اجرای دکوراسیون داخلی مسکونی
۲۳
بهمن

اجرای دکوراسیون داخلی مسکونی

منظور اجرای دکوراسیون خانه همان طراحی و به عمل رساندن دکوراسیون خانه ای است که در آن زندگی می کنیم و یکی از مهم ترین عوامل رضایت ما از زندگی همین اجرای دکوراسیون داخلی مسکونی است.

هنگام تزئین خانه می توانید به نقطه ای برسید که تعجب کنید “چه چیز دیگری می توانم استفاده کنم؟” شما حداکثر میزان عکس هایی را که می خواهید به نمایش بگذارید و شمع های بیشتری نسبت به بوتیک محلی خود دارید ، پس از چه دکوراسیون خانه یا وسایل دیگری می توانید برای تزیین خانه خود استفاده کنید تا فضای خانه به نظر برسد؟

این کشمکشی است که ما بارها تجربه کرده ایم ، به همین دلیل این لیست از ۵۰ مورد برتر در دکوراسیون منزل را جمع کردیم. هر وقت چیدمان کمتری داشته باشیم یا اتاقی که کمی پراکنده به نظر می رسد ، برای اینکه بتوانیم از چیزهای دیگری که می توانیم در فضا استفاده کنیم ، به این لیست مراجعه می کنیم.

امیدواریم دفعه دیگر که این بلوک دکوراتور را دارید این لیست به شما کمک کند – چرا تصویر زیر را در Pinterest خود ذخیره نمی کنید یا آن را در فیس بوک به اشتراک نمی گذارید تا در صورت نیاز بتوانید آن را پیدا کنید ؟!

 

پیشنهاد نویسنده برای اجرای دکوراسیون داخلی مسکونی: قفسه های مدرن

 

اجرای دکوراسیون داخلی مسکونی

۱. چاپ های دیواری

بنابراین اغلب هنگام تزئین ، روی آنچه در کف است تمرکز می کنیم و از دیوارهای خود غافل می شویم. با طیف گسترده ای از هنرهای ارزان قیمت دیواری که هم اکنون در بازار وجود دارد ، می توانید قطعه ای در مقیاس بزرگ پیدا کنید که بدون شکستن بانک افسانه به نظر برسد.

 

۲. ساعت

ساعت دیواری می تواند یک قطعه زیبا باشد – حتی اگر امروزه تقریباً در هر دستگاهی وقت داشته باشیم! به دنبال یکی باشید که با سبک داخلی شما کار کند ، چه ساحلی ، صنعتی ، معاصر یا چیز دیگری.

۳. لامپ های رومیزی

ما اغلب در مورد اهمیت روشنایی چنگ می زنیم و فقط برای روشنایی خانه های خود به چراغ های سقفی اعتماد نمی کنیم. چراغ های میز و کف نور ملایم تری ایجاد می کنند و سایه های سخت را در خانه ما کاهش می دهند – و آنها می توانند به تنهایی یک قطعه دکور باشند!

۴. کوسن

اگر از ما بخواهید ، هیچ راهی بهتر از جابجایی روی بالشتک هایتان هنگام تزئین وجود ندارد. آنها راهی عالی برای معرفی یک پالت رنگی جدید در اتاق یا افزودن بافت بیشتر هستند. نوک داغ ما ، درزهای بالش فوم معمولی را به سمت درهای پر تغییر دهید تا ظاهری لوکس تر و راحتی بیشتری داشته باشید!

۵. شمع

شما می دانید که ما چقدر با شمع وسواس داریم بنابراین این یکی قطعاً در لیست قرار می گرفت! شمع ها به نوعی فضای خانه را می افزایند به طوری که تعداد دیگری از قطعات تزئینی می توانند به این دلیل باشند که بر حس بویایی ما تأثیر می گذارد. بدنبال مواردی باشید که از موم سویا و رایحه های طبیعی تهیه شده اند تا از ورود سموم به خانه خود جلوگیری کنید.

 

پیشنهاد نویسنده برای اجرای دکوراسیون داخلی مسکونی: شمعدان مختلف، شمعدانی برای خانه

 

۶. قالیچه ها

فرشها در خانه استفاده های زیادی می کنند – آنها مناطق را تعریف می کنند ، گرما می بخشند و می توانند کف سخت را نرم کنند. و وقتی از یکی با رنگ یا نقش برجسته استفاده می کنید ، می تواند برای اتاق یک هنر باشد. انتخاب فرش کار ساده ای نیست ، به همین دلیل ما در ویدیوی زیر همه نکات مربوط به انتخاب فرش مناسب را به اشتراک می گذاریم.

