نرم افزارهای طراحی کابینت
09
مهر

نرم افزارهای طراحی کابینت

معرفی نرم افزارهای طراحی کابینت و آشپزخانه

می توان این گونه برداشت کرد که این کار می تواند برای طراحان و علاقه مندان به دکوراسیون داخلی و خارجی این کار چالش برانگیز است.

شما می توانید با استفاده از تکنولوژی و نرم افزار های روز دنیا آشپزخانه، اتاق نشیمن و حتی یک خانه کامل را طراحی کنید و از آن به عنوان رزومه کاری استفاده کنید، شما در چنین کاری می توانید بدون محدودیت به کار خود ادامه دهید.

می توان این گونه مثال زد که در طراحی آشپزخانه شما می توانید از المان های زیادی برای دکوراسیون منزل و اجرای دکوراسیون داخلی مسکونی آن استفاده کنید که این نرم افزار ها می تواند به شما کمک کند.

هر یک از المان های پوشش کف، یراق آلات، پیشخوان، کابینت ها و از این قبیل موارد در آشپزخانه بسیار مهم می باشد که می توانید در نرم افزار ها به صورت مجازی در کنار یک دیگر قرار دهید تا هماهنگی آن ها در آشپزخانه را بسنجید.

به این دلیل که امروزه بسیاری از طراحی های ساختمان ها چه داخلی و چه خارجی توسط نرم افزار ها و اپ های مخصوص گوشی همراه انجام می شود در این مقاله ما به شما چند نرم افزار مفید درباره طراحی و دکوراسیون را به شما معرفی می کنیم.

 

نرم افزارهای طراحی کابینت

انواع نرم افزار ها

  • نرم افزار Home Design 3D
  • نرم افزار Homify
  • نرم افزار Hoizz
  • نرم افزار IKEA Place and IKEA Store
  • نرم افزار Magicplan
  • نرم افزار Planner 5D
  • نرم افزار Easyhome Homestyler

 

پیشنهاد نویسنده : برنامه های طراحی داخلی و خدمات تزئینات داخلی

 

نرم افزار Home Design 3D

این نرم افزار را می توان برای طراحی تمام خانه به کار گرفت، که شما می توانید هم چنین برای طراحی آشپزخانه ها نیز استفاده کنید.

این نرم افزار همان طور که از اسم آن مشخص است می توانید در زمان طراحی نتیجه آن را و یا در مراحل طراحی سه بُعدی نیز انجام داد و نتیجه را نیز سه بُعدی تماشا کرد.

شما می توانید با این نرم افزار طراحی تمام قسمت های خانه یا هر فضایی که مورد نظر شما است را انجام دهید، با این نرم افزار شما می توانید تمام خواسته های خود را عملی سازید.

در آخر کار این نرم افزار به شما نتیجه کار را به صورت فیلم نشان می دهد تا تمام نقاط فضایی که طراحی کرده اید را تماشا کنید.

 

نرم افزار Homify

برنامه ای کاربردی با کارایی بالا که در زمینه طراحی می توان از آن استفاده کرد.

شما می توانید از برنامه به جای این که طراحی فضا را انجام دهید می توانید با آن از ایده های عالی و فوق العاده آن استفاده کنید، که ایده های متفاوتی در زمینه طراحی را دارا می باشد.

این نرم افزار درون خود از ۱.۵ میلیون عکس در آرشیئ خود استفاده می کند که عکس ها شامل آشپزخانه ها، خانه ها و از این قبیل عکس ها می باشد.

شما می توانید از این اپلیکیشن به صورت رایگان استفاده نموده و از این عکس ها ایده های خود را دریافت کنید.

می توانید ایده مورد نظر خود را جستجو کنید و عکس هایی که مورد انتخاب شما می باشد را در گوشی خود در قسمت گالری ذخیره کنید.

 

نرم افزار Hoizz

این برنامه طوری طراحی شده است که می توان این گونه گفت که ترکیب بین فروشگاه آنلاین و یک برنامه از ایده هایی در طراحی فضا درون آن می باشد.

