طراحی مینیمالیست - اتاق خواب، حمام و دفتر کار
28
اردیبهشت

طراحی مینیمالیست – اتاق خواب، حمام و دفتر کار

طراحی مینیمالیست به معنای حداکثر آرامش در اتاق خواب است

طراحی مینیمالیست | بیایید در مورد فضایی صحبت کنیم که باید کمترین باشد ، اما احتمالاً فاصله زیادی با آن دارد: اتاق خواب شما. مینیمالیسم در اتاق خواب شما می تواند به آرامش شما کمک کند و پناهگاهی برای کار و فعالیت روزانه ایجاد کند. برای اینکه فضای اتاق خواب خود را مینیمال تر کنید ، در اینجا ، بیش از هرجای دیگر خانه ، یک قانون طلایی را دنبال کنید: هیچ چیز اضافی.

 

پیشنهاد نویسنده برای طراحی مینیمالیست: طراحی داخلی منزل

 

طراحی مینیمالیست | بیایید با یکی از کمترین قسمت های اتاق خواب شروع کنیم: کمد لباس شما. در حالی که تهیه یک کمد لباس کپسول تجزیه شده گام بزرگی در جهت به حداقل رساندن کمد لباس شما به طور دائمی است ، با یک پاکسازی اساسی لباس می توان حداقل سازی کوتاه مدت را انجام داد. پس از خلاص شدن از لباس هایی که دیگر نمی پوشید ، دوست ندارید یا دیگر مناسب نیست ، همه لباس ها متعلق به کمد شما هستند. مقداری از آن را آویزان کنید ، یک کمد کوچک داخل کمد مورد نیاز خود قرار دهید یا آن را روی قفسه ها قرار دهید. نکته این است که لباس شما باید دور از چشم باشد و همه در یک مکان ذخیره شود ، بنابراین تمایل کمتری به بیرون گذاشتن آن در اتاق دارید.

طراحی مینیمالیست | بعد از اینکه کمدتان را حل نکردید ، وقت آن است که قوانینی را که هنگام پاکسازی اتاق نشیمن خود آموخته اید ، رعایت کنید و آن را در اتاق خواب خود اعمال کنید ، از بالش و پتو شروع کنید. اگر بالش و پتو روی تخت خود دارید که هر روز از آنها استفاده نمی کنید ، از شر آنها خلاص شوید.

در مورد تمام دکوراسیون اتاق خواب شما نیز همین طور است. چراغی که روی چراغ شب شما استفاده می شود خوب است ، اما مجموعه ای از عکس های خانوادگی قاب شده روی کمد شما ممنوع است. در اینجا ، دکوراسیون شما باید متناسب با هدف فضا ، کاربردی یا آرامش بخش باشد. به شمع ها ، پخش کننده ها و شاید چند کتاب مورد علاقه فکر کنید – به شرطی که بهم ریخته نباشد.

پیشنهاد نویسنده برای طراحی مینیمالیست: طراحی داخلی منزل

خانه مینیمالیست را به حمام خود بیاورید | طراحی مینیمالیست

اگر فکر می کردید اتاقی که برای تمیز شدن از آن بازدید می کنید ذاتاً مینیمالیستی است ، اشتباه می کنید. خبر خوب در مورد به حداقل رساندن دستشویی این است که شاید راحت ترین اتاق برای حداقل رساندن باشد.

طراحی مینیمالیست | سر و صدا کردن سرویس بهداشتی خود به یک چیز برمی گردد که احتمالاً مقدار زیادی از آن را دارید: محصولاتی که دیگر استفاده نمی کنید. آن بطری نیمه خالی شامپوی رنگ از زمانی که موهایتان را سفید کرده اید. مرطوب کننده ای که به خوبی کار نکرد. ریمل پشتیبان برای زمانی که ریمل پشتیبان شما تمام می شود. هر محصولی را که مرتباً استفاده نمی کنید ، بیرون بریزید. وقتی کالای محصول خود را پایین آوردید ، آن را بیشتر در زیر دوش خود قرار دهید تا فقط محصولاتی را که به طور منظم در دوش استفاده می کنید (حداقل حداقل یک روز در میان) استفاده کنید. دقیقاً مانند آشپزخانه ، وسایل خود را دور از چشم نگهداری کنید تا از میزهای جلوی میز قدردانی کرده و آنها را شفاف نگه دارید.