۷. گلدان

شیشه یا سرامیک ، فلز یا بتن ، امروزه در انتخاب گلدان کمبودی وجود ندارد! بسته به اندازه و سبک گلدان شما ، این موارد می توانند به عنوان یک کالای مستقل (مانند گلدان بزرگ با پر از شاخه های خشک شده در بوفه) فوق العاده به نظر برسند و یا به زیبایی از آرایش استفاده کنند.

۸. هنر

وجود یک قطعه هنری منحصر به فرد یا محدود در خانه ما چیز خاصی وجود دارد. دانستن معنی پشت یک قطعه یا درباره هنرمند به داستان منحصر به فرد خانه های ما می افزاید. خواه نقاشی باشد ، مجسمه سازی ، شیشه کاری یا چیز دیگری ، ما همیشه توصیه می کنیم روی هنر سرمایه گذاری کنید.

۹. کتاب ها

این احساس خانگی را اضافه کنید و علایق شخصی خود را با کتاب به نمایش بگذارید. اینها در قفسه کتاب (بدیهی است!) ، روی میز قهوه ، میز کنار تخت و هر قسمت دیگری که فکرش را بکنید عالی به نظر می رسند.

 

دکوراسیون داخلی مسکونی
دکوراسیون داخلی مسکونی

 

۱۰. آینه ها

نور را به اطراف پرتاب کنید یا با آینه ای که از نظر استراتژیک قرار گرفته است ، فضای بزرگتری ایجاد کنید.

 

۱۱. گیاهان داخل سالن

شما هرگز نمی توانید گیاهان داخلی زیادی داشته باشید. حقیقت. و هرگز محدوده بهتری از شناورهای شیک برای نمایش گیاهان داخلی شما نبوده است!

 

۱۲. قاب عکس

کادربندی عکس ها یا چاپ آنها بر روی بوم به خانه شما شخصیت می بخشد و روشی برای نمایش شادترین خاطرات شماست.

 

۱۳. بلورها

اگر قبلاً روی واگن باریک نیستید ، به ما لطف کنید و فقط امتحان کنید. چه به خصوصیات طبیعی کریستال ها اعتقاد داشته باشید یا نه ، نمی توان انکار کرد که این یک قطعه زیبا برای دکوراسیون است!

دکوراسیون مسکونی
دکوراسیون مسکونی

 

۱۴. پوست گوسفندان

با ایجاد احساسات شمال اروپا ، ما یک لحظه خوب پوست گوسفند را در خانه دوست داریم. پوست های گوسفند که روی صندلی نیمکت ، روی صندلی گاه به گاه یا کف یک گوشه دنج قرار گرفته ، شگفت انگیز به نظر می رسند.

۱۵. کتابها

مدتی است که کتابفروش ها در کانون توجه دکورها قرار دارند و ما می خواهیم سهم خود را برای جلب توجه دوباره به آنها انجام دهیم! کتابهای سنتی L شکل را فراموش کنید که فقط درصورتی کاربردی دارند که بتوانید برخی از تکه های دکوراسیون بسیار زیبا را پیدا کنید. مرحله سنگ مرمر توسط Marble Basics یکی از موارد مشهور ماست!

 

 

اجرای دکوراسیون داخلی مسکونی

۱۶. تخته پین

از دایره تا شکل قوس ، شش ضلعی یا چیز دیگر ، تخته های پین راهی طولانی را طی کرده اند! مرتب بمانید و یک میز سبک از خانه را با تخته تخته ای اضافه کنید – Mocka یک فروشگاه بزرگ برای خرید آنها است و یا ممکن است دوست داشته باشید DIY ما را درست کنید تا خودتان آن را بسازید. بررسی کنید که چگونه میشل هارت طراح داخلی سه تخته پین ​​را در دفتر کار خود گروه بندی کرده است.

