیز داشته باشید تا فضایی را هم اشغال نکنند. بازی های رومیزی مانند شطرنج، منچ، مونوپولی و غیره گزینه های عالی برای یک محیط اداری هستند.

 

۲۴. کیسه های حبوبات و آجیل در دکوراسیون داخلی اداری

بسیاری از ما ساعات زیادی را در محل کار می گذرانیم، حتی بیشتر از زمانی که در خانه هستیم. بنابراین باید در محل کار خود احساس خوبی داشته باشیم و از همه لحاظ تامین باشیم. وجود خوراکی در محل کار باعث می شود شما خسته نشوید و تایم کوتاهی را استراحت کنید.

 

۲۵. ساعت در دکوراسیون داخلی اداری

حفظ و مدیریت مناسب زمان در محیط کار امری حیاتی است. بنابراین، برای اینکه کارمندان شما ارزش زمان را درک کنند، دکوراسیون دفتر شما با یک ساعت در ابعادی مناسب کامل می شود. وجود ساعت در محلی که در دید همه باشد، می تواند مدیریت زمان را برای کارمندان شما راحت تر کند. می توانید یک ساعت بزرگ و شیک برای دفتر خود تهیه کنید که در محلی قرار دارد که دیدن آن برای همه‌ی افراد راحت است.

 

۲۶. عکس های تیمی در دکوراسیون داخلی اداری

داشتن یک تیم عالی برای موفقیت در دنیای تجارت بسیار مهم است. در این زمینه می توانید اهمیت تیم خود را در فضای کاری خود نیز نشان دهید. در اینجا می توانید به مناسبت های مختلف از تیم خود عکس بگیرید. این عکس ها می تواند در فضایی غیر از محل کار نیز باشد.

نمایش چنین لحظات به یاد ماندنی‌ای، به روحیه کارمندان در دوران سخت نیز کمک خواهد کرد. این امر به آن ها انگیزه می دهد تا سختی ها را پشت سر بگذارند و از اوقات سخت عبور کنند.

 

۲۷. تخته سفید و تابلوهای اعلانات در دکوراسیون داخلی اداری

تخته های سفید راهی عالی برای شکل دادن ایده ها و حرف های خاص در جلسات تیم هستند. در این راستا، شما باید تابلوهای سفیدی را در بخش های مختلف شرکت قرار دهید. این کار به جریان ایده ها کمک می کند و کیفیت کار در دفتر شما را بهتر می کند.

همچنین می توانید یک تابلوی اعلانات داشته باشید تا به کارمندان تاریخ های مهم را اطلاع رسانی کنید. این کار یک یادآوری عالی برای رویدادهای مهم تیم خواهد بود. بنابراین، هم برای زیبایی و هم برای بهره وری، یک موقعیت برد-برد و مطلوب است.

 

۲۸. افتتاح یک علاقه بصری در دکوراسیون داخلی اداری

اغلب اوقات، دفتر شما می تواند در یک جهت خاص منظره زیبایی داشته باشد. به نمایش گذاشتن صحیح آن منظره ضروری بوده و بر زیبایی دفتر کار شما می افزاید. این چشم اندازها می توانند کوهستانی زیبا، پارک در جهت دیگر و غیره باشند. شما می توانید با افزودن یک پنجره شیشه ای یا یک پنجره بزرگ، مناظر طبیعی را به نمایش بگذارید.

 

۲۹. مورد علاقه در دکوراسیون داخلی اداری

داشتن یک شی مورد علاقه شما در دفتر کار نیز می تواند یک ایده عالی برای دکوراسیون دفتر باشد. از این جنبه، می توانید مجسمه، تابلوهای زیبا، گلدان های عتیقه، گیتار و غیره داشته باشید. این اشیا ممکن است ارتباط مستقیمی با تجارت شما نداشته باشند. کاری که تمام این اشیا باید انجام دهند این است که زیبایی را به محیط شما اضافه کنند و یک آغازگر مکالمه باشند.

 

۳۰. زنگ در دکوراسیون داخلی اداری

این ایده مستقیم از فیلمThe Intern  است. مفهوم این ایده دکور، به اشتراک گذاشتن خبرهای خوب با تیم هنگام ورود آن ها است. در اینجا می توانید یک زنگ در وسط دفتر داشته باشید و از کارمندان خود بخواهید که زنگ را بزنند تا خبرهیا خوبشان را با کل تیم به اشتراک بگذارند.

این خبر می تواند یک نقطه عطف، مشترکان جدید، کارمندان اداری جدید و غیره باشد. این کار به انگیزه تیم کمک می کند و همچنین ویژگی هیجان انگیزی را به دفتر اضافه می کند.

 

۳۱. سرویس بهداشتی در دکوراسیون داخلی اداری

داشتن سرویس بهداشتی تمیز برای بهداشت فضای اداری شما بسیار مهم است. ما بیشتر طول روز خود را در محل کار سپری می کنیم و به سرویس بهداشتی نیاز داریم. تمیز بودن این سرویس ها امری ضروری است که به آرامش افراد نیز کمک می کند. علاوه بر تمیز نگه داشتن توالت، می توانید کمی آن را مرتب کنید. در همین راستا، می توانید برخی از لوازم شیک سرویس بهداشتی را انتخاب کنید تا محیط سرویس بهداشتی را بهتر نشان دهید.

