عکس های خانوادگی در طراحی داخلی
09
مهر

عکس های خانوادگی در طراحی داخلی

عکس های خانوادگی در طراحی داخلی

امروزه شما به هر طریقی می توانید خانه خود را دکوراسیون کنید که این می تواند خبر خوبی برای طراحی های داخلی باشد.

برای طراحان و معماران امروزی دکوراسیون منزل و اجرای دکوراسیون داخلی مسکونی بسیار پر اهمیت و ویژه می باشد.

شما می توانید از روش های مختلفی به خانه خود جلوه دهید، برای مثال می توان به چیدمان مبلمان ها، دیوارپوش ها، وسایل تزئینی، کفپوش ها و از این قبیل موارد اشاره کرد.

شما می توانید با این روش ها دکوراسیون ایده آل را به خانه های خود هدیه دهید که می توان به این اشاره کرد که چیدمان عکس ها و استفاده از قاب عکس های مختلف در خانه بر روی دیوار ها و نقاط مختلف خانه یکی از ایده های دکوراسیون داخلی می باشد.

برای این که بتوانید برای خانه خود بخش مهمی را انتخاب کنید می توانید از چیدمان قاب عکس ها استفاده کنید.

می توان این گونه گفت که در مرحله اخر، چیدمان عکس ها صورت می گیرد ولی شما می توانید این موضوع را در محور دکوراسیون خود قرار دهید و وسایل اطراف آن را طبق همین موضوع چیدمان کنید.

شما نسبت به سلیقه و دکوراسیون خود می توانید از قاب هایی با طرح ها و رنگ های مختلف استفاده کنید که این می تواند به طراحی خانه شما کمک کند.

 

عکس های خانوادگی در طراحی داخلی

چیدمان قاب عکس ها

شما می توانید از خلاقیت خود برای چیدمان قاب عکس ها استفاده کنید و از ایده های جدید خود استقبال کنید، این خلاقیت در آخر باعث شگفتی شما می شود.

در هر خانه ای که دقت کرده باشید می بینید که قاب عکس هایی با احساس های متفاوت و متنوع نشان داده می شود که این احساسات می تواند زیبایی فراوانی داشته باشد.

یکی از ظرافت های قاب عکس ها این می باشد که شما می توانید نسبت به جایی که می خواهید قاب عکس را آویزان کنید آن را سایز بندی و نسبت به آن از مدل های مختلف استفاده کنید.

 

رنگ قاب عکس ها

طراحان و صاحب نظران در این باره پیشنهاد می کنند که از قاب هایی با رنگ های سفید و سیاه استفاده شود زیرا جلوه باشکوهی به دکوراسیون می دهد.

برای خانه هایی که به سبک مدرن طراحی شده است می توان از قاب عکس هایی با رنگ های خنثی استفاده کرد که این قاب ها می تواند نمای خاص و مدرن را به دکوراسیون شما هدیه دهد، ولی می توان این گونه نیز در نظر گرفت که می توان رنگ قاب عکس ها را نسبت به رنگی که در دکوراسیون داخلی استفاده کرده اید نیز هماهنگ کنید تا بتوان هارمونی مناسب را برای آن ها ایجاد کرد.

زمانی که شما رنگ قاب عکس را با رنگ دکوراسیون هماهنگ می کنید و یا از یک تناژ رنگی استفاده می کنید باعث می شود جذابیت و زیبایی را برای خانه شما به همراه داشته باشد.

 

روش های چیدمان عکس

از انواع چیدمان های عکس می توان به روش های زیر اشاره کرد:

  • چیدمان به سبک طبقه ای
  • چیدمان به سبک نامنظم
  • چیدمان به سبک کلکسیونی
  • چیدمان به سبک شبکه ای
  • چیدمان به سبک پلکانی

 

چیدمان به سبک طبقه ای

همان طور که از نام اون مشخص است می توان این گونه گفت که به صورت طبقه طبقه چیده می شود.