دکوراسیون داخلی
دکوراسیون داخلی

 

۱۷. سبد

ما هرگز سبدی را ندیده ایم که دوست نداشته باشیم! بزرگ یا کوچک ، در یک بافت یا رنگ طبیعی ، اینها در نظم بخشیدن به وسایل کوچکتر بسیار جالب هستند. در شربت خانه ، سبدها برای نگهداری مواد غذایی بسته ای کنار هم عالی هستند و در اتاقهای بازی هیچ راهی بهتر برای سازماندهی اسباب بازیهای کودکان وجود ندارد. ما از سبدها در فرم دهی قفسه کتاب ، حمام و تقریباً در هر گوشه خانه استفاده می کنیم.

۱۸. مجسمه های شیشه ای

هنگامی که ما برای اولین بار به هنرمندان فکر می کنیم ، به طور کلی ذهن ما به نقاشان یا شاید سرامیک کاران فکر می کند اما دنیای هنرمندان با استعداد شیشه در آنجا وجود دارد و ما عاشق ایده ادغام مجسمه های شیشه در خانه هستیم. شما می توانید طرح های پیچیده یا ساده تر از آن پیدا کنید ، مانند مجسمه های شیشه ای زیبا که روی میز قهوه زیر نشان داده شده است.

۱۹. چهار پایه

بارها و بارها در The Block دیده ایم که چطور یک چهارپایه یک ماده اصلی برای هر حمام است. آن ها سطح مناسبی را برای کشیدن حوله و نمایش محصولات زیبایی حمام فراهم می کنند. چهارپایه همچنین ایده خوبی در اتاقهای نشیمن است زیرا درصورت نیاز به صندلی های اضافی فراهم می شود یا در غیر این صورت می تواند به عنوان میز کنار عمل کند. اتاق های بازی کودکان منطقه دیگری از خانه است که ما به طور کلی چهارپایه در آن قرار می دهیم.

۲۰. قلاب

قلاب های کاربردی و شیک می توانند مانند هنر بر روی دیوار شما چیده شوند (به نقاط Muuto فکر کنید). قفسه قلاب دیواری همچنین می تواند حس ورود در خانه های کوچکتر را که مستقیماً به اتاق نشیمن یا آشپزخانه باز می شوند ، ایجاد کند.

۲۱. تزیین الوار

یک حلقه حلقه از مهره های چوبی روی میز قهوه اتاق نشیمن به سبک ساحلی ، یک دست الوار در فضایی به سبک Scandi ، یک کره چوبی در یک قفسه کتاب معاصر یا یک تکه چوب دریفت که به یک مجسمه چوبی زیبا تبدیل شده است ، کمبودی وجود ندارد از راه هایی که می توانید دکوراسیون الوار را در خانه خود بگنجانید. الوار یک ماده طبیعی است که حس اتصال به فضای بیرون را ایجاد می کند و یک روش عالی برای مخلوط کردن نوع مواد استفاده شده شما است.

۲۲. سینی ها

یک سینی قابل توجه در ورود به خانه یک سبک ضروری است که فکر می کنیم همه باید داشته باشند. هر چند سینی ها می توانند کاربردهای دیگری برای استفاده از یک ظاهر طراحی کنند – بعضی فقط برای ظاهر (مانند سینی روی میز قهوه برای آراستن چیدمان شما) و به عنوان ابزاری کاربردی (مانند نزدیک ایستگاه قهوه).

۲۳. مشعل یا دیفیوزر روغن

منافع آرامش بخش و نشاط آور روغن های پخش شده در خانه را نمی توان انکار کرد. خوشبختانه مارک ها از این ایده استفاده کرده اند و شما هم اکنون می توانید مشعل ها و پخش کننده های روغن مدرن و شیک را در بازار پیدا کنید. آن را بخشی از برنامه صبحگاهی خود قرار دهید و روز خود را با یک یادداشت مثبت شروع کنید.

۲۴. صندلی های گاه به گاه

چه گوشه ای از خانه خالی داشته باشید ، چه بخواهید در اتاق نشیمن خود چیدمان صندلی های گسترده تری ایجاد کنید یا بخواهید یک گوشه نشیمن دنج ایجاد کنید ، صندلی های گاه به گاه همیشه ایده خوبی هستند. ما اعتراف خواهیم کرد که این مورد بیشتر در طبقه “مبلمان” قرار می گیرد تا طبقه “دکور” ، گاهی اوقات این فقط موردی است که شما برای ساخت یک فضا به آن نیاز دارید.

