گل آرایی در تزئینات داخلی
13
دی

گل آرایی در تزئینات داخلی

گل آرایی در تزئینات داخلی

همه ما از زیبایی گیاهان و گل ها در خانه و یا هر جایی که ببینیم لذت می بریم. کمتر کسی است که از گل و گیاه در زندگی خویش احساس آرامش نکند و هیچ گونه حسی به گل ها و سرسبز شدن آپارتمان ها در جهت زیباسازی دکوراسیون داخلی نداشته باشد. رو همین حساب با توجه به این مسئله که آپارتمان های امروزی فاقد حیاط های بزرگ هستند و امکان وجود باغچه ها به مانند خانه های ویلایی وجود ندارد؛ می توان با ایده های جذاب و منحصر به فرد گل آرایی در آپارتمان ها گام بسیار مثمر به ثمر و بزرگی در زمینه زیباسازی دکوراسیون داخلی برداشت.

 

قبل از خواندن این مقاله توصیه می شود مقالات زیر را نیز مطالعه کنید:

 

 

گل آرایی در تزئینات داخلی

ایده هایی برای گل آرایی آپارتمان در جهت زیباسازی دکوراسیون داخلی

استفاده از گل آرایی با طرح ها و ایده های خلاقانه که امروزه توسط طراحان دکوراسیون صورت می گیرد؛ یکی از گزینه های جذاب و جدیدی است که می توان حتی آن ها را در آپارتمان های نقلی و کوچک هم پیاده سازی کرد. بنابراین در صورتی که می خواهید غرق در آرامش شوید و نبود باغچه های خانگی در زندگی شما به هیچ وجه حس نگردد؛ با ما همراه باشید تا شما را با ایده های جالب در این زمینه یاری نماییم.

 

دمیدن روح جدید به آپارتمان ها با گل آرایی

در صورتی که بخواهید روح جدیدی را به آپارتمان های خود ببخشید و طراوت و تازگی گل ها و گیاهان را در آپارتمان های کوچک خود به خوبی حس کنید؛ می توانید به جای استفاده از گل های مصنوعی، گل های طبیعی را با گل آرایی در طرح های بسیار جدید امروزی در جای جای منزل خویش به صورت انبوه با گل های زینتی و بسیار زیبا تزئین نمایید تا طراوت و تازگی آن ها را به خوبی در منزل خویش حس کنید. استفاده از گلدان های کوچک و بزرگ و استفاده از بهترین و زیباترین گل های آپارتمانی با طرح های گل آرایی جدید می تواند منزل شما را سرسبز و باطراوت سازد. شما می توانید کنار پنجره های مشرف به خیابان در منزل خویش یا در بالکن و تراس خود یا در هر جای دیگر منزل خویش از وجود گل آرایی استفاده کنید و حتی با طراحی های جالب گل آرایی در اتاق خواب بالای تخت خود از گل های زینتی و بسیار سرسبز و نشاط آور می توانید آرامش خاطر بیشتری را در اتاق خواب خود حس کنید.

 

استفاده از استندهای گل و گیاه برای زیباسازی دکوراسیون داخلی

در صورتی که می خواهید دکوراسیون و دیزاین زیباتری را در منزل خویش داشته باشید و حس نشاط و سرزندگی را به خوبی در منزل خویش حس کنید؛ می توانید از استندهای مختلف کوچک و بزرگی در منزل خویش برای قرار دادن گل و گیاه استفاده کنید تا با گل آرایی و قرار دادن انواع گل و گیاهان زینتی روی آن ها بتوانید جلوه زیبایی به منزل خویش ببخشید. استفاده از این استندها در نوع خود بسیار جالب توجه هستند و زیبایی ظاهری خاصی به دکوراسیون داخلی منزل شما می بخشند. علاوه بر آن شما می توانید با قرار دادن گل های زینتی و بسیار سرسبز و زیبایی این طراوت و زیبایی را در منزل خویش دو چندان سازید. بنابراین دست شما در این زمینه بسیار باز است. چرا که ایده ها و خلاقیت های هر طراح دکوراسیونی در زمینه زیباسازی دکوراسیون داخلی منازل مسکونی با استفاده از گل آرایی مختلف و متنوع است و بدین ترتیب شما می توانید از این ایده ها به بهترین نحو ممکن بهره ببرید تا آرامش بیشتری را در منزل خویش حس کنید.

 

قرار دادن گل های طبیعی روی میزهای مختلف در منزل

شما می توانید با طراحی های منحصر به فرد گل آرایی، به جای استفاده از گل های مصنوعی، از زیبایی ظاهری گل های طبیعی به خوبی بهره مند شوید. بدین ترتیب شما می توانید هر یک از گل های طبیعی را با گل آرایی به بهترین شکل ممکن طراحی کنید یا طراحی های مختلف گل آرایی با گل های طبیعی را خریداری کنید و آن ها را روی میزهای ناهارخوری و میز عسلی و هر نوع میز دیگری در منزل خویش قرار دهید و هیچ میزی را از زیبایی های ظاهری گل آرایی بی بهره نگذارید تا جلوه زیبایی به منزل شما ببخشند. شومینه، اپن آشپزخانه، دیوارها، میزهای عسلی، میز کامپیوتر، آینه کنسول و… همه و همه می توانند گزینه های خوبی برای قرار دادن گل های طبیعی و گل آرایی در منزل شما باشند.

 

گل آرایی در دکوراسیون بهاری

اگر فکر می کنید مهارت کافی برای دکور کردن منزلتان را ندارید، با ایده های زیبای زیر نظرتان تغییر خواهد کرد. در ادامه چند ایده را به صورت مختصر و مفید برای گل آرایی خدمتتان عرض خواهیم کرد:

  • بطری های شیشه ای را دور نریزید چرا که می توانید آنها را به شیوه های متعدد دوباره استفاده کنید. برای مثال می توانید از آنها به عنوان گلدان در دکوراسیون یک نقطه از منزلتان استفاده کنید. گل آرایی و دکورعالی در طاقچه پنجره
  • پنجره می تواند زیبایی محیط، حال و هوای ما و عشق به ابتکارات جدید در خانه را منعکس کند. دکور و تزئین پنجره در خانه ها و آپارتمان ها و در مناسبت های فصلی یکی از بهترین ایده های دکوری محسوب می شود و اگر شما پنجره ای با طاقچه پهن دارید، نباید به سادگی از کنار آن گذشت، بلکه می توانید آن را با گل های زیبا دکور کنید.
  • تعداد بیشماری از گل های آفتاب دوست وجود دارند که می توانید در برابر نور خورشید آنها را رشد دهید و یا به گزارش پرشین وی می توانید بهار را با قرار دادن تعدادی شاخه گل رز در بطری شیشه ای جشن بگیرید. همچنین برای جلوه بهتر شیشه ها، می توان آنها را با روبان نیز تزئین کرد.
  • شما می توانید از همه بطری های قدیمی که در انبار دارید برای تزئین میز قهوه، میز شام و حتی میز جشن عروسی استفاده کنید. تنها کافی است آنها را با گل های شاداب و تازه پر کنید تا جلوه ای دوست داشتنی پیدا کنند. می توانید چند بطری را کنار هم پیچیده و یک گلدان بزرگتر و چشمگیرتر پدید آورید.

 

 

برای مشاوره ی رایگان می توانید با شماره های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۲۱۴۷۱۸۴۷ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با این مقاله ما بنویسید.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]