بازسازی خانه در کانادا
27
شهریور

بازسازی خانه در کانادا

بازسازی خانه در کانادا

برای بازسازی خانه های خود همیشه باید تلاس بر این باشد که کمترین هزینه را برای خود فراهم کنید این گونه است که شما هزینه کمتری پرداخت می کنید و بیشتر پول شما به عنوان سود در جیبتان می ماند.

می توان گفت که این روز ها اگر می خواهید قسمتی از خانه یا حتی کل خانه را بازسازی کنید کافی است فصل های سرد را برای این کار انتخاب کنید، در کانادا برای کسانی که می خواهند خانه های خود را بازسازی کنند فصل های سرد سال را انتخاب می کنند در حالی که این کار مشکل می باشد ولی شما می توانید با این کار بیشتر سود کنید.

حتی اگر نمی خواهید خانه خود را بازسازی کنید کافی است قسمت هایی چون آشپزخانه، گاراژ و یا حمام را بازسازی کنید و این زمان بهترین فرصت را به شما می دهد.

بازسازی و یا نوسازی می تواند به ارزش خانه شما بیافزاید و ارزش ملکی شما را هر چه تمام تر بیشتر کند با این کار شما می تواند مبلغ قابل توجهی را برای خود سرمایه گذاری کنید.

همان طور که همگان می دانند تغیراتی چون افزایش فضا، استفاده از مواد و مصالح مقاوم، استفاده از وسایل مدرن و کاربردی، استفاده از وسایل هوشمند در زمان بازسازی می تواند به شما کمک کند تا کسانی که برای خرید و یا اجاره آمده اند را به فکر بیاندازد که این خانه را حتما می خواهند و برای شما برد به حساب می آید.

بیشتر افراد همیشه ریسک بازسازی را به جان نمی خرند و حس نمی کنند که قرار است این بازسازی برای آن ها سرمایه گذاری به حساب بیاید برای همین دست به کار بازسازی نمی زنند و از این حرکت خودداری می کنند.

اگر شما این کار را بدون برنامه ریزی و حسابرسی جلو ببرید ممکن است برای شما سود زیادی نداشته باشد و بیشتر ضرر کنید.

 

بازسازی منزل و بازسازی ساختمان

 

بازسازی خانه در کانادا

اشتباهاتی که در بازسازی  نباید انجام دهید

  • تغییرات شخصی و سلیقه ای در بازسازی

اگر می خواهید یک از اتاق ها را به سنا تبدیل کنید باید بدانید که این کار برای شما سودی به دنبال نخواهد داشت، با این که شما کار اشتباهی نکرده اید ولی باید بدانید که برای شما سودی به ارمغان نمی آورد.

 

  • نوسازی تکنولوژی بازسازی

زمانی که می خواهید خانه خود را نو سازی کنید شما می توانید از وسایلی چون کنترل گاز از راه دور در آشپزخانه و یا استفاده از سنگ مرمر در کف حمام ها می تواند برای زیبایی عالی باشد ولی باید بدانید که اگر از تجملات تکنولوژی در خانه خود استفاده می کنید باید بدانید که این سرمایه ها برای شما بازگشتی نخواهد داشت.

 

  • بازسازی بیش از حد

اگر خانه شما مشکلی ندارد و شما به تازگی آن را بازسازی کرده اید، دوباره کار بازسازی را انجام ندهید که این کا می تواند برای شما ضرر به حساب بیاید، این کار نمی تواند برای شما خوشایند باشد.

حتما که نباید در خانه ها از مصالح طبیعی استفاده شود یعنی شما می توانید در کفپوش از سنگ های ساده تر استفاده کرد و نیاز به استفاده از سنگ های لوکس و گران قیمت نیست.

 

ایجاد فضای جدید بازسازی

فضای جدیدی در خانه خود ایجاد کنید و از فضاهایی که باعث هدر رفتن فضا می باشد استفاده کنید و فضاهایی که در خانه به درستی از آن ها استفاده نشده است را بازسازی کنید و به بهترین نحو ممکن آن ها را کاربردی کنید.

معماران و طراحان مدرن در این دوره نظریه پلان آزاد یا همان open plan را بیان می کنند، این گونه است که شما از دیوار های بسیار کمی در داخل خانه استفاده می کنید و قسمت های جدا کننده در ساختمان دیوار ها نمی باشند.

اگر به دهه ۸۰ میلادی بازگردید می بینید که برای جدا سازی قسمت های مختلف خانه از دیوار استفاده می شده است با این حال در آن دوره باز هم خانه ها بسیار منحصر به فرد و زیبا بود است.

بهتر است در طراحی آشپزخانه از اپن استفاده شود زیرا کسانب که در آشپزخانه قرار می گیرند علاقه زیادی دارند که تمام افراد خانواده را ببینند.

پس اگر می خواهید آشپزخانه شما فضای بسیار راحت و خوبی برای شما و اعضای خانواده باشد کافی است دیوار بین آن ها را برداشته و از اپن و یا جزیره استفاده کنید.

 

پیشنهاد نوینسنده: نمای آپارتمان، تزئینات داخلی ساختمان

 

پروژه های مرتبط با این مقاله که توسط شرکت دکوطرح طرح انجام شده است:

 

برای مشاوره ی رایگان می توانید با شماره های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۲۱۴۷۱۸۴۷ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با این مقاله برای ما بنویسید.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۲ میانگین: ۵]