۲۵. قوطی کنیستر

شما می دانید که چقدر ما دوست داریم از جعبه های کوچک ، سبد و محلول های ذخیره سازی برای پنهان کردن وسایل و یک کپسول یک ظرف که اغلب فراموش می شود ، استفاده کنیم. می توانید قوطی های زیبای آلی ساخته شده از هنرمندان سرامیک من یا چیزهای مدرن تری پیدا کنید. به هر سبکی که ترجیح می دهید ، اینها یک وسیله عالی برای داشتن ایمنی جواهرات روی میز کنار تخت ، در دفتر کار برای ذخیره لوازم تحریر کوچکتر و یا در ویترین آشپزخانه برای نمک های سنگی هستند.

۲۶. گل آرایی خشک

این گیاهان دارای شکوفه های خشک یا محافظت شده ، علف ها ، ساقه ها ، انواع توت ها و غلافهای دانه ، راهی خیره کننده – و با ماندگاری طولانی – برای ایجاد بافت و زیبایی به خانه شما هستند.

۲۷. Macrame هر چیزی (توری زخیم و ریشه دار)

ما می دانیم که مردم چند سال پیش کمی بسیار به این تور ها تمایل پیدا کردند اما با اعتدال ، ما هنوز یک گلدان آویز یا آویز دیواری Macrame را دوست داریم. Macrame به خصوص مناسب فضای داخلی به سبک boho و التقاطی است اما در خانه های ساحلی نیز به نظر می رسد.

۲۸. فرش پهن کنید

با استفاده از فرش ها ، لایه هایی را به ظاهر داخلی خود اضافه کرده و احساس راحتی و گرما بیشتری ایجاد کنید. مشابه کوسن ها ، آنها همچنین یک روش عالی برای تکرار پالت رنگی شما در یک فضا هستند و ما همیشه پیشنهاد می دهیم یک ظاهر طراحی شده برای تختخواب خود را با پهن کردن یک فرش پایان دهید.

۲۹. پخش کننده های موسیقی

پخش کننده های ضبط فقط باحال هستند و اگر به اندازه کافی خوش شانس هستید که داشته باشید ، حتماً آن ها را به نمایش بگذارید! همانند کتاب ها ، جلدهای فرسوده به خانه شخصیت می بخشند و سلیقه فردی شما را به نمایش می گذارند.

۳۰. مجلات

با ما عجیب تماس بگیرید اما مجله ها را جمع می کنیم و به جای اینکه آنها را در کمد پنهان نکنیم ، اغلب این دسته را در قفسه کتاب یا میز کناری قرار می دهیم. وقتی آنها به نمایش در نمی آیند ، احتمالاً می توانید به یک مجله برگردید و چیزهای جدیدی را در میان صفحاتی که احتمالاً از دست داده اید یا فراموش کرده اید ، کشف کنید.

۳۱. میزهای کناری

بسیار خوب ، بنابراین این مورد از نظر فنی نیز یک وسیله مبلمان است اما مطمئن هستیم که ما را به خاطر قرار دادن آن در لیست می بخشید. شما می توانید تراسو ، کاشی ، عقیق و انواع میزهای جانبی شگفت انگیز را در فروشگاه ها پیدا کنید. و با توجه به مقرون به صرفه بودن جدول های جانبی (و انعطاف پذیری برای تغییر) ، ما با قانون “با مبلمان خنثی شویم” نرم تر عمل می کنیم

۳۲. سه قلوهای مرمر

هر زمان که جینا تصویری از سه تایی مرمر را در آشپزخانه خود می گذارد ، DM ها و ایمیل ها شروع به ریختن می کنند و می پرسند از کجاست. متأسفانه ، دیگر در دسترس نیست اما به طور کلی می توانید موارد مشابه را در Adairs یا Freedom پیدا کنید. به راحتی می توان گفت که این یک وسیله تزئینی مورد علاقه است!

۳۳. تخته بازی لوکس

شاید به لطف سال ۲۰۲۰ و تمام مدت زمانی که در انزوا به سر بردیم ، اما تابلوهای بازی بازگشت جدی داشته اند. اکنون می توانید چند صفحه بازی کاملاً لوکس مانند تخته شطرنج مرمر یا تابلوهای عتیقه پیدا کنید که به فضایی شخصیت می بخشند. چند میز می توانید در میز کار خود ، بوفه اتاق نشیمن یا کابینت قرار دهید.

