معماری داخلی کشور ترکیه
24
آبان

معماری داخلی کشور ترکیه

معماری داخلی کشور ترکیه

دکوراسیون داخلی ترکیه ای انواع سبک های زیبا و خاص برای طراحی داخلی قسمت های مختلف خانه است و اگر می خواهید طراحی داخلی خانه خود را به شکلی منحصر به فرد انجام دهید، این سبک دکوراسیون ممکن است انتخاب مناسب و ایده آلی برای شما باشد. برای طراحی دکوراسیون خانه های ترکیه ای از انواع سبک های کلاسیک و مدرن استفاده می شود که هر کدام زیبایی و جذابیت خاص خود را دارند.

 

قبل از خواندن این مقاله توصیه می شود مقالات زیر را نیز مطالعه کنید:

 

 

معماری داخلی کشور ترکیه

معماری خانه های لوکس ترکیه

برای طراحی دکوراسیون داخلی خانه های ایرانی می توانید از دکوراسیون های مختلف با سبک های مختلف مانند دکوراسیون عربی، دکوراسیون ترکیه ای، دکوراسیون اروپایی و … استفاده کنید. در بیشتر دکوراسیون خانه های ترکیه ای، رنگ و طرح مبلمان به گونه ای انتخاب می شود که با یکدیگر سازگاری بیشتری داشته باشد.

سالن پذیرایی یکی از مهمترین قسمت های هر خانه است، بنابراین بهتر است هنگام طراحی این قسمت از خانه دقت کنید. برای طراحی دکوراسیون داخلی اتاق نشیمن ترکیه ای می توانید از انواع دکوراسیون مدرن و کلاسیک استفاده کنید. بهتر است سبک مورد نظر خود را بیش از هر چیز دیگری انتخاب کنید سپس طرح و رنگ مبلمان اتاق نشیمن را با توجه به دکوراسیون انتخابی خود انتخاب کنید.

 

معماری داخلی نشیمن به سبک ترکیه ای

با توجه به اینکه مبلمان امروزه یکی از مهمترین عناصر اتاق نشیمن است و فضای زیادی را در اتاق نشیمن اشغال می کند، بنابراین بهتر است هنگام انتخاب طرح و رنگ مبلمان و نوع چیدمان آن دقت لازم را داشته باشید. برای دکوراسیون مدرن و کلاسیک پذیرایی های ترکیه می توانید از مدلهای مبلمان ترک استفاده کنید که فضایی منحصر به فرد در دکوراسیون داخلی پذیرایی ایجاد می کنند. دکوراسیون منزل در دکوراسیون ترکیه بسیار اهمیت دارد و می توانید اتاق پذیرایی خود را با کمک پرده های زیبا و شیک، وسایل تزئینی و آثار هنری تزئین کنید. در اغلب دکوراسیون خانه های ترکیه ای رنگ و طرح وسایل به گونه ای انتخاب می شود که با یکدیگر مطابقت و همخوانی بیشتری داشته باشند.

 

معماری داخلی ترکیه ای سالن پذیرایی

سالن پذیرایی از مهم ترین بخش ها در هر خانه ای محسوب می شود. بنابراین بهتر است در هنگام طراحی این قسمت از منزل حساسیت لازم را به خرج دهید. برای طراحی دکوراسیون داخلی اتاق پذیرایی ترکیه ای می توانید از انواع دکوراسیون های مدرن و کلاسیک استفاده نمایید. که بهتر است قبل از هر چیزی سبک مورد نظر خود را انتخاب نمایید. سپس با توجه به دکوراسیون انتخابی تان طرح و رنگ وسایل اتاق پذیرایی را انتخاب کنید.

با توجه به اینکه امروزه مبلمان از ضروری ترین وسایل در اتاق پذیرایی محسوب می شوند. و فضای زیادی از سالن پذیرایی را اشغال می کنند. بنابراین بهتر است در انتخاب طرح و رنگ مبلمان و نوع چیدمان آن ها دقت لازم را داشته باشید. برای دکوراسیون های مدرن و کلاسیک سالن های پذیرایی ترکیه ای می توانید از مدل مبلمان ترکیه ای استفاده نمایید که این مدل ها فضایی بی نظیر را در دکوراسیون داخلی پذیرایی ایجاد می کنند.

