طراحی دکوراسیون عینک فروشی
16
مهر

طراحی دکوراسیون عینک فروشی

طراحی دکوراسیون عینک فروشی

توجه به ایده های تجاری در تغییر دکوراسیون مغازه عینک فروشی امری حیاتی است و با در نظر گرفتن المان های بهداشتی تخصصی و مدلینگ باعث شده که انتظارات از دکوراسیون مغازه عینک فروشی افزایش پیدا کند و از همین رو صاحب مغازه نیاز به افرادی کار دان و حرفه ای برای طراحی دکور دارد و در طراحی دکوراسیون یک عینک فروشی باید به کوچک ترین و ظریف ترین نکات اشاره کرد زیرا ظرافت باعث جلب مشتری می شود.

 

طراحی داخلی تجاری و طراحی داخلی اداری

 

طراحی دکوراسیون عینک فروشی

فضای ویژه ای را به مشتری اختصاص بدهید

در اکثر مواقع مشتریان به دنبال انتخاب بهترین فرم طبی و عینک آفتابی هستند و برای یک انتخاب درست نیاز به زمان زیادی دارند و همچنین در بیشتر مواقع از فروشنده که فردی متخصص در این زمینه است نظر می خواهند.

چه بسا بهتر است در مغازه خود یک جای دنج  در مغازه عینک فروشی قرار دهیم تا با آرامش و مشاوره مورد نظر عینک مورد نیاز خود را پیدا کنند.

 

راه رویی عریض برای دیده شدن بهتر کارها

همان طور که می دانیم در مراسم های مد وفشن یک راه روی طولانی وجود دارد که مدل ها با پوشیدن لباس ها و راه رفتن در این راه رو بهترین شکل ممکن  از لباس را در اختیار مردم قرار می دهند.

می توانید از این ایده برای دکوراسیون استفاده کنید چیدن عینک ها در دو طرف راه رو این امکان را به مشتری می دهد که با دقت و حوصله کافی دنبال کالای مورد نظر خود بگردد.

با وجود چنین راه رویی ازدحام و شلوغی نیز کاهش می یابد.

 

نصب آینه در مغازه عینک فروشی

یکی از وسایلی که در طراحی ساختمان های تجاری به کار می رود نصب آینه است. این آیتم را با توجه به دکوراتیو و اندازه آن باید نصب کنیم تا انسجام دکور مغازه حفظ شود.

استفاده ازآینه های قدی فواید بسیاری دارد یک اینکه موجب بازتاب نور وروشنایی می شود و دوم اینکه فضای داخل مغازه را بزرگ تر نشان می دهد.

 

نورپردازی در مغازه عینک فروشی

نورموجود فضا  خیلی تاثیر در انتخاب  مشتری خیلی تاثیر دارد برای همین در بیشتر تغییر دکوراسیون ها به نور پردازی اهمیت زیادی می دهند در نگاه اول نور پردازی یکی از مراحل ساده ی دکوراسیون است اما هرگز این طور نیست و اصول خاصی دارد که می بایست انجام شود تا تاثیر شگرفی در دکوراسیون ایجاد کند و نورپردازی لایه ای یکی از این موارد است.

 

طرح ویترین مینیمال در مغازه عینک فروشی

عینک به عنوان یکی از کالای با ارزش است وتنوع بسیاری دارد و متاسفانه کار اشتباهی که مغازه دار برای جلب توجه می کند این است که کل عینک ها را در ویترین می چیند این کار نه تنها باعث جذب مشتری نمی شود بلکه مشتری سردرگم می شود و نمی تواند انتخاب درستی داشته باشد برای رفع کردن این اشکال می توانیم ازشیک ترین ویترین های مینیمال با یکی از پرفروش و با ارزشمند ترین عینک ویترین خود را بچینیم.

 

استفاده از پنل های دیواری در مغازه عینک فروشی

یکی از رایج ترین مشکلات عینک فروشی ها عدم جای کافی برای نمایش کالا ها است ما برای این مشکل راهکاری داریم می توانیم از پنل های دیواری به جای زمینی استفاده می کنید و این پنل های دیواری بسیار کاربردی هستند و فضای بسیار کمی را اشغال می کنند وپنل دیواری می تواند کالاها را به سبکی جدید وجذاب در اختیار مشتری قرار دهد.

 

جمع بندی
  • در طراحی دکوراسیون باید به نورها و ویترین وچیدمان دقت کرد.
  • ویترین نباید به گونه ای شلوغ باشد که مشتری را گیج کند وتوانایی انتخاب نداشته باشد.
  • نورها باید به گونه ای باشد که فضا را زیبا تر و به محصول جلوه زیبایی بدهد.
  • چیدمان هم باید به گونه ای باشد که مشتری با حوصله و بادقت کالای مورد نظرش را پیدا کند.

 

پروژه های مرتبط با این مقاله که توسط شرکت دکوطرح طرح انجام شده است:

 

برای مشاوره ی رایگان می توانید با شماره های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۲۱۴۷۱۸۴۷ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با این مقاله برای ما بنویسید.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]