خدمات طراحی داخلی کرج
02
دی

خدمات طراحی داخلی کرج

خدمات طراحی داخلی کرج

بهترین طراحی داخلی

آیا می دانید خدمات طراحی داخلی خوب چه خصوصیاتی دارد؟ برای داشتن بهترین ها باید متفاوت از بقیه افراد بدون علم و آگاهی باشید. بهترین طراحی داخلی مانند هنر، با هریک از ما متفاوت صحبت می کند. برای من طراحی عالی ناشی از قدم زدن در خارج از منطقه راحتی شما، مخلوط کردن رنگ، بافت و پارچه به روش های منحصر به فرد است. اما برای دیگران طراحی عالی در مورد سادگی، خطوط تمیز و مبلمان مدرن است.

 

خدمات طراحی داخلی کرج

بهترین طراحی داخلی منزل

صرف نظر از سبک شما، طراحی داخلی باید دارای شخصیت باشد. نگاهی به فضاهای طراحی شده درخشان در اینجا و ویژگی های بسیار عالی آنها. شاید آنها از طراحی عالی شما الهام بگیرند!

 

بهترین دکوراسیون داخلی منزل

برای  داشتن بهترین دکوراسیون داخلی برای منزل باید با اصول طراحی داخلی و روند اجرای آن آشنا باشید. اولین گام برای داشتن یک دکوراسیون داخلی با کیفیت داشتن نقشه و پلانی اصولی است. یکی از ویژگی های مهم خانه های شیک و لوکس، هماهنگی بین  متریال ها و اندازه وسایل و در نهایت چیدمان داخلی منزل است. این هماهنگی موجب زیبایی یک خانه می شود.

 

فاکتورهای مؤثر برای طراحی و اجرای بهترین دکوراسیون داخلی

برای داشتن بهترین دکوراسیون داخلی باید یک سری اصول اصلی را رعایت کنید. بسیاری از خانه های شیک و لاکچری دارای ویژگی ها و فاکتورهایی هستند که دیگر ساختمان ها رعایت نکرده اند. اصول اصلی برای داشتن بهترین دکوراسیون داخلی عبارت اند از:

  • داشتن یک پلان معماری عالی: داشتن یک پلان حرفه ای و اصولی، یکی از فاکتورهای مهم برای داشتن بهترین دکوراسیون داخلی است. یک خانه زیبا و شیک، بی دلیل زیبا نشده است.در پلان معماری، مکان قرارگیری اتاق پذیرایی، اتاق خواب ها، دستشویی و حمام به صورت مشخص همراه با اندازه دقیق مشخص می گردد. بنابراین اگر به دنبال بازسازی ساختمان خود هستید نیز باید نقشه تهیه گردد و مکان قرارگیری هر بخش همراه با جانمایی دیوارهای غیر باربر یا تیغه ها مشخص گردد. اگر به دنبال جابجایی دیواری هستید باید مقاومت و باربر یا غیرباربر بودن آن ها مشخص گردد. در بازسازی و تغییر دکوراسیون داخلی، در اغلب اوقات محل ستون ها قابلیت تغییر ندارد، مگر با تمهیدات خاص برای توزیع مناسب نیروها، که می بایست توسط مهندس محاسبات(مهندس عمران) بررسی و تجزیه و تحلیل گردد.
  • در نظر گرفتن بودجه برای تغییر دکوراسیون داخلی: برای داشتن بهترین دکوراسیون داخلی، باید با توجه به مساحت خانه یا آپارتمان خود، بودجه لازم را برای خود مشخص کنید. بودجه کارفرما بهتر است با مهندس معمار و عمران مشورت گردد. مهندس معمار بهتر است براساس بودجه شما، پلان معماری و دکوراسیون داخلی شما را طراحی کند. همچنین مهندس عمران نیز بهتر است براساس بودجه کارفرماف هماهنگی لازم را برای اجرای دکوراسیون داخلی فراهم آورد. اکیپ اجرایی دکوراسیون داخلی نیز براساس تخصص و مهارت های خود، می توانند در این مرحله توسط پیمانکار انتخاب گردند.
  • انتخاب رنگ دکوراسیون داخلی: برای داشتن بهترین دکوراسیون داخلی، انتخاب رنگ تأثیر بسیار بالایی ایجاد می کند. انتخاب رنگ دکوراسیون داخلی شامل انتخاب رنگ کابینت های آشپزخانه، انتخاب رنگ دیوارها، رنگ کمدها و دیوار پشت تلوزیون(tv room)، رنگ سرامیک یا سنگ کف، رنگ کف پوش و غیره در دکوراسیون داخلی بسیار مهم است. اغلب رنگ های دکوراسیون داخلی، رنگ غالب ساختمان است که بهتر است متناسب با رنگ های مبلمان و اکسسوری ها و در حقیقت همان چیدمان داخلی، طراحی و اجرا شود. اگر هنوز برای خرید مبل و اکسسوری های منزل خود تصمیم نگرفته اید، می توانید به راحتی رنگ های متناسب دکوراسیون داخلی خود را انتخاب کنید ولی بعد از مشخص شدن رنگ دکوراسیون داخلی(مثل رنگ دیوارها، کاشی، سرامیک، کف پوش، رنگ درب کابینت)، باید خرید مبل و وسایل خود را متناسب با رنگ های انتخاب شده برای دکوراسیون داخلی، انجام دهید.