در دکوراسیون های ترکیه ای تزیین منزل از اهمیت زیادی برخوردار است و شما می توانید سالن پذیرایی تان را به کمک پرده های زیبا و شیک و وسایل دکوری و آثار هنری تزیین نمایید.

 

انواع سبک خانه های ترکیه ای

سبک مختلف نظیر دکوراسیون عربی و دکوراسیون ترکیه ای و دکوراسیون اروپایی و … برای خانه های مدرن سبک های جدیدی هستند که طرفداران خود را دارند. برای طراحی دکوراسیون خانه های ترکیه از انواع سبک های کلاسیک و مدرن استفاده می شود که هر کدام از این دیزاین ها زیبایی و جذابیت خاص خودشان را دارند. در بیشتر خانه های ترکی رنگ و طرح وسایل طوری انتخاب می شود که با هم مطابقت و همخوانی بیشتری داشته باشند.

مانند هر دکوراسیون دیگری سبک دکوراسیون ترکیه هم به دو نوع مدرن و کلاسیک تقسیم می شود. دکوراسیون کلاسیک سالن پذیرایی در واقع همان دکوراسیون سلطنتی است. استفاده از تابلوهای هنری چشمگیر در هر اتاق، نمایی از یک طراحی منحصر به فرد ایجاد می کند. یکی دیگر از ویژگی های قابل توجه طراحی خانه های استانبولی، کاربرد پارتیشن های چوبی و همچنین مبلمان هایی با دیزاین های لوکس و معاصر است که خانه ها را تبدیل به طراحی های همه پسند می کند.

خانه های دوبلکس در ترکیه بسیار پرکاربرد هستند. پله های مارپیچ همیشه نقطه کانونی در خانه های دوبلکس هستند. کاربرد راه پله مارپیچی چوبی نیز یکی دیگر از جنبه های مهم این طراحی است چرا که یک نقطه ای متمرکز در خانه ایجاد کرده و نمایی غیرواقعی از یک فضای بی نهایت را به نمایش گذاشته است.

 

اتاق خواب به سبک معماری ترکیه ای

اتاق خواب خصوصی ترین بخش از منزل که اعضای خانواده بیشتر وقت خود را برای انجام فعالیت های روزمره در این فضا سپری می کنند از این رو بهتر است دکوراسیون داخلی اتاق خواب ترکیه ای به گونه ای انجام شود که محیطی آرامش بخش در فضای اتاق خواب ایجاد شود. مس هم مدت هاست که در ترکیه طرفدار دارد. پس برای یک بار هم که شده می‌توان حضور آن در دکوراسیون خانه تجربه کرد. در بازارهای ترکیه همیشه آثار مسی به چشم می خورد. شما هم میتوانید از مس در خانه برای دکوراسیون استفاده کنید.

دکوراسیون اتاق خواب کلاسیک دکوراسیون سفید و طلایی اتاق خواب طراحی داخلی اتاق خواب دکوراسیون مدرن اتاق خواب دکوراسیون خانه های ترکیه دکوراسیون زیبا و شیک اتاق خواب دکوراسیون مدرن و شیک اتاق خواب دکوراسیون زیبا و لوکس اتاق خواب دکوراسیون اتاق خواب تک نفره دکوراسیون کلاسیک اتاق خواب دکوراسیون آبی اتاق خواب دکوراسیون آبی و سفید اتاق خواب دکوراسیون زیبا و لوکس اتاق خواب دکوراسیون مدرن اتاق خواب دکوراسیون اتاق خواب ترکیه ای دکوراسیون اتاق خواب

 

آشپزخانه در معماری داخلی ترکیه

طراحی دکوراسیون آشپزخانه ترکیه ای یکی از انواع سبک های پرطرفدار دکوراسیون داخلی در کشور ایران است. در اغلب دکوراسیون های ترکیه ای آشپزخانه از میز بار نیز در فضای آشپزخانه استفاده می شود که وجود میز بار به دکوراسیون آشپزخانه جذابیت زیادی می بخشد. لوستر های آویز سه تایی در ورودی آشپزخانه هم در سبک ترکیه ای رواج دارد.

 

 

برای مشاوره ی رایگان می توانید با شماره های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۲۱۴۷۱۸۴۷ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با این مقاله ما بنویسید.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]