این سبک چیدمان را می توان این گونه نیز برداشت کرد چون همانند قدیم که عکس ها بر روی طاقچه چیده می شدند این روش هم این چنین چیدمان می کند.

اگر در خانه های امروزی خود از طبقه های یک تیکه از چوب یا سنگ استفاده می کنید می توانید با قرار دادن عکس ها به صورت جدا یا به هم چسبیده بر روی آن ها این روش را اجرایی کنید.

مزیتی که این طبقه ها برای شما می تواند داشته باشد این است که شما می توانید یک قسمت از خانه خود را به آن ها اختصاص دهید و آن ها جای مشخصی برای قاب عکس ها می باشد و این قسمت را فقط با عکس ها و دکوری های خود تزئین کنید، شما نیز می توانید با استفاده از قاب عکس های متنوع آن طبقه ها را پر کنید.

 

چیدمان به سبک نامنظم

بیشتر افراد این گونه فکر می کنند که اگر از قاب عکس هایی با سایز ها و رنگ ها و طرح های متفاوت بر روی دیوار استفاده کنید باعث می شود حس شلوغی و به هم ریختگی برای دکوراسیون اتفاق بیافتد.

اما باید به این اشاره کرد زمانی که شما از طرح های مربع، مستطیل، افقی، عمودی و از این قبیل اشکال استفاده می کنید باعث می شود طرح خلاقانه شما ایجاد شود و این طرح فقط منحصر به فرد شما باشد.

شما می توانید با قرار دادن قاب های نامتقارن در کنار هم باعث شوید توجه افراد به آن ها جلب کنید و این می تواند زیبایی خانه شما چند برابر کند.

 

چیدمان به سبک کلکسیونی

این نوع چیدمان عکس ها می تواند از طرح ها و سایز ها و تنوع زیادی برخوردار باشد که با قرار دادن آن ها کنار هم حس خوبی را به بیننده منتقل کنید.

اکثر این چیدمان ها همان طور که از نام آن مشخص است از چیدن عکس های خانوادگی کنار هم اتافق می افتد که می تواند به شما حس صمیمیت و گرمای خانواده را با دیدن آن ها به شما منتقل کند.

اغلب خانواده ها بسیار از این سبک چیدمان عکس ها استقبال می کنند و از آن ها در خانه های خود نیز استفاده می کنند.

 

چیدمان به سبک شبکه ای

این چیدمان ها عکس ها به صورت شبکه ای می باشد و عکس ها به صورت شبکه شبکه در کنار یک دیگر قرار می گیرند.

زمانی که شما یک دیوار با عرض بسیار زیاد دارید می توانید از این سبک چیدمان عکس ها استفاده کنید که بسیار می تواند برای آن ها مناسب باشد.

نمای این چیدمان در دیوارهایی با عرض بسیار زیاد باعث می شود زیبایی دکوراسیون شما را چند برابر نشان دهد.

 

چیدمان به سبک پلکانی

در بسیاری از خانه ها این مدل چیدمان را تماشا کرده اید که در راه رو ها در بین راه می توانید قاب عکس های بسیاری را تماشا کنید، به این سبک چیمان پلکانی گفته می شود.

ساده ترین و زیبا ترین روش برای راه پله ها می توان به این روش اشاره کرد که از بالا به پایین و یا از پایین به بالا چیده می شود و قاب عکس ها به دیوار نصب می شود.

برای دیوار های جانبی راه پله ها این روش بسیار مناسب می باشد.

 

پیشنهاد نویسنده: دکور کناف

 

پروژه های مرتبط با این مقاله که توسط شرکت دکوطرح طرح انجام شده است:

 

برای مشاوره ی رایگان می توانید با شماره های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۲۱۴۷۱۸۴۷ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با مقاله ی عکس های خانوادگی در طراحی داخلی برای ما بنویسید.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]