 

اهمیت متریال استفاده شده برای دکوراسیون داخلی

متریال استفاده شده برای اجرای دکوراسیون داخلی، یکی از موارد مهم و تأثیرگذار در طراحی و اجرای بهترین دکوراسیون داخلی است. اما متریال تنها عامل زیبایی و لوکس شدن خانه ها نیست و نبوده است. قطعا استفاده از متریال های با کیفیت مانند سنگ های اسلب طبیعی، چوب ترمو و کابینت های با کیفیت و غیره، قطعا می تواند یکی از موارد مهم و تأثیرگذار در زیبایی دکوراسیون داخلی است. اما نباید سهم این متریال را در طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی بیش از حد معمول خود بالا برد. باید حقیقت ها را پذیرفت.

 

اهمیت بودجه شما در تغییر دکوراسیون داخلی

همانطور که در قسمت قبل به اهمیت متریال در دکوراسیون داخلی پرداختیم. اما قطعا استفاده از متریال های با کیفیت، نیاز به بودجه و هزینه بالاتر است. اما شرکت ما برای طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی، برنامه ی دیگری را اجرا می کند. ابتدا بودجه کارفرما پرسیده می شود و طراحان ما براساس بودجه کارفرما، طراحی خود را انجام می دهند. اگر بودجه کارفرما، به اندازه کافی برای داشتن بهترین دکوراسیون داخلی نیست، باید چیکار کرد؟؟

 

برآوردهای لازم برای هزینه بازسازی و تغییر دکورسیون داخلی منزل

برای بازسازی و تغییر دکوراسیون داخلی منزل دانستن تقریبی هزینه های لازم می تواند به شما کمک کند که از همان ابتدا دید بازتری نسبت به قیمت ها و هزینه های لازم داشته باشید. مقاله بازسازی خانه و ساختمان های قدیمی با هزینه کم و مقاله هزینه تغییر دکوراسیون داخلی به شما کمک می کند تا بتوانید براساس واقعیت ها، پیش بینی هایی از هزینه ها داشته باشید.

 

بازسازی و تغییر دکوراسیون داخلی شامل چه تغییراتی است؟

با توجه به افزایش  هزینه های ساخت اغلب به دنبال  بازسازی و تغییر دکوراسیون داخلی هستند. اگر خانه به طور کامل تخریب شود، قطعا فوائد بسیاری دارد ولی هزینه های سفت کاری و هزینه هایی که باید برای ساخت به سازمان ها پرداخت گردد، در این شرایط برای بسیاری امکان پذیر و به صرفه نیست.