 

۳۲. اتاق سلامتی در دکوراسیون داخلی اداری

امروزه استرس در محیط کار یک چیز بزرگ و البته عادی، در دنیای تجارت و شرکت ها است. داشتن استرس و اضطراب بیش از حد، به سلامت کارکنان آسیب می رساند، غیبت کردن ها را افزایش می دهد و بهره‌وری و بازدهی افراد را می کاهد. برای حل این مشکل، اکثر شرکت ها در حال ساخت اتاق سلامتی یا اتاق استراحت در محل کار خود هستند.

این ها اتاق هایی هستند که کارمندان می توانند در آن جا استراحت کنند. شما می توانید در این اتاق تشک های طب فشاری، ماساژ درمانی شرکتی و غیره داشته باشید. این اتاق کمک خوبی به سلامت کارمندان شما می کند.

 

۳۳. باغ اداری داخلی در دکوراسیون داخلی اداری

در صورت داشتن فضای کافی، یک باغ اداری داخلی نیز ایده بسیار خوبی برای کنترل فشارهای محیط کار است. وجود قسمتی از طبیعت، همیشه به شما کمک می کند تا آرامش خود را حفظ کنید و انگیزه‌ی بیشتری برای کار کردن داشته باشید. با این حال، نگهداری از این باغ ها در برخی مواقع هزینه بر است.

برای پایین نگه داشتن هزینه ها، باید سراغ گیاهانی بروید که نیاز به مراقبت کمی دارند. در اینجا می توانید کاکتوس، گیاه عنکبوت، گیاه مار، بامبو، گل ژربرا، مرهم لیمو، آلوئه ورا، گودال و … داشته باشید.

 

۳۴. نورپردازی محیط در دکوراسیون داخلی اداری

برای داشتن فضایی آرامش بخش به محل کار، می توانید در برخی مکان ها برای استراحت، نور خاصی را به محیط اضافه کنید. با این حال، باید توجه داشته باشید که در قسمت های کاری، نور باید به میزان استاندارد و مطلوب وجود داشته باشد و کم یا زیاد نباشد. در اینجا می توانید در اتاق های استراحت یا اتاق های سلامتی برای استراحت کارمندان ، نورهای خاصی در محیط داشته باشید.

 

۳۵. گوشه موسس در دکوراسیون داخلی اداری

رهبری مناسب برای موفقیت یک شرکت ضروری است. سبک های مختلف رهبری، کیفیت ها و غیره، سرنوشت یک شرکت را تعیین می کند. بنابراین، شما باید رهبران بزرگی برای هدایت تیم خود داشته باشید. همچنین می توانید در تزئینات خود بر اهمیت رهبری تأکید کنید.

در اینجا، می توانید یک گوشه موسس داشته باشید که در آن می توانید نقل قول ها و عکس های بنیانگذاران شرکت خود را قرار دهید. شما همچنین می توانید یک داستان کوتاه از چگونگی به وجود آمدن شرکت خود اضافه کنید. تماشای روزانه این نقل قول ها و رهبران، باعث ایجاد انگیزه در کارکنان شما می شود که خودشان در آینده رهبران بزرگی باشند.

به علاوه، این نمایش افتخارآمیز افرادی است که یک شرکت را راهنمایی می کنند. از این نظر، این یک ایده بسیار جذاب برای دکوراسیون دفتر و رهبری است.

 

۳۶. کاغذ دیواری در دکوراسیون داخلی اداری

گاهی اوقات، استخدام کردن نیرویی برای طراحی کردن یک دیوار کامل می تواند کمی هزینه بر باشد. به این دلیل است که دیوارها قابل شخصی سازی هستند و نقش های موجود بر آن ها، می تواند داستانی بی نظیر درباره یک شرکت را روایت کند. اگر احساس می کنید این موضوع برای سلیقه شما کمی هزینه بر است، می توانید به سراغ کاغذ دیواری های اداری بروید.

کاغذهیا دیواری یک جایگزین مقرون به صرفه برای دیوارهای ساده هستند و تا مقدار زیادی در هزینه های شما صرفه جویی کنند. به علاوه گزینه های زیادی در بازار وجود دارد که می توانید آن ها را انتخاب دارید. می توانید یک کاغذ دیواری رنگارنگ یا یک رنگ زیبا و ساده بگیرید، این انتخاب شماست!

 

۳۷. مجله / جایگاه روزنامه در دکوراسیون داخلی اداری

به روز بودن در زمان فعلی در فضای کسب و کار بسیار مهم است. برای این کار روزنامه ها و مجلات کمک بزرگی به اطلاع رسانی، می کنند. بنابراین، برای داشتن این عادت سالم اداری که شامل خواندن اخبار روزمره و اتفاقات مختلف در سطح کشور یا جهان می شود، می توانید یک غرفه کوچک روزنامه در محل کار نیز داشته باشید.