۳۴. شمع میله

شمع یا جا شمعی روی میز غذاخوری شما بسیار زیبا به نظر می رسد. شما همچنین می توانید آنها را به شکل یک ویترین روی یک بوفه برای آن عنصر بلند کار دهید.

۳۵. کاسه یا بشقاب تزئینی

کاسه های تزئینی کوچک برای نگه داشتن جواهرات روی میز کنار تخت شما مناسب هستند و یا مانند یک ظرف نمک روی میز غذاخوری شما عمل می کنند ، در حالی که کاسه های بزرگتر در کابینت یا بوفه زیبا به نظر می رسند. همچنین می توانید بشقاب های تزئینی خیره کننده ای پیدا کنید که می توانند به صورت ایستاده با پایه بشقابی ایستاده باشند.

۳۶. چراغ های طبقه

استفاده از همان هدف لامپ های میز از روشنایی نرم تر ، اما لامپ های کف برای پر کردن آن گوشه های خالی یک اتاق ، یا اضافه کردن ارتفاع به یک اتاق که همه چیز پایین تر از زمین است ، مناسب هستند.

۳۷. مرجان

اگر عاشق سبک ساحلی یا همپتون هستید ، یک تکه مرجان یا پوسته زیبا یک قطعه دکوراسیون ضروری است. و اگر نگران پایداری این موارد هستید ، باید بدانید که هم اکنون نسخه های فابکس موجود در بازار وجود دارد.

۳۸. قفسه دیواری

هر نوع قفسه دیواری – مدور با قفسه های کوچکتر ، قفسه های چرمی بند چوبی ، یا حتی یک برآمدگی تصویر – فرصتی برای نمایش برخی از اشیا favorite مورد علاقه خود هستند. قفسه تصویر تخت در اتاق مهمان Gina برای تغییر آسان آثار هنری نمایش داده شده در این فضا ایده آل است.

۳۹. ظروف یا مجسمه های سرامیکی

ما با قطعات سرامیکی وسواس جدی داریم و چه کسی می تواند ما را سرزنش کند ؟! در خاک رس طبیعی با لعاب یا لعاب روشن ، چیز زیبایی خاصی در زیبایی دست ساز سرامیک وجود دارد. یک قطعه کاربردی مانند نگهدارنده شمع یا کاسه پیدا کنید ، در غیر این صورت می توانید مجسمه ای را به خاطر هنر بدست آورید.

۴۰. دونده های کف

خوب ، بنابراین این یکی شبیه فرش ها است اما چون بسیار نادیده گرفته شده اند ، ما احساس کردیم شایسته نظر خود است. راهروها ، منطقه ای بین آشپزخانه و جزیره ، در لباس های شسته شده یا کنار تختخواب شما می توانند با یک دونده کف نرم شوند. این یک روش عالی دیگر برای معرفی بافت و الگو در یک اتاق است.

۴۱. زیر لیوانی

معمولاً تصور می شود که زیر لیوانی ها فقط یک وسیله کاربردی است ، اما خوشبختانه در حال حاضر می توانید برخی از موارد شیک را پیدا کنید – آنها بسیار زیبا هستند ، شما می خواهید آنها را به صورت شبانه روزی در معرض نمایش بگذارید! زیر سنگ های عقیق یا سنگ مرمر هنوز هم فاضلاب ما است اما چوب یا بتن ثانیه های نزدیک است.

۴۲. جعبه تزئینی

مشابه ایده کانیستر ، یک جعبه تزئینی ساخته شده از هر ماده ای می تواند کاربردهای زیادی داشته باشد و تقریباً در هر اتاق از خانه عالی به نظر می رسد. یکی از این مواد را برای تکمیل سبک داخلی خود پیدا کنید ، مانند یک سنگ مرمر لوکس یا یک شیشه یا جعبه چوب طبیعی برای یک فضای خاکی.

۴۳. کلاه جوجو آفریقایی

اگر سبک جهانی ، ساحلی یا سرگردانی مورد علاقه شما باشد ، یک کلاه جوجو می تواند قهرمان اتاق باشد. ما از بافتی که آنها به فضا می آورند پرستش می کنیم و فقط می خواهیم ببینید که چگونه در خانه لانا به نظر می رسد.

 

اجرای دکوراسیون داخلی مسکونی

۴۴. کره زمین

به خصوص در یک دفتر کار یا قفسه کتاب ، ایده جهان جهانی را دوست داریم. آنها را در اندازه های بزرگ یا کوچک ، به سبک عتیقه یا سبک های مدرن پیدا کنید ، مطمئناً یکی از آنها متناسب با فضای شما وجود دارد.