 

مراحل بازسازی دکوراسیون داخلی منزل

در نتیجه ما در بازسازی به تغییر دیوارهای غیرباربر و طراحی های اصول معماری برای منزل می پردازیم. از جمله کارهای دیگر برای بازسازی شامل تغییر سیستم لوله کشی ساختمان است. تغییر جنس لوله ها به لوله های ۵ لایه و لوله های بادوام تغییر پیدا می کند. مرحله بعد از تغییر لوله کشی، تغییر سیستم لوله کشی های سنتی و انشعابی به سیستم های کلکتوری است. در همین بازسازی قطعا برقکشی شما هم تغییر می کند و باید برق کار، سیم های برق را از مکان ها مناسب در دیوارها ایجاد کند. مکان قرارگیری لوستر و سیستم روشنایی و تعداد پریزهای برق باید مشخص گردد. بازسازی اغلب شامل فعالیت های زیرساختی در هر ساختمان است. اما در بخش بعدی به بررسی تغییر دکوراسیون داخلی می پردازیم. همچنین تغییر سیستم سرمایش و گرمایش از جمله موارد مهم در بازسازی ساختمان است.

 

تغییر دکوراسیون داخلی منزل

تغییر دکوراسیون داخلی شامل مراحلی مانند اجرای کناف، رنگ آمیزی یا اجرای کاغذ دیواری، سرامیک کاری یا سنگ کاری کف، طراحی و اجرای دیوار تی وی روم و غیره می باشد. بعد از بازسازی ها و تغییر دکوراسیون داخلی، نوبت به مرحله ای میرسد که عده زیادی از مردم نادیده میگیرند و فکر می کنند که کار تمام شده است. اما بعد از دکوراسیون داخلی، طراحی و اجرای چیدمان داخلی از اهمیت بالایی برخوردار است. اما چیدمان داخلی چیست؟ در بخش بعدی به بررسی چیدمان داخلی و اهمیت آن می پردازیم.

 

چیدمان داخلی منزل و اصول آن

چیدمان داخلی منزل دارای اصول مشخصی است. رعایت این اصول به شما کمک می کند که چیدمان مناسبی برای مبلمان و وسایل خود داشته باشید. همچنین رعایت ترکیب رنگ های مناسب برای چیدمان داخلی و تناسب آن با دکوراسیون داخلی از جمله موارد مهم برای داشتن بهترین دکوراسیون داخلی است. برعکس تصور بسیاری از افراد، که فکر می کنند سلیقه ای است، چیدمان داخلی دارای اصول مشخصی است. در این مقاله بهترین اصول چیدمان داخلی، را شرح می دهیم. بسیاری از افراد به دلیل عدم تشخیص مناسب، وسایل اشتباهی خریداری می کنند.

 

توهم فضایی برای بهترین طراحی داخلی

زرق و برق خطوط براق و مواد عجیب و غریب ظاهری پر زرق و برق به این اتاق نشیمن حس خوبی می دهد که آن را متمایز می کند. انتخاب قاب عکس های مناسب جهت توجه افراد به این دیوارها را در عکس زیر ببینید. جدا کردن دو قسمت پذیرایی با میز ناهارخوری با استفاده از جداگرهای زیبا می توان  محیط شما را کم نکند. اغلب این جداگرها برای محیط های کوچک برای فضاسازی مناسب هستند. همچنین انتخاب رنگ های متناسب برای دکوراسیون و چیدمان داخلی از جمله موارد مهم برای زیبایی خانه شما است. انتخاب پارچه مناسب برای مبلمان نیز از جمله انتخاب های ما برای زیبایی خانه است. طراحی این چنینی فضای پذیرایی، نگاه ها را بلافاصله به سمت سقف، استفاده از شیشه برای جداسازی فضا به علت کوچک بودن فضا، رنگ دیوار  کشانده است. صفحه های پشت اتاق فضا را لنگر می اندازند و توجه را بر روی قطعه هنری بلند و غیر منتظره  متمرکز می کنند. در این عکس شما کمتر به مساحت و اندازه این خانه توجه کردید. در حالیکه اصلا مساحت متناسب و خانه خوب برای طراحی نبوده است.