۳۸. لوازم جانبی رنگارنگ میز در دکوراسیون داخلی اداری

داشتن لوازم جانبی مناسب برای کارهای مختلف، ضروری است. در این زمینه، لوازم جانبی که روی میزها قرار می گیرند، اغلب در اولویت اول قرار می گیرند. در اینجا می توانید لوازم جانبی رنگارنگ میز را به جای لوازم پلاستیکی ساده قدیمی داشته باشید.

پیشنهاد ما تهیه یک پد رنگی برای هر یک از کارمندان شما است که هزینه‌ی چندانی هم ندارد. همچنین می توانید یک قفسه‌ی رنگی بایگانی، لوازم التحریر، خودکارها و ماژیک های رنگی برای برجسته کردن متن در قرارداد و غیره داشته باشید. این ها چیزهای کوچک تزئینی هستند که همه به یک محل کار روشن و رنگارنگ اضافه می شوند و احساس خوبی را به افراد منتقل می کنند.

 

۳۹. پیام های خوش آمد گویی در دکوراسیون داخلی اداری

صبح زود بیدار شدن به خصوص در زمستان ممکن است سخت باشد. بیشتر کارمندان به سختی می توانند صبح ها انگیزه خود را برای کار فراهم کنند. برای اصلاح این وضعیت با یک ایده عالی دکوراسیون اداری، می توانید از پیام هایی که روی دیوار یا تخته های سفید ورودی نوشته یا زده شده است، از افراد استقبال کنید.

این نوشته ها می تواند نقل قول های انگیزشی برای ترغیب کارمندان به کار یا نوشته های خنده دار باشد تا روحیه‌ی افراد را در صبح تقویت کند.

 

۴۰. تخته بزرگ در دکوراسیون داخلی اداری

داشتن روحیه خوب برای بهره وری بسیار مهم است. خلق و خوی عالی فرد را در وضعیت بهتری قرار می دهد، سطح انگیزه فرد را بالا می برد و در نهایت بهره وری را افزایش می دهد. شما می توانید برای بالا بردن روحیه‌ی خود و کارمندانتان از چیزهای کوچک استفاده کنید.

نصب تابلو روان می تواند یک گزینه عالی در این زمینه باشد. نصب تابلوهایی با یک نوشته یا تصاویر مختلف، یک ترکیب جذاب است. شما می توانید برای هر موضوع یا رویداد شرکتی، یک تصویر خاص داشته باشید. برای این کار می توانید از یک تلویزیون نیز استفاده کنید تا در زمان های خاص تصاویر خاصی را توسط آن به نمایش بگذارید.

 

پیشنهاد نویسنده برای اجرای دکوراسیون داخلی اداری: بازسازی هوم آفیس، مبلمان هوم آفیس

 

پروژه های مرتبط با اجرای دکوراسیون داخلی اداری که توسط شرکت دکوطرح طرح انجام شده است:

 

سوالات متداول مشتریان دکوطرح در ارتباط با اجرای دکوراسیون داخلی اداری

دلیل سخت بودن طراحی اداری نسبت به مسکونی چیست؟

دکوراسیون مسکونی با توجه به سلیقه کارفرما طراحی میشود ولی دکوراسیون اداری باید به گونه ای باشد که علاوه بر رسمی بودن بتواند با مخاطبین ارتباط برقرار کند و فضایی دلنشین باشد.

از چه رنگ هایی برای دکوراسیون داخلی اداری بهتر است استفاده شود؟

بهترین رنگ برای فضا های اداری رنگ های خنثی و رنگ های کرم و قهوه ای است. از رنگ های جیغ به هیچ عنوان نباید در مکان های اداری استفاده شود.

مبلمان اداری باید به چه صورت باشد؟

مبلمان اداری حتما باید استاندارد باشد و نکات آرگونومیک در آن رعایت شود تا کارکنان کم تر احساس خستگی کنند.

در کدام قسمت های دکوراسیون اداری میتوان از شیشه به عنوان جدا کننده فضا استفاده کرد؟

بهترین روش برای نظارت بر کار کارکنان استفاده از دیوار های شیشه ای است ولی اتاق مدریت و بخش های خصوصی حتما باید به وسیله دیوارهایی جدا شوند که از خارج به داخل اتاق دید نداشته باشند.

چرا نورپردازی در دکوراسیون داخلی اداری اهمیت دارد؟

اگر نور محیط کافی نباشد چشم ها خیلی زود خسته میشوند و همین امر باعث میشه کارکنان کارایی کافی نداشته باشند علاوه بر این نور کافی فضا را بزرگ تر نشان میدهد و روی روحیه کارکنان تاثیر دارد.

 

گالری تصاویر اجرای دکوراسیون داخلی اداری

 

برای مشاوره ی رایگان می توانید با شماره های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۲۱۴۷۱۸۴۷ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با این مقاله برای ما بنویسید.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۵ میانگین: ۵]