این برنامه توانسته به تعداد ۱۵ میلیونعکس که به شما ایده های خلاقانه می دهد را دراختیار کاربران خود بگذارد.

در قسمت فروشگاهی آن می توانید شما اجناسی بیشتر از ۹ میلیون جنس متفاوت را برای دکوراسیون و طراحی در اختیار کاربران خود بگذارد.

می توان اجناس مختلفی که در طراحی از آن ها استفاده می کنید را درون برنامه با یک دیگر مقایسه قیمت و کیفیت انجام داده و منس مورد نظر خود را انتخاب کنید و در دکوراسیون از آن استفاده کنید.

 

نرم افزار IKEA Place and IKEA Store

این برنامه برای طراحان دکوراسیون بسیار جذاب می باشد و این طراحی به صورت سه بُعدی صورت می گیرد.

یکی از ویژگی های فوق العاده این برنامه می توان به این اشاره کرد که شما با دوربین گوشی خود فضای اطراف که می خواهید دکوراسیون انجام دهید را اسکن می کنید و بعد از اسکن، این برنامه از قابلیت های خود استفاده می کند و فضا را برای شما درون گوشی به حالت سه بُعدی درمی آورد، با این کار شما می توانید فضای مورد نظر خود را به صورت مجازی طراحی و دکوراسیون کنید.

این برنامه با محیطی که برای شما فراهم می کند این قابلیت را به شما می دهد تا اگر از مبلمان یا میزی خوشتان می آید آن را امتحان کنید.

و اگر از محصولی که در طراحی از آن استفاده کرده اید خوشتان بیاید، می توانید توسط برنامه آن را سفارش دهید.

 

نرم افزار Magicplan

یکی دیگر از اپلیکیشن هایی که فضای اطاف را برای ما سه بُعدی می کند این برنامه می باشد.

بعد از این که این برنامه می تواند اتاق جدید یا فضای جدیدی ایجاد کند نیز می تواند از ابزار ها و المان های مختلف و منوع در این برنامه نیز استفاده کرد، که در این صورت می تواند المان های جدیدی را برای طراحی دکوراسیون به وجود آورد.

البته باید به این نکته اشاره کرد که بعضی از خانه ها و فضا ها دارای اندازه ها و شکل های غیر معمولی می باشند، که این محیط ها اغلب دارای زاویه های تند و غیر عادی می باشند که برا آن ها کار کردن با این نرم افزار ها کمی مشکل می باشد.

 

نرم افزار Planner 5D

اگر شما می خواهید آشپزخانه و خانه خود را طراحی کنید این برنامه می تواند به شما کمک فوق العاده ای کند.

می توان این گونه گفت که تمام کار ها و قابلیت هایی که برنامه های دیگر در خود دارند را این برنامه توانسته در خود جای دهد.

این برنامه علاوه بر این که خانه را برای شما طراحی می کند در کنار آن می تواند از وسایلی استفاده کند که چیدمان خانه را انجام دهید حتی با کوچک ترین تزئینات در این برنامه می توانید آشنا شوید.

شما می توانید این برنامه را به صورت دو بُعدی و سه بُعدی نیز داشته باشید، و از نرم افزار ها و ابزار هایی که قابلیت مجازی دارند نیز استفاده کنید و خانه را با عینک های واقعیت مجازی در اطراف خود مشاهده کنید، که این قابلیت رایگان نمی باشد.

 

پیشنهاد نویسنده: نرم افزار طراحی کابینت، نرم افزار طراحی

 

پروژه های مرتبط با این مقاله که توسط شرکت دکوطرح طرح انجام شده است:

 

برای مشاوره ی رایگان می توانید با شماره های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۲۱۴۷۱۸۴۷ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با مقاله ی نرم افزارهای طراحی کابینت برای ما بنویسید.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۲ میانگین: ۵]