 

اهمیت تضاد در بهترین طراحی داخلی

گرچه میز و آباژور  براق و معاصر به عنوان نقطه کانونی فوری در این اتاق خواب برجسته است، من عاشق این هستم که صندلی های لهجه  با تضاد با پرده ها  و متناسب با نقاشی روی دیوار به زیبایی اتاق خواب شما کمک می کند. تضاد بین رنگ مشکی کف با رنگ سفید دیوارها، قاب عکس، فرش کوچک و تخت خواب منجر به زیبایی محیط شما شده است. یک آینه  برای ارتفاع در کنار دیوار  دارای قاب عکس قرار گرفته است، در حالی که رنگ بنفش نیز منجر به روشن شدن و شاد شدن اتاق شده است.

 

هماهنگی در بهترین طراحی داخلی

هماهنگی رنگ های ملایم رنگی و استفاده از رنگ خنثی سفید  ،در کنار رنگ مشکی و کوسن های آبی کم رنگ  استفاده شده است. در این اتاق خواب  از دیوار پشت تخت خواب همراه با قاب عکس به عنوان نقطه کانونی برای توجه افراد استفاده شده است. ایجاد طراحی متقارن در دو سمت تخت نیز از جمله موارد مهم برای طراحی داخلی است.

 

دنج بودن برای بهترین فضای داخلی

اتاق های کوچک به جای تنگ بودن، می توانند تبدیل به محیطی دنج شوند. کاغذ دیواری و لامپ های فوشیا در دیوار پشتی این اتاق بلافاصله جلب توجه می کند و چشم را به پشت اتاق می کشاند تا توهم فضا ایجاد شود. بالش های مخمل خواب دار، روتختی و موکت های دیوار به دیوار به فضای اتاق لطافت بیشتری می بخشد و شما را به ورود و قاپیدن دعوت می کند.

 

سرویس بهداشتی در بهترین طراحی داخلی

برای سرویس بهداشتی خود برنامه داشته باشید. این فضای خود را هدر ندهید. همه فضاهای ساختمان مهم هستند. یکی از تفاوت های خانه های زیبا و خانه های معمولی استفاده درست از همه نقاط خانه و طراحی داخلی آن ها است.

 

هماهنگی بهترین دکوراسیون داخلی وچیدمان داخلی

هماهنگی بین دکوراسیون داخلی و چیدمان داخلی از نظر اندازه و هارمونی منجر به زیبایی خانه می شود. این تناسب تنها راز زیبایی خانه است که اغلب نمی دانند. برای داشتن بهترین طراحی داخلی باید برنامه ریزی داشته باشید. برای دکوراسیون باید از مهندسان و اکیپ های پیمانکاری استفاده کنید. خودتان تحت هیچ شرایطی دست به بازسازی یا ساخت یا تغییر دکوراسیون داخلی و چیدمان نزنید. بعضی از هزینه ها، سرمایه گذاری است. هزینه نیست!! وقتی شما هزینه مهندس را نمی دهید، باید هزینه های دوباره کاری ها و اشتباه کاری ها و خراب شدن مصالح را بدهید. بلندمدت و بزرگ فکر کنید. فکر شده عمل کنید. اشتباهات دکوراسیون و بازسازی قابل جبران نیست.

 

 

برای مشاوره ی رایگان می توانید با شماره های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۲۱۴۷۱۸۴۷ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با این مقاله ما بنویسید.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]