کابینت لاکچری
06
مهر

کابینت لاکچری

کابینت لاکچری

اگر می خواهید تغییر دکوراسیون داخلی دهید و می خواهید کابینت های شما لاکچری و زیبا به نظر برسد کافی است این مقاله را تا آخر دنبال کنید.

هر کسی باری آشپزخانه خود طرح ها و دکوراسیون هایی را در نظر گرفته است و افرادی که می خواهند آشپزخانه خود را تغییراتی دهند حتما بع این فکر می کنند که چرا آشپزخانه ما از نوع لاکچری و لوکس نباشد پس می توان این کابینت ها را به خانه های خود راه دهیم.

شما برای آشپزخانه خود به کابینت نیاز دارید و این را می توان گفت که نمی توان کابینت ها را حذف نمود و کابینت ها برای آشپزخانه ضروری هستند.

 

تعمیرات خانه

 

کابینت لاکچری

باید در سفارش کابینت های آشپزخانه خود سه موضوع را در نظر داشته باشید که بعدا به مشکل نخورید:

  • چه کابینتی برای آشپزخانه خود در آشپزخانه سفارش دهید ک بعد از نصب پشیمان نشوید.
  • کابینت های لاکچری شمت در چه بازه قیمتی باشد.
  • مفهوم کابینت لوکس را کامل درک کنید.

 

ساخت کابینت لوکس

اگر بخواهیم کابینت ها را دقیق تر باز کنیم، کابینت ها به دو بخش تقسیم می شود که یکی جزئیات اجرایی می باشد و یکی قیمت این کابینت ها می باشد.

بسیاری از افرادی که سفارش های کابینت سازی را انجام می دهد در این زمینه تخصصی ندارند و دو بخش جزئیات اجرایی و قیمت آن ها برایشان دردسر ساز شود.

 

سه نکته برای مانع شدن ضرر

  • قبل از هر کاری که می خواهید انجام دهید و کابینت های خود را سفارش دهید نوع کابینت خود را تعیین کنید. برای مثال شما باید مشخص کنید که جنس چوبی که می خواهید با آن کابینت درست کنید از چه نوعی باشد برای مثال می تواند جنس آن کابینت ممبران نیز باشد.
  • حتما قبل از سفارش طرح کابینت خود را آماده کنید، برای چنین کاری شما می توانید از آلبوم ها و عکس های کابینت های لوکس در فضای مجازی استفاده کنید و از بین آن ها چند عکس را انتخاب کنید. زمانی که شما طرح کابینت را با عکس به طراح حرفه ای کابینت نشان می دهید او می تواند راحت تر به شما مشورت لازم را بدهد.
  • شما مسلما طراح کابینت و یا دکوراسیون داخلی نمی باشید برای همین این کار برای شما که بخواهید جزئیات و قیمت کابینت را حدس بزنید کار مشکل و سختی می باشد.

 

قیمت کابینت لاکچری

دو نکته همه را برای قیمت کابینت ها در نظر بگیرید تا بتوانید کابینت لاکچری و لوکس را با قیمت معقول داشته باشید:

  • کابینت های لوکس و لاکچری از نوع متریال خاصی استفاده نمی کند. هر نوع متریالی میتواند سازنده کابینت های لاکچری و لوکس باشد. اما در حقیقت برای کابینت های کلاسیک و لوکس از متریال چوب استفاده نمود و بعد از چوب می توان از ممبران نیز استفاده کرد. شما می توانید با استفاده از هایگلاس نیز کابینت های لوکس و لاکچری ایجاد نمود که در اکثر عرضه های بازاری از روکش چوب و چئب استفاده می شود.
  • شما هر نوع متریالی برای کابینت لوکس خود انتخاب کنید قیمت نهایی آن ها باهم متفاوت بوده است. در کابینت های لوکس و لاکچری و سلطنتی همان طور که دیده اید از یراق آلات و طرح های متنوع بسیار عالی استفاده می شود. برای قیمت گذاری دقیق شما باید متریالی را که می خواهید کار کنید را به کابینت ساز و همچنین محل کابینت سازی را به او نشان دهید تا بتوانید قیمت دقیقی به شما بگوید.

باز هم با این مواردی که گفته شد نمی توان بازه دقیقی از قیمت را نشان داد.

و مهم ترین بخش قیمت گذاری انتخاب متریال مورد نظر می باشد.

 

دستگیره های لوکس کابینت ها

از مواردی که برای کابینت های لوکس اتفاق می افتد این است که نوع یراق آلات و دستگیره های کابینت ها را به درستی انتخاب کنید.

این یراق آلات باید هم چون کابینت ها لوکس باشد و در کابینت های سلطنتی که لوکس بودن حرف اول را می زند، یراق آلات آن ها را از رنگ هایی چون برنزه، طلایی و نقره ای نصب می کنند.

یراق آلات به کار رفته در کابینت ها ممکن است لوکس و خاص باشد، و شاید در بعضی مواقع از جنس فلزات گران بها نیز باشد.

این جنس از یراق آلات بیشتر در کاخ ها و قصر های سلطنتی استفاده می شود. اصولا یراق آلات کابینت ها را مشابه با همان کابینت ها به کار می برند تا بتوان آن ها را زیبا تر و منحصر به فرد تر کند.

 

پروژه های مرتبط با این مقاله که توسط شرکت دکوطرح طرح انجام شده است:

 

برای مشاوره ی رایگان می توانید با شماره های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۲۱۴۷۱۸۴۷ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با این مقاله برای ما بنویسید.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]