در آخر ، دکوراسیون حمام برای اداره وجود دارد. اگر حدس می زدید که چنین اتاق با کارایی بالا نباید فاقد دکور باشد ، (اکثراً) حق با شماست. یک پرده دوش ساده، حصیر حمام و سطل آشغال تمام مواردی است که شما برای زیبا و کاربردی نگه داشتن این اتاق نیاز دارید.

 

پیشنهاد نویسنده: بازسازی اتاق نشیمن

دفتر کار مینیمالیستی

برای کسانی که آنقدر خوش شانس هستند که می توانند یک فضای اداری در خانه خود داشته باشند ، ممکن است فهمیده باشید که این یک نعمت است و یک نفرین. به عنوان منطقه “در حال کار” در خانه ، بیشتر مواردی که نمی خواهید با آنها سر و کار داشته باشید – صورتحساب ها ، کاغذ بازی ها – در آنجا به پایان می رسند ، و حتی قبل از رسیدن به وسایل مربوط به شغل ، آن را بهم ریخته و دور از مینیمالیسم می کنید. قبل از اینکه آماده شوید دفتر خود را به اتاق بعدی در خانه مینیمالیست خود تبدیل کنید ، کمی وقت بگذارید تا از انبار غیر رسمی “صندوق ورودی” روی میز خود بگذرید و با همه چیز آنجا کنار بیایید.

پس از اتمام این کار ، وقت آن است که یک راه حل دائمی برای مسئله بی پایان کاغذ بازی پیدا کنید. یک کابینت پرونده بزرگ می تواند بزرگ و سازماندهی آن دشوار باشد ، بنابراین اگر می خواهید به صورت دیجیتالی کار کنید ، یک اسکنر / چاپگر ترکیبی بخرید. اینها گرانتر از چاپگرهای اساسی نیستند و در درازمدت شما را از کوههای شلوغ نجات می دهند. اسکناس صورتحساب ها و سایر اسنادی را که می خواهید روی آنها نگه دارید ، در رایانه یا درایو سخت خارجی ذخیره کنید و نسخه های کاغذی را بیرون بریزید.

پیشنهاد نویسنده: طراحی داخلی منزل

 

طراحی مینیمالیست | لوازم دفتری و اداری منبع بزرگ دیگری برای بهم ریختگی و شلوغی است که نگهداری یک دفتر کار مینیمال در خانه را دشوار می کند. گرچه خرید عمده این وسوسه انگیز است ، اما بیشتر دفاتر خانه برای تهیه یک تجارت کوچک به ۱۰۰۰ بسته مداد یا انواع قلم کافی نیاز ندارند. احتمالاً شما بیش از اندازه لوازم اداری دارید ، بنابراین لوازم دفتری را که مرتباً استفاده نمی کنید (و پشتیبان گیری های غیرضروری) را پاک کنید.

طراحی مینیمالیست | ممکن است متوجه شوید که این حالت باعث خالی ماندن در کمد و کشوهای میز شما می شود. این مکان عالی برای قرار دادن چیزهای کوچکی است که نمی توانید اسکن یا پاکسازی کنید – انبوهی که در این مرحله امیدوار است کوچک باشد. اگر چیز زیادی برای ذخیره سازی ندارید ، میز ساده تر و بدون کابینت و فضای ذخیره سازی را انتخاب کنید. چند وسیله مورد نیاز برای نگهداری را می توان در یک میز آرایش میز شیک بالای میز قرار داد تا به شما یادآوری کند که چیزهایی را که جا ندارید خریداری نکنید.

نتیجه

طراحی مینیمالیست | تبدیل شدن به یک خانه مینیمالیستی یک تغییر بزرگ است ، اما تغییری نیست که شما بدون کمک آن را انجام دهید. این که آیا شما از بی نظمی مراقبت می کنید ، کاناپه قدیمی خود را به سمت زباله خانه می کشید یا مبلمان کاربردی به خانه می آورید ، دالی اینجا است تا به شما کمک کند. ما شما را به رانندگان محلی وانت متصل خواهیم کرد که آماده کمک به مراقبت از حمل و نقل ، جابجایی و تحویل سنگین برای شما هستند. در حالی که دالی در کنار شماست ، بدون هیچ زحمتی بی روح خواهید بود و راهی خانه ای مینیمال خواهید شد.

 

پروژه هایی که توسط شرکت دکوطرح انجام شده است:

 

برای مشاوره ی رایگان می توانید با شماره های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۲۱۴۷۱۸۴۷ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط طراحی مینیمالیست برای ما بنویسید.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۳ میانگین: ۵]