۴۵. شیشه کلوش

شما می دانید که وقتی یک کلوش شیشه ای به خانه خود اضافه می کنید ، فانتزی می شوید ، هکتار. به طور جدی ، آنها بلافاصله هر نوع استایل را بالا می برند و بسیار مقرون به صرفه هستند! در حالی که این گنبدهای شیشه ای معمولاً روی یک شمع استفاده می شوند ، شما همچنین می توانید یک گیاه را در زیر آن قرار دهید یا یک شی پیچیده را که نمی خواهید گرد و غبار بگیرید ، مانند یک قطعه مرجان.

۴۶. ​​پوست گاو

ما می دانیم که این مورد برای همه مناسب نخواهد بود اما پوست گاوها می توانند عنصری خاکی را به فضایی معرفی کنند به گونه ای که بیشتر فرش ها نمی توانند. طراحان داخلی اغلب از این موارد در فضاهای کوچکتر یا ناجور مانند یک گوشه مطالعه استفاده می کنند که در عکس زیر مشاهده می کنید.

۴۷. ساعت شنی

ساعت مچی یک ساعته شیک و دکوراسیون خانه است که ارزش آن را دارد که به لیست خرید شما اضافه شود!

۴۸. پایه گیاه گلدان

مورد علاقه ما غرفه های گیاهان گلدان است. در انواع مختلف ، اندازه ها و رنگ ها موجود است ، اینها روشی است که می توانید چشم خود را به سمت بالا در اتاق قرار دهید.

۴۹. دستگاه برش فتیله یا شمع شمع

اگر در حال ایجاد یک آرایش سبک با یک شمع هستید ، یک عنصر کم و خوب برای استفاده یک دستگاه برش فتیله یا شمع شمع است. سبک های مختلف و پایان های مختلف وجود دارد ، بنابراین به دنبال یکی برای پیوند دادن با موضوع خود باشید.

۵۰. آبخوری

این یکی در ابتدا خنده دار به نظر می رسد اما ما را بشنوید! با توجه به اینکه گیاهان داخل سالن بیش از هر زمان دیگری محبوبیت دارند – و ما می دانیم که یک ترفند برای زنده نگه داشتن آنها در بالای برنامه آبیاری آنها است – داشتن یک آبیاری شیک در معرض نمایش است بنابراین به شما یادآوری می شود که نوشیدنی به آنها بدهید

 

 

پیشنهاد نویسنده برای اجرای دکوراسیون داخلی مسکونی: کدام مدل قفسه کتاب برای خانه مناسب است؟، کابینت شیشه ای

 

پروژه های مرتبط با اجرای دکوراسیون داخلی مسکونی که توسط شرکت دکوطرح طرح انجام شده است:

 

سوالات متداول مشتریان دکوطرح در ارتباط با اجرای دکوراسیون داخلی مسکونی

در طراحی دکوراسیون داخلی مسکونی به چه نکاتی باید دقت کنیم؟

به سبک مناسب برای فضا و المان های طراحی

چگونه میتوان سبک مناسب برای دکوراسیون داخلی را انتخاب کرد؟

از یک طراح و دیزاینر داخلی میتوان مشورت گرفت و با توجه به متراژ منزل سبک مناسب را انتخاب کرد.

چه المان هایی در دکوراسیون داخلی منزل تاثیر دارد؟

مبلمان، پرده، فرش،تابلو،لوسترونورپردازی

مبلمان برای سبک کلاسیک و مدرن باید چگونه باشد؟

در سبک کلاسیک مبلمان ها منبت کاری شده با پارچه های فاخر هستند برعکس در سبک مدرن ،مبلمانی ساده ال شکل و ترکیبی از مربع و مستطیل کاربرد دارد.

برای خرید پرده به چه نکاتی باید توجه کرد؟

علاوه بر سبک منزل که برای سبک کلاسیک والان های طرح دار استفاده میشود و برای مدرن از حریر های ساده باید به عبور نور از پرده حتما توجه کرد.

 

گالری تصاویر اجرای دکوراسیون داخلی مسکونی

 

برای مشاوره ی رایگان می توانید با شماره های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۹۹۱۹۱۷۴۱ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با این مقاله برای ما بنویسید.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۸ میانگین: ۵]